Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI!

Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki „M jak miłość”?

Smutne wieści dla fanów „M jak miłość”. Kto zastąpi Kozidrak?

Gabriela Czernecka 13 lutego 2018 19:30
Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Widzów M jak miłość zelektryzowała wieść, że piosenka Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość zniknie z czołówki serialu. Czyżby faktycznie miało się to zmienić? Do mediów trafiła informacja, że produkcja M jak miłość myśli nad zmianą czołówki serialu oraz piosenki. Czyj utwór zastąpiłby piosenkę Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość?

Piosenka Beaty Kozidrak zniknie z M jak miłość?

Temat nowej czołówki serialu M jak miłość znów powraca. Do tej pory za piosenkę, rozpoczynającą odcinki odpowiadała Beata Kozidrak. Utwór Nie pytaj o miłość zastąpił w czołówce piosenkę Wojciecha Gąssowskiego, który od emisji pierwszego odcinka śpiewał utwór o takim samym tytule jak serial, czyli M jak miłość. Przez 844 odcinki wokalista witał widzów M jak miłość słowami: „Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz”.

Utwór Gąssowskiego zastąpiła piosenka Kozidrak Nie pytaj o miłość. Choć fani początkowo byli nie przekonani do tej zmiany, szybko przyzwyczaili się do nowego utworu. Niestety coraz częściej padają insynuacje, że należałoby zmienić czołówkę serialu, a co za tym idzie i jego piosenkę. Dlaczego?

Kilka miesięcy temu po głośnym odejściu z serialu Andrzeja Młynarczyka oraz śmierci Witolda Pyrkosza, fani M jak miłość zaczęli się domagać zaktualizowania czołówki. Co prawda wstęp do produkcji TVP 2 nie był zmieniany od kilku lat, ale zdaniem widzów jest to niezbędne odświeżenie. Ostatni raz prawdopodobnie czołówkę zmieniono w 2014 roku. Tak wygląda ona do dziś:

Pytanie, czy zmieni się także piosenka Nie pytaj o miłość? Utwór Beaty Kozidrak od dziewięciu lat wita widzów serialu. Czy to się zmieni? Jak udało się dowiedzieć serwisowi Party.pl, produkcja serialu na razie nie myśli o wprowadzaniu takich zmian:

„Myślimy o zmianie czołówki, ale z pewnością nie w środku sezonu. Nie zastanawialiśmy się nad zmianą piosenki”, mówi dla party.pl Karolina Baranowska, zajmująca się PR serialu. Jak widać, zarówno Beata Kozidrak, jak i  fani serialu mogą spać spokojnie. 

Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.