Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Znamy trenerów The Voice of Poland! Michał Szpak i...

Skład jurorski to ogromne zaskoczenie!

Konrad Szczęsny 21 maja 2018 11:56
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dziewiąta edycja The Voice of Poland zostanie wyemitowana na antenie TVP2 już jesienią 2018 roku. O zmianach w składzie jurorskim mówiło się od zeszłego roku, gdy dobiegła końca ósma odsłona programu. Dziś wszystko stało się jasne. Spośród czwórki trenerów jedynie Michał Szpak utrzymał swoją pozycję!

The voice of poland 9: skład jury. Kto zastąpi Piaska, Marię Sadowską oraz Tomsona i Barona?

W zeszłym tygodniu w jednym z wywiadów Andrzej Piaseczny potwierdził, że żegna się z fotelem jurora, jednak nie wyklucza, że do tej roli powróci w przyszłości. O tym, że kandydatura Tomsona i Barona jest zagrożona mówiło się już od kilku edycji głównie dlatego, że niezmiennie zasiadali oni w jury od siedmiu edycji. Pewnym zaskoczeniem natomiast jest rezygnacja z tej roli Marii Sadowskiej

Dziś wszystko stało się jasne! W specjalnym wydaniu programu Pytanie na śniadanie przedstawiono nowych trenerów The Voice of Poland. Są to wspomniany wcześniej Michał Szpak, a także Patrycja Markowska, która w tej roli w programie pojawiła się w drugiej edycji (w jej drużynie była odnosząca duże sukcesy na polskim rynku Natalia Nykiel) oraz po raz pierwszy Piotr Cugowski, syn Krzysztofa Cugowskiego i jeden z liderów formacji Bracia oraz Grzegorz Hyży, zdobywca drugiego miejsca w trzeciej edycji programu X Factor, autor taki hitów, jak Na chwilę, Wstaję, Pod wiatr czy O Pani!

The voice of Poland 9: kiedy emisja show?

Odcinki z udziałem nowych trenerów zostaną wyemitowane już na początku września tego roku. Tradycyjnie rozpoczną je tzw. Przesłuchania w ciemno. Przypomnijmy, że ósmą edycję The Voice of Poland wygrała Marta Gałuszewska, której singiel Nie mów mi dobrze radzi sobie na listach przebojów ogólnokrajowych rozgłośni radiowych. Młoda wokalistka zaprezentuje go również w trakcie koncertu Premier tegorocznego festiwalu w Opolu.  

Michał Szpak zdradził szczegóły zaręczyn
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Patrycja Markowska, Markowska o romansie z Możdżerem, romans Markowskiej
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…