Brooklyn Beckham
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Impreza urodzinowa Brooklyna Beckhama kosztowała jego rodziców pół miliona!

Jak wyglądała?

Sabina Zięba 9 marca 2020 21:30
Brooklyn Beckham
Fot. East News

Już od ponad 20 lat Victoria i David Beckhamowie tworzą udany związek. Na próżno szukać skandali z ich udziałem czy pogłosek o kryzysach w relacji. Doczekali się czwórki dzieci, z których najstarszy, Brooklyn, obchodził właśnie swoje 21. urodziny. Z tej okazji dumni rodzice postanowili wyprawić mu huczną imprezę.

Urodziny Brooklyna Beckhama

Brooklyn Beckham przyszedł na świat 4 marca 1999 roku. W dniu jego 21. urodzin David Beckham na swoim Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcie z przeszłości i napisał:  „Co więcej mogę powiedzieć o tobie, poza tym, że stałeś się najpiękniejszym człowiekiem i to sprawia, że tata jest taki dumny... Jesteś miły, pełen pasji i opiekuńczy, a jako ojciec to właśnie chcesz zobaczyć w twoim synu... Mieliśmy tyle wspaniałych chwil jako ojciec i syn, jak podnoszenie trofeów we wszystkich miejscach, w których je zdobywałem, a dla mnie to zawsze było moje marzenie... Kocham cię”. Z kolei Victoria wtórowała mężowi: „21 lat temu najpiękniejsza dusza przyszła na świat i na zawsze zmieniła nasze życie. Wrażliwy, słodki, miły i zabawny, jesteś dla nas wszystkim”.

Kochający rodzice postanowili swojej najstarszej latorośli wyprawić huczną imprezę urodzinową. Jak podają brytyjskie serwisy, wydali na nią 500 tysięcy złotych. W ich posiadłości w Cotswolds, oprócz najbliższych członków rodziny, zjawili się m. in. członkinie zespołu Spice Girls, Geri Halliwell i Emma Bunton, Gordon Ramsey czy raper Stormzy, który uświetnił wydarzenie swoim występem. 

Victoria Beckham podzieliła się z fanami szczęśliwymi chwilami na swoim Instagramie. Opublikowała fotografie ze swoimi przyjaciółkami, urodzinowe pocałunki Brooklyna z jego dziewczyną, Nicolą Peltz, a także ujęcia z parkietu. Pod zdjęciami z mężem napisała: „Tańczyliśmy do 6 rano. Ślę całusy i wszystkiego najlepszego z okazji 21. urodzin, Brooklyn. Tak bardzo Cię kocham, David”.

Chcielibyście się bawić razem z nimi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.