Olga Figaszewska 26 lutego 2017 18:45
1/7
baby boom
Copyright @Instagram
1/7

To prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie w życiu każdego rodzica, a ciąże w show-biznesie wywołują zawsze wiele emocji. Wszystko dlatego, że losy dzieci gwiazd są później śledzone przez media i fanów.

 

Niedawno na świat przyszły córeczki Natalii Kukulskiej, Pauliny Sykut-Jeżyny czy Tamary Arciuch. Upragnionym macierzyństwem cieszy się także Monika Kuszyńska, która 15 lutego urodziła syna, Jeremiego. Wiadomość o porodzie była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. A media zdążyły nazwać już wyczekiwane dziecko Lewandowskich mianem polskiego royal baby. W kwietniu przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko - córeczka, Klara.

 

Zobcz też: Monika Kuszyńska po raz pierwszy została matką. Internauci nie kryją wzruszenia: „Aż się popłakałem”

 

Młode mamy już po porodzie wracają do aktywnego spędzania czasu, każdą wolną chwilę poświecają swojej pociesze i powoli zaczynają wracać do pracy. 

 

W naszej galerii zamieściliśmy zdjęcia świeżo upieczonych mam. Swoimi zdjęciami najchętniej dzielą się w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądają po ciąży. 

2/7
Natalia Kukulska
Copyright @Instagram
2/7

Natalia Kukulska zaledwie miesiąc temu urodziła córkę, Laurę, a już wróciła do pracy. Za sobą ma już pierwszy koncert a w kolejce czeka kilkanaście kolejnych występów. Piosenkarka zachwyciła wszystkich nie tylko wspaniałą figurą. Ku radości fanów rozpoczęła trasę koncertową, która potrwa aż do sierpnia. Zdjęciem z ostatniego występu pochwaliła się na Facebooku. Aż ciężko uwierzyć, że zaledwie miesiąc wcześniej urodziła córkę.

 

Polecamy też: Natalia Kukulska właśnie urodziła córkę Laurę. Zobacz, jak pięknie wygląda z dziećmi

3/7
Natalia Kukulska
Copyright @Instagram
3/7

Natalia Kukulska zaledwie miesiąc temu urodziła córkę, Laurę, a już wróciła do pracy. Za sobą ma już pierwszy koncert a w kolejce czeka kilkanaście kolejnych występów.

 

Polecamy też: Natalia Kukulska właśnie urodziła córkę Laurę. Zobacz, jak pięknie wygląda z dziećmi

4/7
Tamara Arciuch
Copyright @Instagram
4/7

Tamara Arciuch w grudniu ubiegłego roku urodziła córeczkę, Nadię. O radosnej nowinie poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. To drugie dziecko pary. Ich syn przyszedł na świat w połowie 2009 r.

 

Polecamy też: „Szaleństwo nam towarzyszy”. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się drugiego dziecka?

5/7
Tamara Arciuch
Copyright @Instagram
5/7

Szczęśliwi rodzice podziękowali wtedy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla prywatności. Zapewnili, że jak najwięcej czasu poświęcą rodzinie, by razem dzielić radość w gronie najbliższych. Teraz Tamara Arciuch wraca do pracy. Niedługo znów możemy zobaczyć ją ekrnie. Aktorkę będziemy mogli oglądac juz pod koniec marca w nowych odcinkach serialu Ojciec Mateusz" czy M jak miłość”.

 

Polecamy też: „Szaleństwo nam towarzyszy”. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski spodziewają się drugiego dziecka?

6/7
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
6/7

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna zostali po raz pierwszy. W grudniu ubiegłego roku przyszła na świat ich córka, Róża. Była to jedna z najbardziej oczekiwanych ciąż w polskim show-biznesie.

 

Polecamy też: Paulina Sykut-Jeżyna spodziewa się dziecka. Co mówiła w VIVIE! o swojej rodzinie i miłości do męża?

7/7
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram
7/7

Przez okres ciąży prezenterka dbała o formę pod okiem trenera personalnego. Zwierzyła się, że mąż troszczy się o to, żeby się nie przemęczała. W pracy miała nawet specjalny leżak, na którym mogła się zregenerować w przerwie w zdjęciach.

 

Polecamy też: Paulina Sykut-Jeżyna urodziła córeczkę! A co mówiła VIVIE! o rodzinie i macierzyństwie?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?