victoria beckham
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Victoria Beckham nie uważa się za ładną kobietę?!

W najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich kompleksach

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 09:00
victoria beckham
Fot. East News

Na początku swojej kariery Victora Beckham nie uchodziła za ikonę stylu. Charakteryzował ją kicz i fatalne fryzury. Z biegiem lat nauczyła się dobierać pasujące jej ubrania i dodatki, a nawet stworzyła własną markę modową, która cechuje się wielką klasą oraz elegancją. Obecnie miliony fanek na całym świecie naśladują jej styl. Mimo tego gwiazda... nie uważa, że jest ładna!

Victoria o swojej urodzie

Była wokalistka, a obecnie projektantka mody, znalazła się na okładce najnowszego numeru amerykańskiego wydania Harper's Bazaar. Gwiazda dopiero teraz w wywiadzie ujawniła niektóre sekrety z prywatnego życia. Okazało się m. in., że mimo wielu lat obecności w show-biznesie, ma do popularności bardzo zdrowe podejście: „Wiele się nauczyłam, będąc bardzo młodą i bardzo znaną osobą. Zdałam sobie sprawę, że znacznie trudniej jest utrzymać sukces, niż go osiągnąć. I nie jest on wcale tak zachwycający, jak ludziom się wydaje”.

Wiadomo także, że Victoria Beckham... nie ma się za ładną kobietę. Choć ciężko w to uwierzyć, sama wyznała: „Czy uważam się za piękną? Nie, absolutnie nie. Ale robię atuty z tego, co mam. Dostrzegam swoje niedoskonałości oraz wady i uśmiecham się: taka jestem i nie zamierzam tego zmieniać. Długo mi zajęło, żeby w wielu 45 lat w końcu czuć się ze sobą dobrze”.

Przyznała także, że na pierwszym miejscu jest u niej życie rodzinne. Oboje z Davidem Beckhamem żyją w ciągłym biegu, lecz przykładają wagę do tego, by codziennie mieć kontakt z najbliższymi: „Wstaję wcześnie, żeby poćwiczyć, ale jedno z nas zawsze odwozi dzieci do szkoły i zawsze staramy się być w domu przed kolacją. O 18.00 siadamy wszyscy razem, jemy obiad i rozmawiamy o tym, jak nam minął dzień”.

Spodziewaliście się, że ma takie podejście do życia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love this British @bazaaruk cover! Kisses Maison @azzedinealaiaofficial xx VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank u @bazaaruk @ellenvonunwerth @cathykasterine @kenpaves @wendyrowe, so much fun shooting this cover x Kisses

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.