Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O NICH JEST GŁOŚNO

Tak wyglądają teraz córki Katarzyny Figury. Ależ wyrosły!

Koko i Kaszmir są już nastolatkami. Podobne do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 27 lutego 2021 08:57
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Mają odpowiednio 19 i 16 lat, mieszkają razem z mamą nad morzem i posiadają własne konta na Instagramie! Córki Katarzyny Figury z małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem, Koko i Kaszmir, urodę odziedziczyły po sławnej aktorce, czego najlepszym dowodem są zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych...

Córki Katarzyny Figury, Koko i Kaszmir

Kilka lat temu wraz z Katarzyną Figurą rozpoczęły nowe życiem nad polskim morzem. Aktorka po wstrząsającym wywiadzie, którego udzieliła Katarzynie Przybyszewskiej-Orotonowskiej dla VIVY! w 2012 roku, postanowiła zmienić wszystko. Jak podkreślała później, mimo iż pochodzi z Warszawy, to w Gdyni odnalazła swoje miejsce. Zatrudniono ją w trójmiejskim Teatrze Wybrzeże oraz jako wykładowcę w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

„Moja teściowa powiedziała: „to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić”. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża”, podkreślała w wywiadzie dla Twojego imperium.

Jej córki także odżyły. Jak zapewniają bliscy znajomi Katarzyny Figury, dobrze się uczą, zdobyły sympatię kolegów i koleżanek z klasy i spełniają marzenia.

Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko, tak jak młodsza Kaszmir, świetnie się uczy. Lubi czytać, pięknie recytuje wiersze. To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką.

„Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe”, zapewniał przyjaciel aktorki w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Dziewczynki chętnie odwiedzały w Stanach Zjednoczonych, z których pochodzi ich ojciec, swoją babcię Dorothy. Niestety, w tym roku będzie to niemożliwe z uwagi na szalejącą na całym świecie pandemię koronawirusa. Jak jednak zdradzili znajomi Katarzyny Figury, dziewczynki miały ambitny plan na nadchodzące wakacje!

„Oświadczyły, że jeśli nigdzie nie wyjadą, chciałyby iść…. do pracy sezonowej”, zdradziła przyjaciółka aktorki w rozmowie z Rewią. Czy udało im się go zrealizować?

Z kolei jakiś czas temu Katarzyna Figura zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje nową fryzurę. Choć fani nie szczędzili jej komplementów, szeroko komentowali również... wygląd jej córki Koko, którą widać na fotografii obok sławnej mamy.  

„Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej, nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko. Efekt-jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz”, podpisała zdjęcie gwiazda.

Jakiś czas temu głośno było również o zdjęciu Koko w bikini (prezentujemy je poniżej). A co wiadomo o młodszej pociesze Katarzyny Figury? Kaszmir jest bardziej nieśmiała niż jej starsza siostra i podobna skupia się przede wszystkim na nauce.

„Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać”, zdradził znajomy jej mamy w rozmowie z „Rewią”.

Najnowsze zdjęcia córek Katarzyny Figury możesz zobaczyć poniżej! Podobne do sławnej mamy?

Zobacz też: 18-letnia córka Kasi Figury zachwyca w bikini! Internauci oniemieli

Dzieci Katarzyny Figury. Małżeństwo aktorki z Kaiem Schoenhalsem

Z pierwszego małżeństwa z Janem Chmielewskim, które trwało trzy lata, aktorka ma syna Aleksandra, który w tym roku skończył 33 lata. Z kolei z drugiego, z biznesmenem Kaiem Schoenhalsem, córki Koko i Kaszmir. Pierwsza urodziła się w październiku 2002 roku, druga trzy lata później. Obecnie wraz z mamą mieszkają w Gdyni.

Drugie małżeństwo aktorki zakończyło się w atmosferze skandalu. W 2012 roku przyznała ona w intymnej rozmowie z Katarzyną Przybyszewską-Ortonowską na łamach dwutygodnika VIVA!, że padła z rąk męża ofiarą przemocy zarówno psychicznej, jak i fizycznej, jednak przez lata bała się mówić o traumatycznych doświadczeniach.

„To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie”, podkreśliła.

I mimo że rozwód pary wciąż nie został sfinalizowany, osiem lat temu Katarzyna Figura rozpoczęła nowe życie, z dala od toksycznego małżonka. I, jak wynika z jej wypowiedzi, wreszcie odnalazła spokój i szczęście  

Tak córki Katarzyny Figury, Koko i Kaszmir, wyglądały we wrześniu 2010 roku:

Katarzyna Figura, córki Katarzyny Figura, Koko Figura, Kaszmir Figura
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Koko, starsza córka Katarzyny Figury, ma obecnie 18 lat:

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zaczelo sie

Post udostępniony przez jerry cherry garcia (@kokofigura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hejcia

Post udostępniony przez @ kokofigura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

to ja

Post udostępniony przez @ kokofigura

Młodsza pociecha aktorki, Kaszmir, skończyła 15 lat:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

torun 2019

Post udostępniony przez polyester figura (@kaszmirfigura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

all across the land every rocking band was blowing up a storm

Post udostępniony przez Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕺🏼

Post udostępniony przez Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura)

Wspólne zdjęcie Koko i Kaszmir:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

był piątek i ja mówię

Post udostępniony przez Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?