Beata Kozidrak sprzedaje luksusową willę pod Lublinem
Fot. Michał Pańszczyk
POŻEGNANIE

Beata Kozidrak pogrążona w żałobie. Zmarła jedna z najbliższych jej osób

To dla diwy wielka strata...

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2018 11:51
Beata Kozidrak sprzedaje luksusową willę pod Lublinem
Fot. Michał Pańszczyk

To dla liderki zespołu Bajm ogromny cios. Beata Kozidrak poinformowała za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku, że w wieku 63 lat zmarł nagle jej ukochany brat Jarosław Kozidrak. To on był jednym ze współzałożycieli pochodzącej z Lublina formacji i współtworzył takie przeboje, jak Józek, nie daruję Ci tej nocy czy Nie ma wody na pustyni czy Różowa kula.

Nie żyje brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu, Jarosław Kozidrak

„Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM - Jarosław Kozidrak.
To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki. Pogrążeni w bólu; Beata KozidrakAndrzej Pietras”, czytamy w informacji zamieszczonej na Facebooku grupy Bajm.

Kim był Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak i współtwórca Bajmu?

Jarosław Kozidrak urodził się 8 stycznia 1955 roku w Lublinie. Był starszym o pięć lat bratem Beaty Kozidrak. W 1978 wraz z nią i Andrzejem Pietrasem założył zespół Bajm. Nie tylko komponował i grał w nim na gitarze, lecz także wspierał siostrę na scenie wokalnie, śpiewając w chórkach.

Nagrał z Bajmen trzy pierwsze albumy formacji. Działalność artystyczną związaną z muzyką porzucił po 1987 roku na rzecz malowania obrazów, jednak zdarzało mu się występować publicznie od czasu do czasu.

Przyczyny śmierci Jarosława Kozidraka, brata Beaty Kozidrak

Przyczyn śmierci Jarosława Kozidraka nie ujawniono.

Beacie Kozidrak i zespołowi Bajm składamy kondolencje.  

Nie żyje Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu
Fot. PAP

(Jarosław Kozidrak na zdjęciu pozuje w czapce)

Nie żyje Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu
Fot. PAP

(Jarosław Kozidrak siedzi i trzyma rękę przy twarzy, na prawo od Beaty Kozidrak)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.