Sandra Kubicka pokój dziecka
Fot. @sandrakubicka / Instagram
o tym się mówi!

Sandra Kubicka pokazała nowo urządzony pokoik dla dziecka i luksusowy wózek!

Takie wnętrze czeka na jej synka po wyjściu ze szpitala!

Wiktoria Oskroba 31 maja 2024 16:52
Sandra Kubicka pokój dziecka
Fot. @sandrakubicka / Instagram

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami! Ze swoimi fanami za bieżąco dzielili się emocjami związanymi z ciążą. Poród okazał się jednak dla pary trudnym momentem - Leonard urodził się jako wcześniak, przez co musi jeszcze przebywać w szpitalu.

Teraz świeżo upieczeni rodzice niecierpliwie wyczekują syna, dla którego w domu przygotowali przytulny pokoik. Zadbali o wyposażenie z najwyższej półki!

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska mieszka w artystycznej oazie. Jej sopocki apartament to prawdziwa perełka i pamiątka po rodzicach…

Sandra Kubicka pokazała pokój dla swojego maleństwa

W domu Sandry Kubickiej i Barona znalazło się miejsce na specjalny pokoik dziecięcy. Na powitanie Leosia pomieszczenie ozdobiono błękitnymi balonami.

Pojawiły się tam niezbędne dla noworodka elementy wyposażenia: przewijak, wanienka i łóżeczko. Nie zabrakło też luksusowych sprzętów: specjalistycznego rozkładanego fotela do karmienia z funkcją masażu i podgrzewania czy dziecięcego materaca na indywidualne zamówienie!

Sandra Kubicka pokój dziecka
Fot. @sandrakubicka / Instagram

Wózek dla dziecka znanej pary jest wart kilka tysięcy

W domu czeka na Leosia także luksusowy wózek. Modele marki wybranej przez celebrytkę kosztują od ok. 4000 zł! Jak przekazała 29-latka na swoim Instagramie, jest ultralekki, a jego powłoka chroni przed promieniami UV, co zapewni najwyższy komfort użytkowania.

Sandra Kubicka pokój dziecka
Fot. @sandrakubicka / Instagram

CZYTAJ TEŻ: Zobaczcie, jak w domu za miastemżyją Agnieszka i Modest Amaro. Zamiast restauracji z gwiazdką Michelin prowadzą własną farmę

W dodatku wózek jest ultrastylowy - świeżo upieczona mama zdecydowała się na minimalistyczny, antracytowy kolor z eleganckimi chromowaniami. Jak Wam się podoba?  

Sandra Kubicka pokój dziecka
Fot. @sandrakubicka / Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.