Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakująca decyzja Michała Szpaka w The Voice of Poland. Fani są oburzeni! 

Poszło o jedną uczestniczkę...

Gabriela Czernecka 3 listopada 2019 12:52
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kolejny odcinek The Voice of Poland za nami. Nie obyło się bez kontrowersji. Każdy z jurorów musiał wybrać tylko cztery osoby, które pojawią się w odcinkach na żywo. To były nokauty i ostatnia szansa dla uczestników, by zaskoczyć swoich muzycznych przewodników i mieć szansę po raz kolejny się zaprezentować. Każdy wybór jurora był więc bardzo emocjonalny. Szczególnym zaskoczeniem okazała się decyzja Michała Szpaka, który pożegnał się w sobotnim odcinku ze swoją przyjaciółką, Violet Oliferuk. Fani muzyka są zaskoczeni...

Drużyna Michała Szpaka: Violet Oliferuk

W ostatnim odcinku The Voice of Poland po raz ostatni oglądaliśmy nokauty przed odcinkami na żywo. Każdy z trenerów musiał więc podjąć ważną decyzję o tym, kto z siedmiu kandydatów powinien znaleźć się we wspaniałej czwórce, która w kolejnym odcinku muzycznego programu zaśpiewa na żywo. Jako pierwsi śpiewali uczestnicy z drużyny Michała Szpaka, kolejno zajmując cztery zwycięskie fotele. Violet Oliferuk, prywatnie przyjaciółka Szpaka, zaśpiewała jako czwarta. Wykonała utwór Dua Lipy, New Rules.

Po występie zajęła więc ostatnie wolne krzesło. Po niej na scenie pojawił się Piotr Szewczyk, który wykonał utwór Bajm Co mi panie dasz. Jego występ spodobał się jurorom i postawił Michała Szpaka w trudnej sytuacji. Przyjęcie go do finałowej czwórki sprawiłoby, że jeden z uczestników, którzy właśnie się w niej znaleźli musi odpaść z programu. Michał jako szef swojej drużyny stanął przed trudną decyzją i długo się zastanawiał.

„Zapytaj swojego serca”, poradził mu Baron. „Ale ono ma cztery komory”, odpowiedział zasmucony Michał Szpak. W końcu po dłuższej chwili zastanowienia odpowiedział: „Piotr, wybacz mi, wchodzi za Violę”. Tym samym Violet Oliferuk pożegnała się z programem. „Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra”, powiedział podczas jej pierwszego występu w programie. Wówczas wykonała utwór Walk me Home Pink. Michał Szpak nie wiedział, że jego przyjaciółka specjalnie na przesłuchania do The Voice of Poland przyleciała do Polski. Przypomnijmy, że Violet Oliferuk i Michał Szpak poznali się ponad osiem lat temu na jednym z koncertów w Warszawie.

Violet Oliferuk - kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale już jako nastolatka przeprowadziła się do Los Angeles. Aktualnie wraz z siostrami, zajmuje się firmą medyczną, ale to śpiewanie jest jej największym marzeniem. jak podają niektóre źródła, współpracuje z trenerem wokalnym, który uczył samą Jennifer Lopez. Niestety właśnie musiała pożegnać się z programem The Voice of Poland. To nie przypadło do gustu fanom Michała Szpaka, którzy swój żal wyrazili w komentarzach zarówno pod zdjęciami samej Violet, jak i Michała. Wokaliście zarzucono złe potraktowanie przyjaciółki, ale muzyk szybko zdementował te plotki, pokazując, że tuż po nagraniu Michał i Violet wspólnie bawili się na halloweenowej imprezie. Wygląda na to, że ich przyjaźń przetrwa wszystko!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viola Oliferuk 🇺🇸🇵🇱 (@violetoliferuk)

Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…