na jakiej diecie jest Meghan Markle
Fot. Getty Images
styl życia

Księżna Meghan nie urządzi drugiego baby shower! Dlaczego?

Przed narodzinami Archiego zorganizowała imprezę za 200 tysięcy dolarów…

Redakcja VIVA! 13 maja 2021 17:30
na jakiej diecie jest Meghan Markle
Fot. Getty Images

Niedługo Maghan Markle i książę Harry po raz drugi zostaną rodzicami dziewczynki, tym samym mały Archie będzie miał siostrzyczkę. Jeszcze w lutym tego roku, podczas wywiadu udzielonego Oprah Winfrey para zdradziła, że termin porodu planowany jest na początek lata. Ostatnie chwile ciąży to dla wielu mam idealny czas na zorganizowanie tzw. baby shower - imprezy, na której przyszła mama świętuje z przyjaciółkami zbliżające się wielkimi krokami rodzicielstwo. Jednak, jak donoszą amerykańskie media Meghan nie zdecydowała się na takie spotkanie. Jaki jest powód jej decyzji?

Zobacz także: Dlaczego syn Meghan i Harry'ego nie jest księciem? Nie chodzi o kolor skóry

Dlaczego Meghan markle nie chce zorganizować baby shower przed narodzinami córki?

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z baby shower, żeby swoje zasoby finansowe wykorzystać inaczej do dalszego rozwoju jednej z ich wielu charytatywnych spraw. Według źródła, które cytuje magazyn Us Weekly: „Meghan nie czuje, że wielkie baby shower z prezentami jest teraz odpowiednie. Na świecie jest zbyt wiele konfliktów. Ona i Harry byli tak zaangażowani w sprawy humanitarne, że oboje czują, że ich czas i zasoby mogą być wykorzystane w lepszym celu."

To posunięcie jest zgodne z tym, jak para książęca świętowała inne ważne wydarzenia w ostatnich dniach, takie jak Dzień Matki i drugie urodziny ich syna Archiego, zachęcając znajomych do przekazywania darowizn na różne organizacje charytatywne, które Meghan i Harry wspierają, zamiast wydawania pieniędzy na wystawne prezenty. Jak podaje US Weekly Meghan ma wsparcie przyjaciół i męża, a Harry jest idealnym partnerem, dbającym o Archiego i pracującym, by zapewnić byt rodzinie.

Jak Meghan świętowała baby shower przed narodzinami Archiego?


Pojawienie się na świecie pierwszego dziecka Meghan celebrowała zupełnie inaczej. W lutym 2019 roku, będąc w siódmym miesiącu ciąży Meghan poleciała do Nowego Jorku, gdzie jej przyjaciółka, słynna tenisistka Serena Williams wyprawiła jej baby shower o wartości 200 tysięcy dolarów w apartamencie w hotelu The Mark. Podczas imprezy przyszła mama i jej goście mieli zapewnionych mnóstwo atrakcji - m.in. lekcję układania kwiatów i wielodaniowy posiłek.
 

Zobacz także: Meghan skłamała, mówiąc o relacji z królową? Do sieci wyciekło nagranie z jej spotkania z Elżbietą II

Archie Harrison Mountbatten-Windsor tytuł
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.