Stylizacje tych gwiazd Was zainspirują!

Sabina Zięba 27 października 2018 15:30

Stylowy wygląd w biurze czy na spotkaniu wzmaga pewność siebie, a to z kolei skutkuje poprawą wyników w pracy. Nie trzeba jednak szukać niezwykle drogich czy oryginalnych elementów garderoby - wystarczy trzymać się klasyki. Ponadczasowe kroje sprawdzą się w każdej sytuacji i nie narażą nikogo na śmieszność, natomiast główną uwagę należy zwracać na... kolorystykę!

W biznesie najczęściej dominuje połączenie białej lub błękitnej koszuli z pozostałymi barwami. To chłodne kolory, które podkreślają ciepły odcień skóry. Na co dzień najlepiej dobierać elementy garderoby na identycznej zasadzie: kontrast ciepły - zimny.

Warto mieć w swojej szafie również granatową, szarą oraz czarną marynarkę, które będą do wszystkiego pasować. Należy jednak pamiętać, że czarne stylizacje średnio nadają się na poranne wyjścia, ponieważ mogą przytłoczyć naszego rozmówcę. Dobrze postawić wówczas na brązy, bądź pastele.

Podobnymi zasadami kieruje się czerwień - kolor konfrontacji. W biznesie na total czerwony look mogą pozwolić sobie wyłącznie kobiety na wysokich stanowiskach, chyba że przełamie się ją inną barwą... Zainspirujcie się stylizacjami gwiazd w naszej galerii!  

1/5
Copyright @East News
1/5

Blake Lively wie, że połączenie szarości i borda to jedno z najpiękniejszych kolorystycznych duetów. Dodatkowo zdecydowała się na klasyczny krój garnituru oraz modny wzór - kratę.

2/5
Copyright @East News
2/5

Olivia Palermo beżową stylizację o dość męskim kroju słusznie przełamała szpilkami w chłodnym morskim odcieniu.

3/5
Copyright @East News
3/5

Jessica Alba zdecydowała się na klasyczną białą koszulę, którą przełamała jednak mocniejszym akcentem - skórzanymi spodniami. Można sobie na to pozwolić, lecz trzeba uważać, by nie wyglądać zbyt wulgarnie.

4/5
Copyright @East News
4/5

Victoria Beckham kocha czerń, lecz zawsze stara się ją przełamywać innym akcentem kolorystycznym na zasadzie kontrastu ciepły - zimny.

5/5
Copyright @East News
5/5

Księżna Meghan w większości stylizacji łączy w taki sposób kobiecość z nowoczesnością, że jej looki spokojnie nadawałyby się na spotkania biznesowe. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.