Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI!

Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki „M jak miłość”?

Smutne wieści dla fanów „M jak miłość”. Kto zastąpi Kozidrak?

Gabriela Czernecka 13 lutego 2018 19:30
Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Widzów M jak miłość zelektryzowała wieść, że piosenka Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość zniknie z czołówki serialu. Czyżby faktycznie miało się to zmienić? Do mediów trafiła informacja, że produkcja M jak miłość myśli nad zmianą czołówki serialu oraz piosenki. Czyj utwór zastąpiłby piosenkę Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość?

Piosenka Beaty Kozidrak zniknie z M jak miłość?

Temat nowej czołówki serialu M jak miłość znów powraca. Do tej pory za piosenkę, rozpoczynającą odcinki odpowiadała Beata Kozidrak. Utwór Nie pytaj o miłość zastąpił w czołówce piosenkę Wojciecha Gąssowskiego, który od emisji pierwszego odcinka śpiewał utwór o takim samym tytule jak serial, czyli M jak miłość. Przez 844 odcinki wokalista witał widzów M jak miłość słowami: „Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz”.

Utwór Gąssowskiego zastąpiła piosenka Kozidrak Nie pytaj o miłość. Choć fani początkowo byli nie przekonani do tej zmiany, szybko przyzwyczaili się do nowego utworu. Niestety coraz częściej padają insynuacje, że należałoby zmienić czołówkę serialu, a co za tym idzie i jego piosenkę. Dlaczego?

Kilka miesięcy temu po głośnym odejściu z serialu Andrzeja Młynarczyka oraz śmierci Witolda Pyrkosza, fani M jak miłość zaczęli się domagać zaktualizowania czołówki. Co prawda wstęp do produkcji TVP 2 nie był zmieniany od kilku lat, ale zdaniem widzów jest to niezbędne odświeżenie. Ostatni raz prawdopodobnie czołówkę zmieniono w 2014 roku. Tak wygląda ona do dziś:

Pytanie, czy zmieni się także piosenka Nie pytaj o miłość? Utwór Beaty Kozidrak od dziewięciu lat wita widzów serialu. Czy to się zmieni? Jak udało się dowiedzieć serwisowi Party.pl, produkcja serialu na razie nie myśli o wprowadzaniu takich zmian:

„Myślimy o zmianie czołówki, ale z pewnością nie w środku sezonu. Nie zastanawialiśmy się nad zmianą piosenki”, mówi dla party.pl Karolina Baranowska, zajmująca się PR serialu. Jak widać, zarówno Beata Kozidrak, jak i  fani serialu mogą spać spokojnie. 

Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, Viva! 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.