natalia-siwiec-corka-urodziny-trzecie-jak-zorganizowac-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka-2
Fot. Instagram @nataliasiwiec.official
o tym się mówi

Natalia Siwiec zorganizowała córeczce luksusowe przyjęcie urodzinowe!

Jak wyglądała impreza? Taką samą możesz przygotować dla swojego malucha!

Redakcja VIVA! 7 września 2020 12:30
natalia-siwiec-corka-urodziny-trzecie-jak-zorganizowac-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka-2
Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad milion followersów chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego prywatnego życia. Regularnie zamieszcza zdjęcia z dalekich podróży, ale też pokazuje codzienność swojej rodziny. Natalia i jej mąż Mariusz Raduszewski mają trzyletnią córeczkę Mię, która towarzyszy rodzicom w podróżach. Mama i córka tworzą piękny duet. Nic więc dziwnego, że Mia ma już liczne grono swoich fanów. Urocza trzylatka właśnie świętowała urodziny!

Impreza urodzinowa Mii, córeczki Natalii Siwiec

Natalia i Mariusz postanowili wyprawić dziewczynce imprezę urodzinową w wielkim stylu! Zabawa odbyła się w Polsce, a piękna pogoda sprawiła, że można było ją zorganizować na świeżym powietrzu. Jakie atrakcje przygotowali rodzice dla swojej pociechy? Trzeba przyznać, że całe przyjęcie, na którym pojawiło się mnóstwo gości zostało perfekcyjnie zorganizowane.

Mia, jak każda mała księżniczka zapewne bardzo lubi wszystko, co różowe! Impreza utrzymana była w więc w pastelowych kolorach z przewagą pięknego łososiowego odcieniu różu - wszystko od namiotów, w których dzieci mogły się bawić, przez balony i tort było spójne. Hitem na imprezie były suszone kwiaty, które zdobiły miejsce imprezy.

Największa atrakcja imprezy urodzinowej - alpaki

Alpaki to urocze zwierzaki, które słyną z łagodnego usposobienia. I to właśnie one pojawiły się na urodzinowej fecie Mii. Śliczne zwierzęta były prawdziwą atrakcją - nie tylko dla najmłodszych! Oczywiście obecność alpak nie były jedynym hitem spotkania.

Za zorganizowanie wspaniałej zabawy odpowiada firma Zaskocz Mamę, a impreza odbyła się w pięknym małym pałacyku. Wszędzie widać było akcesoria polskiej marki dla mam i dzieci La Millou, z którą Natalia od dawna współpracuje. Dzieci mogły bawić się w specjalnie ustawionych na tę okazję namiotach, nie zabrakło też pysznych przekąsek!

natalia-siwiec-corka-urodziny-trzecie-jak-zorganizowac-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka-alpaki-tort-zabawa-2
Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Przekąski, słodycze i tort na trzecich urodzinach córki Natalii Siwiec

Natalia postawiła na catering ze sprawdzonych i uznanych na polskim rynku firm. Wysoki tort, zwieńczony alpaką z lukru pochodzi z firmy cukierniczej Galeria Słodkości, a przekąski serwowane w formie szwedzkiego stołu z restauracji, Six Seasons, która mieści się na warszawskim Wilanowie.

natalia-siwiec-corka-urodziny-trzecie-jak-zorganizowac-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka-alpaki-tort-zabawa-namioty-kolorowo-2
Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To były urodziny dokładnie takie jakie sobie wymyśliłaś,a czeka cię jeszcze niespodzianka w PL😁 #rodzina #3urodziny #kochamy

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PikMik♥️🙈😂

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.. — .. „chodź mamusia włoski ci weźmie z buzi”

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.