Z tej okazji zdradzamy 5 sekretów jej stylu!

Marcin Brzeziński 17 kwietnia 2019 11:15

Stylowa pani Beckham kończy dziś 45 lat. Nie od zawsze jednak przysługiwał jej tytuł ikony mody. Poznaliśmy Victorię, jako jedną ze Spice Girls. Posh miała krzykliwy image i fatalne fryzury, ale już wtedy ku zdziwieniu pozostałych koleżanek z zespołu odczuwała niezrozumiały pociąg do małych, czarnych sukienek domu mody Gucci. Jej pierwsze zdjęcia z przyszłym mężem Davidem Beckhamem też mogą dziś wywoływać uśmiech.

Jednak z roku na rok styl Victorii Beckham zaczął się zmieniać. I w przeciągu dziesięciu lat narodziła się nowa królowa współczesnej mody. Co więcej, wkrótce okazało się, że jej ambicją nie było tylko ubieranie siebie, ale i innych. Już w 2004 roku otworzyła własną kolekcję DVB Style, na którą składały się okulary, torby i bielizna. Dla marki Rock&Republic zaprojektowała też linię dżinsów (sprzedawały się tak źle, że wycofano je z rynku…). To wszystko była jednak tylko przygrywka. W 2008 roku ex-Spice Girl zaprezentowała pierwszą damską kolekcję domu mody Victoria Beckham. Początkowo jej projekty spotykały się z rezerwą, ale każdy kolejny sezon udowadniał, że Victoria wie, co robi. I nie jest to jeszcze jej ostatnie słowo! Z okazji urodzin pani Beckham zdradzamy więc pięć sekretów jej nieposzlakowanego stylu.  

1/5
Victoria Beckham
Copyright @East News, ons.pl
1/5

1. Liczy się kolor!
Victoria Beckham jest mistrzynią monochromatycznego total looku. Zasadniczo nie nosi wzorzystych tkanin. Uwielbia za to biel, czerń i władczą czerwień. Nie obce są jej też różne odcienie szarości czy błękitu.

2/5
Victoria Beckham w czarnej kurtce militarnej
Copyright @ons.pl
2/5

2. Za szybą
Trudno znaleźć zdjęcie Victorii Beckham bez okularów przeciwsłonecznych. Zdejmuje je tylko w zaciemnionych pomieszczeniach (i to nie zawsze). Jeszcze jako Spice Girl zaczęła kolekcjonować oprawki od Gucciego i Carrery. Teraz nosi głównie modele sygnowane własnym nazwiskiem. Naszym zdaniem, jej aviatory lustrzanki z powodzeniem konkurują z projektami Diora czy Chanel.

3/5
Victoria Beckham
Copyright @East News, ons.pl
3/5

3. B jak… Birkin
Victoria Beckham może mieć każdą it bag, która bije rekordy popularności w danym sezonie. I rzeczywiście posiada ich niemało. Ale jej ulubionym modelem pozostaje niezmiennie Birkin domu mody Hermes. Torebka ponadczasowa i.. bardzo kosztowna. Mamy wrażenie, że w swojej kolekcji pani Beckham ma modele we wszystkich kolorach!  A rozstaje się z nimi tylko podczas joggingu.

4/5
Victoria Beckham w białej koszuli i spódnicy ołówkowej
Copyright @East News
4/5

4. Zaczarowany ołówek
Victoria Beckham nosiła rozkloszowane sukienki, a nawet powłóczyste szaty w stylu boho. Jednak najbardziej lubi spódnice o fasonie ołówkowym, które idealnie podkreślają jej wysportowaną figurę. Nam też podoba się uparcie lansowany przez nią zestaw: ołówkowa spódnica i elegancka koszula. On nigdy nie wychodzi z mody!

5/5
Victoria Beckham
Copyright @East News
5/5

5. Jej wysokość
Tygodnik People doniósł właśnie, że Victoria Beckham ze względów zdrowotnych musi zrezygnować z wysokich obcasów. Jest to prawdziwie sensacyjne wiadomość, bo od dziesięcioleci widziano ją na płaskiej podeszwie bodajże trzy razy. Przeciwnie, zawsze była kojarzona z wysokimi, co najmniej 17 centymetrowymi szpilkami. Czy teraz się to zmieni? Nie uwierzymy, aż… nie zobaczymy!

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.