URODZINY GWIAZD

Od Posh Spice do ikony stylu. Victoria Beckham kończy dziś 47 lat.

Zobacz, jak zmienił się jej styl!

Sabina Zięba 17 kwietnia 2022 12:27

Victoria Beckham obchodzi dziś 47 urodziny! Gwiazda wyróżnia się zamiłowaniem do klasycznych zestawów i stonowanych kolorów. Stylizacjami odzwierciedla siłę swojego charakteru, niezależność i kobiecość. Widać, że jej outfity są przemyślane i dopracowane w każdym calu. Jednak nie zawsze tak było. Jeszcze kilkanaście lat temu, jako członkini grupy Spice Girls, jej styl był po prostu kiczowaty...

ZOBACZ TEŻ: Color blocking to jej specjalność! Victoria Beckham wie, jak mieszać i zestawiać kolory

Styl Victorii Beckham

Jeszcze kilkanaście lat temu, Victoria Beckham nie uchodziła za najlepiej ubraną kobietę na świecie. Uwielbiała wyzywające i kiczowate stylizacje, a im krótsza była jej sukienka czy spódnica - tym lepiej. Słynna Posh Spice znana była z zamiłowania do dużych dekoltów eksponujących jej powiększony biust, solarium, mocnego makijażu i rzucającej się w oczy biżuterii. Kiedy odeszła z zespołu i zajęła się modą, nikt nie wierzył, że będzie w stanie przebić się projektami z uwagi na swój dość wyzywający wygląd. Beckham odrzuciła jednak dawny styl. W jej garderobie zaczęły pojawiać się ołówkowe sukienki i spódnice, chętnie także te długości 7/8. Ostry makijaż zastąpił ten naturalny, z lekko podkreślonym kocim okiem. Wszystko zaczęło nabierać smaku i elegancji.

Marka modowa Victorii Beckham

Mówi się, że to jedna z niewielu celebrytek, która odnalazła się w biznesowym świecie mody. Marka Victoria Beckham w tym roku kończy już 14 lat, a przypominamy, iż wielu nie dawało jej nawet szansy na rok w branży. Pierwsza kolacja była kapsułowa i obejmowała 10 sukienek. Victoria Beckham nie zrażała się komentarzami i cierpliwie dążyła do celu. Wiedziała dokładnie, co chce osiągnąć. W sukcesie bardzo pomogli jej również przyjaciele: Eva Longoria, Jennifer Lopez i sam Marc Jacobs. Sama stała się ambasadorką własnej marki, chętnie pokazując się w najnowszych projektach. Na ślubie swojego syna Brooklyna Beckhama zaprezentowała pierwszą w historii marki VB suknię haute couture, uszytą w jej londyńskim atelier.

CZYTAJ TEŻ: Niezwykła suknia Victorii Beckham na ślubie Brooklyna

Zobaczcie w naszym wideo, jak się zmieniała!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.