Michał Szpak kopiuje Dawida Kwiatkowskiego?
Fot. Zuza Krajewska LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak odchodzi z The Voice of Poland. Wiemy, kto go zastąpi

Dobry wybór?

Konrad Szczęsny 4 maja 2021 12:46
Michał Szpak kopiuje Dawida Kwiatkowskiego?
Fot. Zuza Krajewska LAF AM

Niedawno media obiegła wiadomość, że Michał Szpak po czterech latach zniknie z fotela trenera w „The Voice of Poland”. Informacje te zdają się niemal pewne. Teraz ujawniono, kto ma go zastąpić! To inna gwiazda Eurowizji...

Michał Szpak nie będzie już jurorem w „The Voice of Poland”

Zmiany dotyczyć będą edycji, która wystartuje jeszcze w tym roku, jesienią. Jak wynikało z informacji podanych przez portal Party.pl, nie zobaczymy w niej już Michała Szpaka. Dlaczego? Tego do końca nie wiadomo. Plotkowano, że może mieć to związek z zaangażowaniem politycznym młodego wokalisty i otwartym krytykowaniu partii sprawującej obecnie w Polsce władzę.

Przypomnijmy, że wykonawca hitu „Color of your life” zasiadał w fotelu jurora od 2017 roku. W ósmej wówczas edycji towarzyszyli mu Tomson i Baron, Maria Sadowska oraz Andrzej „Piasek” Piaseczny. Z kolei w ostatniej byli to Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak. Przez cztery edycje podopieczni Michała Szpaka zwyciężali dwa razy. W ósmej edycji była to Marta Gałuszewska. Z kolei w ostatniej, 11., najwyższą pozycję zajął Krystian Ochman. Dwie inne wokalistki z drużyny 30-latka – Natalia Zastępa (9. edycja) i Daria Reczek (10. edycja) – zajęły 2. miejsce. Kto zastąpi młodego piosenkarza? To nie pozostaje już dłużej tajemnicą!

Czytaj także: Sześć lat po śmierci mamy Michał Szpak wspomina ją czule w wywiadzie. Ciężko się nie wzruszyć

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”?

Wszystko wskazuje na to, że będzie to reprezentant Polski na tegorocznej Eurowizji. Informację tę podał portal Wirtualnemedia.pl oraz serwis Jastrzabpost. Warto przypomnieć, że Rafał Brzozowski zaczynał swoją karierę właśnie w „The Voice of Poland” – w pierwszej edycji trafił do drużyny Andrzeja „Piaska” Piasecznego i odpadła na etapie półfinałowym.

Co na ten temat sądzi sam zainteresowany? 39-latek nie ukrywa, że póki co najważniejsze są dla niego przygotowania do występu w półfinale 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, która za dwa tygodnie odbędzie się w Rotterdamie.

„W tej chwili całkowicie skupiam się na przygotowaniach do Eurowizji, nawet nie dopuszczam takiej myśli na ten temat. To jest wspaniały program, sam prowadzę "The Voice Senior", więc to jest niesamowita przygoda. Mam dużo przed sobą, a ten występ na Eurowizji wiele zweryfikuje. Jesienią chciałbym wydać album i to też będzie spore wyzwanie i dużo pracy. To są różne spekulacje, ktoś czegoś szuka, ja naprawdę mam teraz, co zrobić. To jest mój najważniejszy występ w życiu”, podkreślił w rozmowie z Plotkiem.

Ani Telewizja Polska, ani Michał Szpak nie odnieśli się póki co do tych rewelacji...  

Czytaj także: Michał Szpak obciął na krótko swoje zjawiskowe włosy?

Rafał Brzozowski, Warszawa, Muzeum Neonów, 29.04.2021 rok
Fot. Beata Zawadzka/East News

Rafał Brzozowski wystąpi na tegorocznej Eurowizji z utworem „The Ride”

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla „VIVY!”, czerwiec 2017

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…