Corka Heidi Klum zostala modelka
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Córka Heidi Klum poszła w ślady mamy i wystąpiła w pokazie Dolce&Gabbana!

Wspólnie pozują do sesji dla Vogue!

Aleksandra Frankowska 31 sierpnia 2021 20:30
Corka Heidi Klum zostala modelka
Fot. Instagram

Heidi Klum ma powody do dumy. W ślady supermodelki poszła jej najstarsza córka Leni, która skończyła niedawno 17 lat. Widać, że młodą dziewczynę ciągnie do show-biznesu, a sławna mama chętnie jej w tym pomaga. W zeszłym roku Leni wystąpiła ze swoją mamą w pierwszej sesji zdjęciowej i od razu pojawiły się na okładce niemieckiego Vogue. A teraz Leni wystąpiła w pokazie Dolce&Gabbana w Wenecji! Jak wypadła?

Zobacz także: Tak wyglądają teraz córki Katarzyny Figury. Ależ wyrosły!

Historia Heidi Klum

Heidi pracę modelki zaczęła w wieku 18 lat. W międzyczasie, kiedy zdobywała światową sławę została mamą czwórki dzieci. Najstarsza z jej pociech Leni, to córka Flavio Briatore. Ojciec nie chce jednak znać Leni i jak tylko dowiedział się o ciąży Klum, zniknął z jej życia. Modelka wychowywała ją z wokalistą Sealem, którego zawsze dziewczyna uważała za ojca.

Heidi Klum, córka Heidi Klum, Leni, Leni Briatore, 2004 rok
Fot. EAST NEWS

Heidi Klum z córeczką Leni, 2004 rok

Heidi Klum, córka Heidi Klum, Leni, Leni Briatore, 02.06.2007 rok
Fot. ohns Pkl/Splash NewsEAST NEWS

Heidi Klum z córeczką Leni, czerwiec 2007

Leni Klum została modelką

W maju 2021 roku najstarsza córka Heidi skończyła 17 lat. Coraz częściej widywana jest z mamą na salonach oraz w telewizyjnych show. W 2020 roku wystąpiła również w sesji zdjęciowej wraz ze swoją sławną mamą na okładce niemieckiego Vogue.

Myślę, że jest to dla niej bardzo interesujące. Kiedy jest się w jej wieku, człowiek stara się rozeznać, kim jest i czym chce się zajmować. Ona chce robić to samo, co ja. Kto wie, może za 5 lat, kiedy już nie będę prowadzić programu, zajmie moje miejsce w niemieckim "Top Model"… Taki pomysł chodzi jej po głowie – wyznała Heidi Klum w rozmowie z "People".

Leni ma piękne blond włosy po mamie i nieprzeciętną urodę. Nic dziwnego, że dostała dostrzeżona w świecie mody, a doświadczenie i popularność mamy z pewnością sprawią, że zrobi zawrotną karierę.

Ona jest teraz w odpowiednim wieku. Zawsze myślałem, że jest za młoda. Zawsze też staraliśmy się trzymać dzieci z dala od opinii publicznej. Ale teraz jeździ samochodem, ma 16 lat, więc pomyślałam, że jeśli może to robić, to równie dobrze może zająć się modelingiem, jeśli chce – mówiła rok temy mama Leni.

Teraz z kolei Leni wystąpiła w niezwykle prestiżowym pokazie Dolce&Gabbana w Wenecji. Mama nie kryła wzruszenia:

Dumna mama, napisała pod jednym z filmików 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Musimy przyznać, że nastolatka pięknie się prezentowała. A na zdjęciu z mamą wyglądają niemal jak siostry! To się nazywają doskonałe geny...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?