Brooklyn Beckham
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Impreza urodzinowa Brooklyna Beckhama kosztowała jego rodziców pół miliona!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 9 marca 2020 21:30
Brooklyn Beckham
Fot. East News

Już od ponad 20 lat Victoria i David Beckhamowie tworzą udany związek. Na próżno szukać skandali z ich udziałem czy pogłosek o kryzysach w relacji. Doczekali się czwórki dzieci, z których najstarszy, Brooklyn, obchodził właśnie swoje 21. urodziny. Z tej okazji dumni rodzice postanowili wyprawić mu huczną imprezę.

Urodziny Brooklyna Beckhama

Brooklyn Beckham przyszedł na świat 4 marca 1999 roku. W dniu jego 21. urodzin David Beckham na swoim Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcie z przeszłości i napisał:  „Co więcej mogę powiedzieć o tobie, poza tym, że stałeś się najpiękniejszym człowiekiem i to sprawia, że tata jest taki dumny... Jesteś miły, pełen pasji i opiekuńczy, a jako ojciec to właśnie chcesz zobaczyć w twoim synu... Mieliśmy tyle wspaniałych chwil jako ojciec i syn, jak podnoszenie trofeów we wszystkich miejscach, w których je zdobywałem, a dla mnie to zawsze było moje marzenie... Kocham cię”. Z kolei Victoria wtórowała mężowi: „21 lat temu najpiękniejsza dusza przyszła na świat i na zawsze zmieniła nasze życie. Wrażliwy, słodki, miły i zabawny, jesteś dla nas wszystkim”.

Kochający rodzice postanowili swojej najstarszej latorośli wyprawić huczną imprezę urodzinową. Jak podają brytyjskie serwisy, wydali na nią 500 tysięcy złotych. W ich posiadłości w Cotswolds, oprócz najbliższych członków rodziny, zjawili się m. in. członkinie zespołu Spice Girls, Geri Halliwell i Emma Bunton, Gordon Ramsey czy raper Stormzy, który uświetnił wydarzenie swoim występem. 

Victoria Beckham podzieliła się z fanami szczęśliwymi chwilami na swoim Instagramie. Opublikowała fotografie ze swoimi przyjaciółkami, urodzinowe pocałunki Brooklyna z jego dziewczyną, Nicolą Peltz, a także ujęcia z parkietu. Pod zdjęciami z mężem napisała: „Tańczyliśmy do 6 rano. Ślę całusy i wszystkiego najlepszego z okazji 21. urodzin, Brooklyn. Tak bardzo Cię kocham, David”.

Chcielibyście się bawić razem z nimi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.