kylie-jenner-pokazala-sukienke-w-ktorej-swietowala-23-urodziny-ta-kreacja-to-hit-instagrama
Fot. Instagram @kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Kylie Jenner pokazała sukienkę, w której świętowała 23. urodziny! Ta kreacja to hit Instagrama

To prezent od znanego projektanta

Paulina Filipowicz 14 sierpnia 2020 18:29
kylie-jenner-pokazala-sukienke-w-ktorej-swietowala-23-urodziny-ta-kreacja-to-hit-instagrama
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner to jedna z najsłynniejszych celebrytek, która w młodym wieku ląduje na szczytach rankingów najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Niektórzy mówią, że ona nie śledzi trendów, lecz sama je kreuje. Wszystko co założy, staje się modowym obiektem pożądania. Najmłodsza z sióstr z klanu Kardashianek obchodzi właśnie swoje 23. urodziny i jak zwykle, celebruje w wielkim stylu.

Kylie Jenner pokazała sukienkę, w której świętowała 23. urodziny. Ta kreacja to hit Instagrama

Kylie Jenner słynie nie tylko z dobrego wyczucia modowych trendów, ale również z wyprawiania hucznych przyjęć. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, obyło się bez wystawnych imprez urodzinowych. Młoda gwiazda spędziła czas w gronie najbliższych na wyspie Turks i Caicos. Jak podkreśliła, to dwuletnia córeczka Stormi, jest najlepszym prezentem, jaki mogla sobie wymarzyć. Dziewczynka towarzyszy mamie podczas egzotycznej wyprawy na rajską wyspę, jak również pozuje z nią do zjawiskowych zdjęć.

Kylie Jenner nie potrzebuje jednak wystawnego przyjęcia, by ubrać najbardziej spektakularną sukienkę. Celebrytka na swoje 23. urodziny ubrała kreację wysadzaną kolorowymi kamieniami, zatopioną w miedzianym odcieniu. Ta seksowna mini to prezent od światowej sławy projektanta, a prywatnie przyjaciela Kylie Jenner - dyrektora kreatywnego Balmain. Olivier Rousteing podarował jej zjawiskową kreacje, która skradłaby niejedną galę w Hollywood.

"Dziękuję kochany @olivier_rousteing za najdoskonalszą sukienkę urodzinową" – napisała Kylie Jenner pod zdjęciem urodzinowej stylizacji.

A jak Wam się podoba urodzinowy look Kylie Jenner?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you my love @olivier_rousteing for the most perfect bday dress 🧡🌴

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the best gift of all 🖤

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

no place i’d rather be ✨🕊

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏝

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.