Meghan Markle skłamała, mówiąc o relacji z królową Elżbietą II?
Fot. Max Mumby/Indigo / Chris Jackson-Pool / Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan skłamała, mówiąc o relacji z królową? Do sieci wyciekło nagranie z jej spotkania z Elżbietą II

Przyjaciółki księżnej twierdzą, że „ma dowody na wszystko”

Ksenia Krasko 21 marca 2021 06:43
Meghan Markle skłamała, mówiąc o relacji z królową Elżbietą II?
Fot. Max Mumby/Indigo / Chris Jackson-Pool / Getty Images

Chociaż minęło już trochę czasu, wywiad Meghan i Harry’ego z dziennikarką Oprah Winfrey wciąż budzi emocje. Wydaje się, że powstały dwie grupy osób – jedna współczuje małżeństwu i popiera ich decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej, a druga nie do końca wierzy w to, co ujawnili Sussexowie. W sieci pojawiło się nagranie, które zwróciło uwagę na wyznanie Meghan o doskonałej relacji z królową Elżbietą II. Trudno jednak traktować to poważnie na tle wszystkiego, co zostało powiedziane, dlatego internauci doszukują się podstępu. Zobaczcie, czy mają rację.

Meghan okłamała widzów? Nagranie ze spotkania Meghan i Elżbiety II

Pomimo oczekiwań widzów i przewidywań mediów, Meghan Markle niespodziewanie wyznała w wywiadzie z Oprah Winfrey, że „królowa zawsze była dla niej wspaniała”. Dowodem miało być wspomnienie o miłym zachowaniu królowej podczas pierwszego spotkania z przyszłą wtedy żoną wnuka. Gdy panie wróciły do samochodu po oficjalnym wyjściu, Elżbieta II postanowiła przykryć się kocem. „Położyła go również na moich kolanach. Ten gest sprawił, że pomyślałam o mojej babci”, wyznała wzruszona Meghan w rozmowie.

W sieci zawrzało, a nawet pojawiły się głosy, że księżna Sussex po prostu boi się reakcji monarchini, dlatego nie mówi o niej nic złego. Jednak teraz, gdy do sieci wyciekło nagranie z 2018 roku, a właściwie z dnia ich spotkania, wszystko nabiera innego znaczenia. Krótkie wideo pokazuje, że Elżbieta II faktycznie chowa nogi pod kocem, a Meghan jej pomaga, ale nie widać, aby królowa zaproponowała jej to samo... Tak naprawdę nagranie wydaje się być niepełne, dlatego oceńcie sami. Czy Meghan skłamała, czy mówiła prawdę?

ZOBACZ TEŻ: Ekspert od mowy ciała obnaża całą prawdę o wywiadzie Meghan i Harry’ego!

Meghan Markle i królowa Elżbieta II na pierwszym spotkaniu, 2018 rok

Spotkanie Meghan Markle i Elżbiety II
Fot. Jeff J Mitchell/Getty Images

Meghan Markle ma dowody na to, o czym mówiła w wywiadzie z Oprah Winfrey

Wyznania księżnej Meghan i księcia Harry’ego, szczególnie o depresji i rasistowskich uwagach członków brytyjskiej rodziny królewskiej, wzbudziły sporo kontrowersji. Wciąż jednak jest wiele osób, które nie wierzą w to, co ujawniła para i przypominają, że Meghan jest aktorką, co mogła wykorzystać. Podkreślają też, że sam wywiad wygląda na wyreżyserowany. W obronie Markle stanęły jej przyjaciółki sprzed lat.

Janina Gavankar, która od siedemnastu lat przyjaźni się z księżną Sussex, poinformowała w rozmowie z programem This Morning na kanale ITV, że istnieją SMS-y i e-maile, które mogą pogrążyć royalsów i ich administrację. „Wiem, że rodzina i personel Pałacu doskonale zdawali sobie sprawę z rozmiaru jej cierpień i chociaż ich wspomnienia mogą się różnić, to nasze nie, ponieważ przeżywałyśmy to razem”, stwierdziła na antenie, nawiązując do jedynego oświadczenia Pałacu Buckingham po wywiadzie Oprah Winfrey.

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta II wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry’ego

„Powiedziano jej, żebyśmy nigdy niczego nie komentowali, ponieważ Firma ją ochroni. Po latach widzimy, że to nie była prawda”, dodała Gavankar w odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie broniła przyjaciółki. „Prawda wyjdzie na jaw. Nie zamierzam jednak wchodzić w szczegóły. Nie czuję się do tego upoważniona”.

Także Gayle King w programie CBS This Morning zapewniła, że Meghan ma dowody potwierdzające wszystko, o czym mówiła w słynnej już rozmowie z Winfrey. „Ma wszystko”, podkreśliła.

Czy Meghan i Harry opowiedzą jeszcze więcej, tak jak zapowiadają media? Czy może tym razem zaatakują królowa Elżbieta II i członkowie rodziny królewskiej? Mamy wrażenie, że to dopiero początek tej historii... 

Meghan Markle i książę Harry w wywiadzie z Oprah Winfrey

Meghan i Harry w wywiadzie Oprah Winfrey
Fot. Harpo Productions/Joe Pugliese via Getty Images

Tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej. Czego o niej nie wiesz?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?