Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI!

Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki „M jak miłość”?

Smutne wieści dla fanów „M jak miłość”. Kto zastąpi Kozidrak?

Gabriela Czernecka 13 lutego 2018 19:30
Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Widzów M jak miłość zelektryzowała wieść, że piosenka Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość zniknie z czołówki serialu. Czyżby faktycznie miało się to zmienić? Do mediów trafiła informacja, że produkcja M jak miłość myśli nad zmianą czołówki serialu oraz piosenki. Czyj utwór zastąpiłby piosenkę Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość?

Piosenka Beaty Kozidrak zniknie z M jak miłość?

Temat nowej czołówki serialu M jak miłość znów powraca. Do tej pory za piosenkę, rozpoczynającą odcinki odpowiadała Beata Kozidrak. Utwór Nie pytaj o miłość zastąpił w czołówce piosenkę Wojciecha Gąssowskiego, który od emisji pierwszego odcinka śpiewał utwór o takim samym tytule jak serial, czyli M jak miłość. Przez 844 odcinki wokalista witał widzów M jak miłość słowami: „Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz”.

Utwór Gąssowskiego zastąpiła piosenka Kozidrak Nie pytaj o miłość. Choć fani początkowo byli nie przekonani do tej zmiany, szybko przyzwyczaili się do nowego utworu. Niestety coraz częściej padają insynuacje, że należałoby zmienić czołówkę serialu, a co za tym idzie i jego piosenkę. Dlaczego?

Kilka miesięcy temu po głośnym odejściu z serialu Andrzeja Młynarczyka oraz śmierci Witolda Pyrkosza, fani M jak miłość zaczęli się domagać zaktualizowania czołówki. Co prawda wstęp do produkcji TVP 2 nie był zmieniany od kilku lat, ale zdaniem widzów jest to niezbędne odświeżenie. Ostatni raz prawdopodobnie czołówkę zmieniono w 2014 roku. Tak wygląda ona do dziś:

Pytanie, czy zmieni się także piosenka Nie pytaj o miłość? Utwór Beaty Kozidrak od dziewięciu lat wita widzów serialu. Czy to się zmieni? Jak udało się dowiedzieć serwisowi Party.pl, produkcja serialu na razie nie myśli o wprowadzaniu takich zmian:

„Myślimy o zmianie czołówki, ale z pewnością nie w środku sezonu. Nie zastanawialiśmy się nad zmianą piosenki”, mówi dla party.pl Karolina Baranowska, zajmująca się PR serialu. Jak widać, zarówno Beata Kozidrak, jak i  fani serialu mogą spać spokojnie. 

Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.