Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
ZE ŚWATA TELEWIZJI

Beata Kozidrak w The Voice of Poland? O miejsce w jury walczy z inną znaną wokalistką...

Która z nich zasiądzie w jurorskim fotelu?

Gabriela Czernecka 2 lipca 2020 08:49
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Kolejny sezon The Voice of Poland już niebawem. Niemal natychmiast po zakończeniu dziesiątej edycji muzycznego programu, rozpoczęły się spekulacje, czy wszyscy trenerzy zasiądą w jurorskich fotelach po raz kolejny. Dziś już wiadomo, że miejsca w jury nie zajmie Margaret, która otwarcie przyznała, że nie zamierza uczestniczyć w kolejnej edycji show. Okazuje się, że jej miejsce może zająć Beata Kozidrak, ale nie tylko ona negocjuje warunki umowy. Pod uwagę brana jest także jeszcze jedna znana wokalistka! Poznajcie szczegóły.

The Voice of Poland jury

W zakończonej jesienią 2019 roku dziesiątej edycji The Voice of Poland uczestników oceniali: Michał Szpak, Tomson i Baron, Kamil Bednarek i Margaret. Już po zakończeniu edycji zastanawiano się, czy wszyscy trenerzy zachowają swoje posady. Jeszcze pd koniec ubiegłego roku, Michał Szpak zapytany przez Maćka Musiała, czy zgodzi się wziąć udział w kolejnej edycji, od razu odpowiedział, że to zrobi. Wiadomo już, że w składzie trenerskim zabraknie Margaret. „Szkoda, bo 'The Voice of Poland' kocham. No ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę”, ogłosiła Margaret na Instagramie. Po tych słowach oficjalny komunikat wystosowała Telewizja Polska: „TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji 'VoP'. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie”, mogliśmy przeczytać.  

Wciąż nie jest jasna przyszłość Kamila Bednarka, który nie zyskał przychylności widzów TVP. Fani jak na razie przypuszczają tylko, że w fotelach jurorskich zasiądą Baron i Tomson, którzy oceniają też uczestników dziecięcego The Voice Kids. 

Od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że do programu może powrócić Edyta Górniak, która oceniała uczestników w trzeciej, piątej i szóstej edycji. Dziś niektóre media donoszą, że o jurorski fotel w The Voice of Poland zawalczą Beata Kozidrak oraz... Małgorzata Ostrowska! 

Jak czytamy we Fleszu, który cytuje osobę z TVP: „Sukces programów TVP2 'The Voice of Poland' i 'The Voice Senior' pokazał nam, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane”, czytamy. Co ciekawe, podobno Beata Kozidrak była brana pod uwagę przy drugiej edycji muzycznego show, gdzie miała zastąpić Kayah. Ostatecznie w roli jurorek w tym programie zadebiutowały Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska.

Przypomnijmy, że wcześniej w jurorskich fotelach zasiadały także Ania Dąbrowska, Natalia Kukulska czy Maria Sadowska. Która z gwiazd tym razem będzie wybierać wokalistę w programie The Voice of Poland? Czekamy na oficjalne informacje!  

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Małgorzata Ostrowska, VIVA! 23/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.