Corka Heidi Klum zostala modelka
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Córka Heidi Klum poszła w ślady mamy i została modelką!

Wspólnie pozują do sesji dla Vogue!

Aleksandra Frankowska 11 grudnia 2020 15:27
Corka Heidi Klum zostala modelka
Fot. Instagram

Heidi Klum ma powody do dumy. W ślady supermodelki poszła jej najstarsza córka Leni, która skończyła właśnie 16 lat. Widać, że młodą dziewczynę ciągnie do show-biznesu, a sławna mama chętnie jej w tym pomaga. Leni wystąpiła ze swoją mamą w pierwszej sesji zdjęciowej i od razu wylądowały na okładce niemieckiego Vogue.

Historia Heidi Klum

Heidi pracę modelki zaczęła w wieku 18 lat. W międzyczasie, kiedy zdobywała światową sławę została mamą czwórki dzieci. Najstarsza z jej pociech Leni, to córka Flavio Briatore. Ojciec nie chce jednak znać Leni i jak tylko dowiedział się o ciąży Klum, zniknął z jej życia. Modelka wychowywała ją z wokalistą Sealem, którego zawsze dziewczyna uważała za ojca.

Heidi Klum, córka Heidi Klum, Leni, Leni Briatore, 2004 rok
Fot. EAST NEWS

Heidi Klum z córeczką Leni, 2004 rok

Heidi Klum, córka Heidi Klum, Leni, Leni Briatore, 02.06.2007 rok
Fot. ohns Pkl/Splash NewsEAST NEWS

Heidi Klum z córeczką Leni, czerwiec 2007

Leni Klum została modelką

W maju 2020 roku najstarsza córka Heidi skończyła 16 lat. Coraz częściej widywana jest z mamą na salonach oraz w telewizyjnych show. Tym razem, wystąpiła również w sesji zdjęciowej wraz ze swoją sławną mamą. Obie Panie wylądowały na okładce niemieckiego Vogue.

Myślę, że jest to dla niej bardzo interesujące. Kiedy jest się w jej wieku, człowiek stara się rozeznać, kim jest i czym chce się zajmować. Ona chce robić to samo, co ja. Kto wie, może za 5 lat, kiedy już nie będę prowadzić programu, zajmie moje miejsce w niemieckim "Top Model"… Taki pomysł chodzi jej po głowie – wyznała Heidi Klum w rozmowie z "People".

Leni ma piękne blond włosy po mamie i nieprzeciętną urodę. Nic dziwnego, że dostała dostrzeżona w świecie mody, a doświadczenie i popularność mamy z pewnością sprawią, że zrobi zawrotną karierę.

Ona jest teraz w odpowiednim wieku. Zawsze myślałem, że jest za młoda. Zawsze też staraliśmy się trzymać dzieci z dala od opinii publicznej. Ale teraz jeździ samochodem, ma 16 lat, więc pomyślałam, że jeśli może to robić, to równie dobrze może zająć się modelingiem, jeśli chce – dodała mama Leni, która wystąpiła z córką na okładce "Vogue'a". 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.