O TYM JEST GŁOŚNO

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli drugi ślub! Zobacz zdjęcia z bajkowej uroczystości

Luksusowy jacht, spektakularna suknia...

Konrad Szczęsny 4 sierpnia 2019 15:08

To była spektakularna uroczystość! 46-letnia Heidi Klum i jej o 17 lat młodszy partner, Tom Kaulitz, powiedzieli sobie „tak”... po raz drugi! Para wzięła ślub w lutym tego roku w urzędzie stanu cywilnego w Beverly Hills, jednak z sobie tylko znanych przyczyn postanowiła wyprawiać kolejne przyjęcie. Uroczystość odbyła się na południu Włoch, niedaleko wyspy Capri. I trzeba przyznać, że została zorganizowana z dużym przepychem!

Drugi ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza we Włoszech

Muzyk Tokio Hotel i światowej sławy modelka wyruszyli w rejs z zaproszonymi gośćmi już w piątkowy wieczór. Ślub natomiast odbył się w sobotę po południu. Wzięli w nim udział przyjaciele i rodzina Heidi Klum i Toma Kaulitza.

Uroczystość z pewnością należy uznać za spektakularną. Państwo młodzi tego wyjątkowego dnia zrezygnowali z obuwia i po pokładzie luksusowego jachtu przechadzali się na bosaka. Okręt został przystrojony girlandami kwiatów w pastelowych kolorach, znalazła się na nim specjalnie zrobiona na tę okazję altanka, pod którą modelka i muzyk powiedzieli sobie „tak”.

Suknia Heidi Klum

Duże wrażenie na zgromadzonych oraz mediach zrobiła z pewnością kreacja 46-latki. Wybrała ona białą bufiastą suknię bez ramiączek z koronkowymi zdobieniami. Strój niestety sprawiał widoczne problemy Heidi Klum, momentami wydawało się, że suknia ciąży gwieździe, co utrudnia poruszanie się. Co gorsza, odnosi się wrażenie, że w każdej chwili mogła ześlizgnąć się z jej ramion.

Z kolei 29-letni Tom Kaulitz postawił na prosty kremowy garnitur. W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z uroczystości. Jak oceniasz stylizację modelki i przepych, z jakim wyprawiony został ślub pary?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?