Zobacz jak wygląda po metamorfozie
Fot. INSTAGRAM @kyliejenner
o tym się mówi

24-letnia Kylie Jenner jest w drugiej ciąży! Kto jest ojcem dziecka?

Celebrytka ma już 3-letnią córeczkę Stormi…

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2021 20:39
Zobacz jak wygląda po metamorfozie
Fot. INSTAGRAM @kyliejenner

Kylie Jenner podobno ponownie zostanie mamą! 24-letnia miliarderka jest w ciąży i spodziewa się swojego drugiego dziecka z muzykiem Travisem Scottem, który jest ojcem jej pierwszej pociechy - córeczki Stormi. Dziewczynka przyszła na świat 1 lutego 2018 roku, a para niedługo potem rozstała się, ale przez ostatnie lata ich relacja wracała na romantyczne tory. Kto ogłosił informację o drugiej ciąży Kylie?

Zobacz także: Kylie Jenner pokazała sukienkę, w której świętowała 23. urodziny! Ta kreacja to hit Instagrama

Kylie Jenner jest w drugiej ciąży?

Wiadomości o drugiej ciąży Kylie pojawiły się po tym, jak Caitlyn Jenner (wcześniej znana jako Bruce Jenner - ojciec Kylie) ogłosiła, że spodziewa się kolejnego wnuka. Szybko okazało się jednak, że w przypadku tej informacji chodziło o jej syna Burta Jennera, który oczekuje trzeciego dziecka ze swoją dziewczyną Valerie Patalo. I choć ta wiadomość nie dotyczyła Kylie, to jednak wiadomości o ciąży Kylie zaczęły krążyć, dzięki uważnym fanom gwiazdy. Najmłodsza przedstawicielka klanu Kardashian-Jenner po raz pierwszy wywołała plotki o ciąży tego lata, gdy podczas pobytu w Idaho pozowała w overize'owej koszuli. Jenner podzieliła się również zdjęciem swojego zamówienia na sushi - wszystkie rolki były z awokado  - brakowało surowej ryby. Fani natychmiast to zauważyli. Najwyraźniej chcąc zmylić opinię publiczną, Kylie szybko zamieściła zdjęcie koktajlu na swoim Instagram Stories, pisząc: „Nie ma to jak martini z liczi”. Czyżby gwiazda chciała ukrócić plotki?

Kylie Jenner ukrywa drugą ciążę?


Kylie, zapytana o chęć posiadania kolejnego dziecka podczas wywiadu dla wydania Harper's Bazaar z marca 2020 roku, odpowiedziała: „Moi przyjaciele wszyscy naciskają na mnie w tej sprawie ... Kochają Stormi. Zdecydowanie czuję presję, aby dać jej rodzeństwo, ale nie ma żadnego planu”. Jenner zdradziła też w jednym z wywiadów na Instagramie, że „ciąża to po prostu nie jest żart, to poważna rzecz i jest trudna. Nie jestem po prostu jeszcze na to gotowa”.

Kylie, która zaczęła spotykać się ze Scottem w kwietniu 2017 roku, spędziła swoją pierwszą ciążę w ukryciu, ogłaszając przybycie Stormi dopiero po porodzie. Później przyznała: „Dzieliłam się tak wieloma rzeczami z mojego życia. Byłam też naprawdę młoda, kiedy zaszłam w ciążę, i to było po prostu dużo dla mnie osobiście. Nie wiedziałam, w jaki sposób mogę to ujawnić publicznie i poznać opinię wszystkich. Myślę, że to było po prostu coś, przez co musiałam przejść sama”.

Jednak nawet pozostając w domu przez wiele miesięcy, Kylie powiedziała, że była niepokojona przez paparazzich: „Zostałam w moim domu i wokół mojej okolicy. Potem, pod koniec, każdego dnia nad domem latały helikoptery - nie mogłam nawet wyjść na zewnątrz, ponieważ fotografowali wszystko”.
 

Kylie-Jenner-w-dlugim-do-pasa-warkoczu
Fot. Instagram@kyliejenner


 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.