Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Przed laty Edyta Górniak miała problemy w szkole przez... utwór Beaty Kozidrak. Artystka zdobyła się na szczere wyznanie

Mało kto się tego spodziewał...

Karol Sowa 23 września 2023 17:06
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że twórczość Beaty Kozidrak niemal od zawsze jej towarzyszyła. Muzyka zespołu Bajm miała na nią mocny wpływ. Niedawno diwa polskiej sceny muzycznej wróciła pamięcią do czasów, gdy była jeszcze uczennicą. Artystka opowiedziała, dlaczego miała problemy w szkole...

Edyta Górniak w nowym programie TVP

Obecnie Edyta Górniak jest jedną z gwiazd programu „Rytmy Dwójki", który emitowany jest w TVP2. „Telewizja Polska stanęła na wysokości zadania, żeby zaangażować ją do programu „Rytm Dwójki”. Edyta Górniak dostała aż trzy garderoby, kierowcę do dyspozycji 24 godziny na dobę, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę i przede wszystkim największą gażę. Za nagranie 8 odcinków dostanie aż 400 tysięcy złotych", donosił serwis Pudelek. 

W ostatnim odcinku piosenkarka nie tylko zaprezentowała swój wielki talent, ale też zdobyła się na szczere wyznanie. 

CZYTAJ TEŻ: Michał Bajor wspomina dzieciństwo. Jedna rzecz zdecydowanie utkwiła mu w pamięci

Edyta Górniak, Beata Kozidrak, 2012 rok

Edyta Górniak, Beata Kozidrak
Fot. KRZYSZTOF JAROSZ / Forum

Edyta Górniak miała problemy w szkole przez... utwór Beaty Kozidrak

W drugim odcinku nowego show Edyta Górniak wraz z Marcinem Sójką zaśpiewała wyjątkowy utwór zespołu Bajm — Co mi Panie dasz. Zanim jednak wykonali ten hit, ulubienica publiczności postanowiła opowiedzieć zaskakującą historię. „Dziś mogę się przyznać szczerze, że miałam problemy w szkole. Wiele razy byłam wyrzucona z lekcji. Prawie wyrzucono mnie ze szkoły. Miałam często obniżane oceny – właśnie przez zachowanie", zaczęła. 

Okazuje się, że Edyta Górniak w tamtym czasie była wielką fanką Beaty Kozidrak. Niemal wszędzie śpiewała jej hity, co nie zawsze podobało się jej nauczycielom i rówieśnikom. „Dotyczy to tego, że kiedy powstał jeden z moich ukochanych utworów, który zaśpiewam za chwilę, po prostu nie mogłam się od niego odkleić i śpiewałam go cały czas. Przeszkadzałam wszystkim w nauce. Więc byłam wyrzucana na korytarz. Oczywiście nie smuciłam się z tego powodu, ponieważ na korytarzu w szkole zazwyczaj jest jeszcze większy pogłos, więc śpiewałam jeszcze głośniej", podsumowała. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Partner Majki Jeżowskiej jest od niej o 10 lat młodszy. Wokalistka mówi o wyzwaniach

Edyta Górniak i Marcin Sójka — Co mi Panie dasz, Rytmy Dwójki.

Edyta Górniak — Co mi Panie dasz. KFPP w Opolu, 2018 rok

Edyta Górniak, Beata Kozidrak, 2012 rok

Edyta Górniak, Beata Kozidrak
Fot. KRZYSZTOF JAROSZ / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.