Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O NICH JEST GŁOŚNO

Tak wyglądają teraz córki Katarzyny Figury. Ależ wyrosły!

Koko i Kaszmir są już nastolatkami. Podobne do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 13:47
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Mają odpowiednio 19 i 16 lat, mieszkają razem z mamą nad morzem i posiadają własne konta na Instagramie! Córki Katarzyny Figury z małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem, Koko i Kaszmir, urodę odziedziczyły po sławnej aktorce. Najlepszym na to dowodem są zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych... Zobacz, jak wyglądają.

Córki Katarzyny Figury, Koko i Kaszmir

Kilka lat temu wraz z Katarzyną Figurą rozpoczęły nowe życiem nad polskim morzem. Aktorka po wstrząsającym wywiadzie, którego udzieliła Katarzynie Przybyszewskiej-Ortonowskiej dla VIVY! w 2012 roku, postanowiła zmienić wszystko. Jak podkreślała później, mimo iż pochodzi z Warszawy, to w Gdyni odnalazła swoje miejsce. Zatrudniono ją w trójmiejskim Teatrze Wybrzeże oraz jako wykładowcę w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

„Moja teściowa powiedziała: „to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić”. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża”, podkreślała w wywiadzie dla Twojego imperium.

Jej córki także odżyły. Jak zapewniają bliscy znajomi Katarzyny Figury, dobrze się uczą, zdobyły sympatię kolegów i koleżanek z klasy i spełniają marzenia.

Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko, tak jak młodsza Kaszmir, świetnie się uczy. Lubi czytać, pięknie recytuje wiersze. „To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką”, przypominał znajomy gwiazdy.

„Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe”, zapewniał przyjaciel aktorki w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Dziewczynki chętnie odwiedzały w Stanach Zjednoczonych, z których pochodzi ich ojciec, swoją babcię Dorothy. W zeszłym roku nie było to możliwe z uwagi na szalejącą na całym świecie pandemię koronawirusa. Jak jednak zdradzili znajomi Katarzyny Figury, dziewczynki miały ambitny plan na wakacje!

„Oświadczyły, że jeśli nigdzie nie wyjadą, chciałyby iść…. do pracy sezonowej”, zdradziła przyjaciółka aktorki w rozmowie z Rewią. Czy udało im się go zrealizować?

Z kolei jakiś czas temu Katarzyna Figura zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje nową fryzurę. Choć fani nie szczędzili jej komplementów, szeroko komentowali również... wygląd jej córki Koko, którą widać na fotografii obok sławnej mamy.  

„Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej, nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko. Efekt-jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz”, podpisała zdjęcie gwiazda.

Jakiś czas temu głośno było również o zdjęciu Koko w bikini (prezentujemy je poniżej). A co wiadomo o młodszej pociesze Katarzyny Figury? Kaszmir jest bardziej nieśmiała niż jej starsza siostra i podobna skupia się przede wszystkim na nauce.

„Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać”, zdradził znajomy jej mamy w rozmowie z „Rewią”.

Najnowsze zdjęcia córek Katarzyny Figury możesz zobaczyć poniżej! Podobne do sławnej mamy?

Zobacz też: 18-letnia córka Kasi Figury zachwyca w bikini! Internauci oniemieli

Dzieci Katarzyny Figury. Małżeństwo aktorki z Kaiem Schoenhalsem

Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim, które trwało trzy lata, aktorka ma syna Aleksandra, który w tym roku skończy 34 lata. Z kolei z drugiego, z biznesmenem Kaiem Schoenhalsem, córki Koko i Kaszmir. Pierwsza urodziła się w październiku 2002 roku, druga trzy lata później. Obecnie wraz z mamą mieszkają w Gdyni.

Drugie małżeństwo aktorki zakończyło się w atmosferze skandalu. W 2012 roku przyznała ona w intymnej rozmowie z Katarzyną Przybyszewską-Ortonowską na łamach dwutygodnika VIVA!, że padła z rąk męża ofiarą przemocy zarówno psychicznej, jak i fizycznej, jednak przez lata bała się mówić o traumatycznych doświadczeniach.

„To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie”, podkreśliła.

I mimo że rozwód pary wciąż nie został sfinalizowany, dziewięć lat temu Katarzyna Figura rozpoczęła nowe życie, z dala od toksycznego małżonka. I, jak wynika z jej wypowiedzi, wreszcie odnalazła spokój i szczęście...  

Czytaj także: Droga ku sławie Katarzyny Figury była kręta i pełna skandali. Jak dziś wygląda życie aktorki?

Tak córki Katarzyny Figury, Koko i Kaszmir, wyglądały we wrześniu 2010 roku:

Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Koko, starsza córka Katarzyny Figury, w tym roku skończy 19 lat:

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

Młodsza pociecha aktorki, Kaszmir, skończyła w tym roku 16 lat:

Wspólne zdjęcie Koko i Kaszmir:

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.