Stylizacje tych gwiazd Was zainspirują!

Sabina Zięba 27 października 2018 15:30

Stylowy wygląd w biurze czy na spotkaniu wzmaga pewność siebie, a to z kolei skutkuje poprawą wyników w pracy. Nie trzeba jednak szukać niezwykle drogich czy oryginalnych elementów garderoby - wystarczy trzymać się klasyki. Ponadczasowe kroje sprawdzą się w każdej sytuacji i nie narażą nikogo na śmieszność, natomiast główną uwagę należy zwracać na... kolorystykę!

W biznesie najczęściej dominuje połączenie białej lub błękitnej koszuli z pozostałymi barwami. To chłodne kolory, które podkreślają ciepły odcień skóry. Na co dzień najlepiej dobierać elementy garderoby na identycznej zasadzie: kontrast ciepły - zimny.

Warto mieć w swojej szafie również granatową, szarą oraz czarną marynarkę, które będą do wszystkiego pasować. Należy jednak pamiętać, że czarne stylizacje średnio nadają się na poranne wyjścia, ponieważ mogą przytłoczyć naszego rozmówcę. Dobrze postawić wówczas na brązy, bądź pastele.

Podobnymi zasadami kieruje się czerwień - kolor konfrontacji. W biznesie na total czerwony look mogą pozwolić sobie wyłącznie kobiety na wysokich stanowiskach, chyba że przełamie się ją inną barwą... Zainspirujcie się stylizacjami gwiazd w naszej galerii!  

1/5
Copyright @East News
1/5

Blake Lively wie, że połączenie szarości i borda to jedno z najpiękniejszych kolorystycznych duetów. Dodatkowo zdecydowała się na klasyczny krój garnituru oraz modny wzór - kratę.

2/5
Copyright @East News
2/5

Olivia Palermo beżową stylizację o dość męskim kroju słusznie przełamała szpilkami w chłodnym morskim odcieniu.

3/5
Copyright @East News
3/5

Jessica Alba zdecydowała się na klasyczną białą koszulę, którą przełamała jednak mocniejszym akcentem - skórzanymi spodniami. Można sobie na to pozwolić, lecz trzeba uważać, by nie wyglądać zbyt wulgarnie.

4/5
Copyright @East News
4/5

Victoria Beckham kocha czerń, lecz zawsze stara się ją przełamywać innym akcentem kolorystycznym na zasadzie kontrastu ciepły - zimny.

5/5
Copyright @East News
5/5

Księżna Meghan w większości stylizacji łączy w taki sposób kobiecość z nowoczesnością, że jej looki spokojnie nadawałyby się na spotkania biznesowe. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.