Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy trenerów „The Voice of Poland 11”! Ujawniono, kim jest czwarty juror

To już pewne!

Konrad Szczęsny 10 sierpnia 2020 12:44
Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Tygodnie spekulacji, giełda nazwisk, typowania fanów i... wreszcie wszystko stało się jasne! Wiadomo, kto zasiądzie w fotelu trenera 11. edycji „The Voice of Poland”. Poza Tomsonem i Baronem oraz Michałem Szpakiem pojawią się dwie wokalistki. Obie mają już doświadczenie z tego typu formatem.

Urszula Dudziak w The Voice of Poland. Kim jest czwarta trenerka?

Już w trakcie 10. edycji Michał Szpak zapowiedział, że weźmie udział w kolejnej odsłonie programu. Nie było również wątpliwości, że pojawią się w niej Tomson i Baron. W końcu Alicja Szemplińska – zwyciężczyni „The Voice of Poland 10” – była pod ich skrzydłami.

Jakiś czas temu podano do wiadomości, że z „The Voice Senior” do jury najbliższej edycji przejdzie Urszula Dudziak, wybitna wokalistka jazzowa. Zagadką pozostawało natomiast nazwisko czwartego trenera. Wiadomo było, że w fotelu nie zasiądą po raz kolejny ani Margaret, ani Kamil Bednarek. 

Na giełdzie nazwisk wymieniano m.in. Natalię Nykiel, Beatę Kozidrak oraz Edytę Górniak. I to właśnie ta ostatnia po raz kolejny sprawdzi się w roli jurorki. Wcześniej zasiadała odpowiednio w 3., 5. i 6. edycji widowiska.

Wiadomo również, zmiany zajdą w składzie prowadzących. Widzowie po raz kolejny zobaczą w tej roli Tomasza Kammela oraz Macieja Musiała. Z show pożegnać się musiała natomiast Marcelina Zawadzka. Zastąpi ją koleżanka z „Pytania na śniadanie”, Małgorzata Tomaszewska. 

„Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna”, zwierzała się prezenterka we „Fleszu” jakiś czas temu, zanim ruszyły nagrania.

The Voice of Poland 11 - data premiery

Na oficjalnym profilu show, poza sylwetkami trenerów, opublikowano również informację, kiedy będzie miała miejsce premiera bieżącej edycji widowiska. I tak wiadomo już, że nastąpi to w sobotę 12 września 2020 roku.

„Super nie mogę się do czekać jest super program muzyczny ?????”, „Jej! ❤️ Super, nie mogę się doczekać”, „Nie mogę się już doczekać !!! ? Cudownie, że macie ponownie Michała w składzie jurorskim”, piszą fani.

A Wy jak oceniacie tę decyzję producentów?  

Wracamy 12 WRZEŚNIA‼️

Opublikowany przez The Voice of Poland TVP Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Alicja Szemplińska wygrała ostatnią edycję „The Voice of Poland”:

Alicja Szemplińska, 30.11.2019
Fot. VIPHOTO/East News
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.