Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Grzegorz Markowski skończył 70 lat. Z tej okazji jego córka opublikowała wzruszający wpis

Tak Patrycja Markowska świętowała urodziny taty

Karol Sowa 23 września 2023 21:02
Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Grzegorz Markowski to jeden z najlepszych polskich muzyków w Polsce. Artysta od lat zachwycał swoim niepowtarzalnym talentem w zespole Perfect. Hity takie jak: Autobiografia czy Nie płacz Ewka do dzisiaj nucą kolejne pokolenia. Niedawno legendarny wokalista skończył 70 lat. Z tej okazji jego córka postanowiła opublikować wzruszający wpis w social mediach. 

Grzegorz Markowski świętuje 70. urodziny

Przypomnijmy, że w 2019 roku Grzegorz Markowski postanowił przejść na emeryturę. Mimo że nie występuje już na scenie, jego hity wciąż są grane. Muzyk już od ponad 4 lat unika błysku fleszy i medialnego zgiełku, chociaż zdarzają się wyjątki. Patrycja Markowska, córka piosenkarza, od czasu do czasu publikuje zdjęcia ojcem. 

W jednym z wywiadów przyznała jednak, że „Mój tata miał spadek sił witalnych, to na pewno. Czuje się dobrze i ja go po prostu namawiam do tego, żeby te skrzydła unosił i robił aktywnie pewne rzeczy. On się czasami zgadza, ale ja muszę uszanować to, że on chce zwolnić. Nie mogę go ciągnąć na siłę i namawiać do roboty, bo ma swoje lata i myślę, że zaśpiewał już tyle dźwięków i zagrał już tyle koncertów, że nie ma sensu robić tego na siłę", mówiła. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Bajor wspomina dzieciństwo. Jedna rzecz zdecydowanie utkwiła mu w pamięci

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Fot. VIPHOTO/East News

Grzegorz Markowski świętował urodziny w gronie najbliższych

Patrycja Markowska nigdy nie ukrywała, że z ojcem łączy ją wyjątkowa więź. Co więcej, często występowała z tatą  na jednej scenie i wciąż publikuje z nim zdjęcia w sieci. 

W dniu 70. urodzin Grzegorza Markowskiego postanowiła udostępnić na Instagramie rodzinne fotografie. Na jednej z nich możemy zobaczyć, jak córka z tatą z uśmiechem na twarzach spacerują po Warszawie. Na drugim zdjęciu piosenkarz trzyma w rękach tort. Piękne kadry opatrzyła wzruszającym podpisem. „Dziś kończy 70. lat. Tata, przyjaciel, mistrz", czytamy. Wygląda na to, że legendarny muzyk spędził ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych. 

Artyście życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Przed laty Edyta Górniak miała problemy w szkole przez... utwór Beaty Kozidrak. Artystka zdobyła się na szczere wyznanie

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Fot. TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Fot. Piotr Matusewicz/East News
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.