Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
VIVA! Tylko u nas

Znamy oficjalną przyczynę śmierci brata Beaty Kozidrak!

Lubelska prokuratura podała wyniki sekcji zwłok Jarosława Kozidraka

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2018 20:32
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Jego zagadkowa śmierć 12 czerwca 2018 roku wstrząsnęła Beatą Kozidrak. Liderka Bajmu nie ukrywała swojego żalu i bólu po odejściu ukochanego brata, Jarosława. Jego syn, Marcin, zwierzył się w rozmowie z mediami, że muzyk cierpiał m.in. na cukrzycę i miał problemy z sercem. Do publicznej wiadomości podano właśnie wyniki sekcji zwłok Jarosława Kozidraka. Jakie są oficjalne przyczyny śmierci artysty?

Oficjalne przyczyny śmierci Jarosława Kozidraka. Wyniki sekcji zwłok brata Beaty Kozidrak

„Jarosław Kozidrak niespodziewanie zasłabł w nocy. Siedział nad keyboardem, na którym komponował nowe piosenki”, wyjawił w rozmowie z Super Expressem syn artysty, Marcin Kozidrak.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Jarosława Kozidraka. Jej wyniki nie pozostawiają wątpliwości co do przyczyn zgonu muzyka.

„Gdy porównaliśmy zeznania świadków z wynikami sekcji, stało się jasne, że zmarły był bardzo chorym człowiekiem. To był zgon spowodowany naturalnymi przyczynami”, powiedziała dziennikarzom Faktu prokurator Katarzyna Matusiak z lubelskiej prokuratury.

Wiadomo zatem, że przyczynami zgonu Jarosława Kozidraka było chore serce, zaawansowana cukrzyca oraz niewydolność układu krążenia. W związku z tym śledztwo w sprawie jego śmierci zostało umorzone. 

Beata Kozidrak o śmierci brata

Ostatnio jeden z tygodników opublikował artykuł, w którym zdradził nieznane dotąd kulisy relacji liderki Bajmu z bratem. Według tych informacji, Beata Kozidrak i Jarosław Kozidrak przez długi czas nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Zmieniło się dopiero po rozstaniu artystki z Andrzejem Pietrasem. Gdy wokalistka zdecydowała się odejść od męża, brat przygarnął ją pod swój dach, służył radą i zapewnił niezbędną pomoc. Dlatego też jego odejście było dla liderki Bajmu tak ogromnym ciosem.

„Kochany Bracie pamietam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce już bić przestało”, napisała Beata Kozidrak to po śmierci brata na Instagramie.  

Nie żyje Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu
Fot. PAP

Nie żyje Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu
Fot. PAP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…