Paradyż
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Stwórz oazę spokojnego, przytulnego wnętrza z marką Paradyż

Z nową kolekcją płytek ceramicznych MONPELI to bardzo proste

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 kwietnia 2024 09:49
Paradyż
Fot. Mat. prasowe

W naszym zabieganym świecie, pełnym nieustannych zmian i wyzwań, dom to zdecydowanie więcej, niż tylko miejsce do spania. To przede wszystkim azyl, schronienie, przestrzeń w której możemy się zrelaksować i odetchnąć po dniu pełnym wyzwań. Miejsce, w którym każdy z nas szuka spokoju i odprężenia.

Inspiracją do stworzenia takiego wnętrza może stać się malowniczy pejzaż śródziemnomorski, z jego ciepłymi kolorami, tętniącymi życiem przytulnymi kafejkami i urokiem starych rzemieślniczych manufaktur. To właśnie te obrazy przyświecały twórcom kolekcji MONPELLI od marki Paradyż. Za pomocą kolorów, faktur i form, możesz stworzyć dokładnie takie miejsce, jakiego potrzebujesz. Dodając przestrzeni nie tylko stylu, ale i duszy.

Paradyż
Fot. Mat. prasowe

Inspiracja rzemiosłem śródziemnomorskim

Kolekcja MONPELLI od marki Paradyż czerpie z tej bogatej tradycji, łącząc w sobie starodawne techniki rzemieślnicze z nowoczesnym designem. Niewielkie rozmiary, kształt cegiełki, sugerowanie śladów pracy ludzkich rąk i niedoskonałych form poprzez ręczne szkliwienie – to esencja najnowszej linii. 

Wielkość płytek, przypominająca tradycyjne cegły, a także ich organiczne kształty, pozwalają na tworzenie aranżacji, które mają w sobie coś z historii, a jednocześnie świetnie wpisują się w nowoczesne przestrzenie. To, co jednak najbardziej wyróżnia MONPELLI, to jej paleta barw. Przechodząca przez subtelne szarości, ciepłe beże, żywe terakoty, purpurowe czerwienie, aż po głębokie błękity i zielenie, oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne. Te kolory, inspirowane naturą i krajobrazem śródziemnomorskim, pozwalają na stworzenie wnętrz, które są zarówno spójne, jak i pełne życia.

Struktury, faktury, bogata paleta 12 kolorów oraz sensualne wykończenia, to oferuje pełna gama kolekcji, której uniwersalność jest tym samym unikatowa – mówi Anna Tępińska-Marcinek, Współwłaścicielka marki Paradyż.

Paradyż
Fot. Mat. prasowe

Stylowo i funkcjonalnie

Dzięki tak bogatemu spektrum możliwości, płytki z kolekcji MONPELLI idealnie sprawdzą się w różnorodnych przestrzeniach – od klasycznych, charakteryzujących się kojącym spokojem i prostotą, jak i w bardziej dynamicznych, kolorowych aranżacjach. 

Małe formaty i organiczne struktury to nieograniczone możliwości aranżacyjne i swoiste zaproszenie do eksperymentowania z formą i kolorem: do czerpania z najlepszych wzorców przeszłości i łączenia ich z nowoczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. Każdy więc będzie mógł stworzyć przestrzeń, która najlepiej odpowiada jego gustowi i potrzebom.

Możliwości zabawy kolekcją MONPELLI jest tak wiele! Czy to monochromatyczne wykończenia w stylu scandi, czy użycie kolorów Wine, Olive lub Terra w śródziemnomorskich klimatach nadmorskiej willi – dodaje Anna Tępińska-Marcinek.

Paradyż
Fot. Mat. prasowe

Stwórz własną przestrzeń

Kolekcja jest na wskroś sensoryczna. Działa na emocje, odwołuje się do wspomnień z podróży, dzieciństwa, domu rodzinnego, mocno angażuje zmysł wzroku i dotyku. Z jej unikalnym połączeniem tradycji i nowoczesności, jest idealnym narzędziem w rękach tych, którzy pragną otoczyć się pięknem, inspirowanym najcudowniejszymi zakątkami świata. Spójna, kompaktowa i ponadczasowa, doskonale sprawdzi się zarówno jako baza dużej powierzchni lub zjawiskowy element dekoracyjny.

Paradyż
Fot. Mat. prasowe

Urządzanie wnętrz swojego domu to prawdziwa przyjemność, ale i wyzwanie, od którego zależy komfort i zadowolenie z mieszkania. Ceramika Paradyż to lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 35 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając klientom w ponad 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości. Bogate wzornictwo oraz duża liczba proponowanych kolekcji płytek ceramicznych, gresu, klinkieru oraz dekoracji jaką oferuje Ceramika Paradyż to zaproszenie do tworzenia wnętrz, które są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim osobiste, ciepłe i przytulne – prawdziwe oazy spokoju w zgiełku codzienności

Materiał promocyjny marki Paradyż.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.