Z tej okazji zdradzamy 5 sekretów jej stylu!

Marcin Brzeziński 17 kwietnia 2020 02:15

Stylowa pani Beckham kończy dziś 46 lat. Nie od zawsze jednak przysługiwał jej tytuł ikony mody. Poznaliśmy Victorię, jako jedną ze Spice Girls. Posh miała krzykliwy image i fatalne fryzury, ale już wtedy ku zdziwieniu pozostałych koleżanek z zespołu odczuwała niezrozumiały pociąg do małych, czarnych sukienek domu mody Gucci. Jej pierwsze zdjęcia z przyszłym mężem Davidem Beckhamem też mogą dziś wywoływać uśmiech.

Jednak z roku na rok styl Victorii Beckham zaczął się zmieniać. I w przeciągu dziesięciu lat narodziła się nowa królowa współczesnej mody. Co więcej, wkrótce okazało się, że jej ambicją nie było tylko ubieranie siebie, ale i innych. Już w 2004 roku otworzyła własną kolekcję DVB Style, na którą składały się okulary, torby i bielizna. Dla marki Rock&Republic zaprojektowała też linię dżinsów (sprzedawały się tak źle, że wycofano je z rynku…). To wszystko była jednak tylko przygrywka. W 2008 roku ex-Spice Girl zaprezentowała pierwszą damską kolekcję domu mody Victoria Beckham. Początkowo jej projekty spotykały się z rezerwą, ale każdy kolejny sezon udowadniał, że Victoria wie, co robi. I nie jest to jeszcze jej ostatnie słowo! Z okazji urodzin pani Beckham zdradzamy więc pięć sekretów jej nieposzlakowanego stylu.  

1/5
Victoria Beckham
Copyright @East News, ons.pl
1/5

1. Liczy się kolor!
Victoria Beckham jest mistrzynią monochromatycznego total looku. Zasadniczo nie nosi wzorzystych tkanin. Uwielbia za to biel, czerń i władczą czerwień. Nie obce są jej też różne odcienie szarości czy błękitu.

2/5
Victoria Beckham w czarnej kurtce militarnej
Copyright @ons.pl
2/5

2. Za szybą
Trudno znaleźć zdjęcie Victorii Beckham bez okularów przeciwsłonecznych. Zdejmuje je tylko w zaciemnionych pomieszczeniach (i to nie zawsze). Jeszcze jako Spice Girl zaczęła kolekcjonować oprawki od Gucciego i Carrery. Teraz nosi głównie modele sygnowane własnym nazwiskiem. Naszym zdaniem, jej aviatory lustrzanki z powodzeniem konkurują z projektami Diora czy Chanel.

3/5
Victoria Beckham
Copyright @East News, ons.pl
3/5

3. B jak… Birkin
Victoria Beckham może mieć każdą it bag, która bije rekordy popularności w danym sezonie. I rzeczywiście posiada ich niemało. Ale jej ulubionym modelem pozostaje niezmiennie Birkin domu mody Hermes. Torebka ponadczasowa i.. bardzo kosztowna. Mamy wrażenie, że w swojej kolekcji pani Beckham ma modele we wszystkich kolorach!  A rozstaje się z nimi tylko podczas joggingu.

4/5
Victoria Beckham w białej koszuli i spódnicy ołówkowej
Copyright @East News
4/5

4. Zaczarowany ołówek
Victoria Beckham nosiła rozkloszowane sukienki, a nawet powłóczyste szaty w stylu boho. Jednak najbardziej lubi spódnice o fasonie ołówkowym, które idealnie podkreślają jej wysportowaną figurę. Nam też podoba się uparcie lansowany przez nią zestaw: ołówkowa spódnica i elegancka koszula. On nigdy nie wychodzi z mody!

5/5
Victoria Beckham
Copyright @East News
5/5

5. Jej wysokość
Tygodnik People doniósł właśnie, że Victoria Beckham ze względów zdrowotnych musi zrezygnować z wysokich obcasów. Jest to prawdziwie sensacyjne wiadomość, bo od dziesięcioleci widziano ją na płaskiej podeszwie bodajże trzy razy. Przeciwnie, zawsze była kojarzona z wysokimi, co najmniej 17 centymetrowymi szpilkami. Czy teraz się to zmieni? Nie uwierzymy, aż… nie zobaczymy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.