Hadid, Rubik, Stewart... Kto według Was wypadł najlepiej?

Sabina Zięba 15 maja 2018 12:00

W poniedziałek 14 maja na festiwalu filmowym w Cannes odbył się oficjalny pokaz filmu „BlacKkKlansman”. Jego reżyserem jest Spike Lee, czyli najprawdopodobniej pierwszy czarnoskóry reżyser w Hollywood, który zdobył sobie całkowitą swobodę twórczą. Od lat tworzy bezkompromisowe, śmiałe obrazy, opowiadające o życiu kolorowej społeczności w USA. Tym razem w swoim najnowszym dziele skupia się na prawdziwej historii afroamerykańskiego oficera policyjnego, Rona Stallwortha, który z powodzeniem zinfiltrował oddział Ku Klux Klanu w 1978 roku w stanie Kolorado. 

Na premierze pojawiło się wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Na czerwonym dywanie pozowała m. in. Kristen Stewart, Bella Hadid, Cate Blanchett czy Naomi Campbell, a polską reprezentantką była Anja Rubik. Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowały!  

1/10
Copyright @East News
1/10

Bella Hadid w srebrzystej kreacji Elie Saab.

2/10
Copyright @East News
2/10

Anja Rubik w kreacji Yves Saint Laurent.

3/10
Copyright @East News
3/10

Kristen Stewart w mini Chanel Haute Couture. Co ciekawe, na czerwonym dywanie szpilki od Christiana Louboutina na tyle ją uwierały, że... zdjęła je i chodziła na boso!

4/10
Copyright @East News
4/10

Modelka Natasha Poly w kreacji Versace.

5/10
Copyright @East News
5/10

Debiutująca na czerwonym dywanie w Cannes Nicole Scherzinger zdecydowała się na kreację Ashi Studio.

6/10
Copyright @East News
6/10

Winnie Harlow w kreacji Ralph & Russo.

7/10
Copyright @East News
7/10

Cate Blanchett w kreacji Givenchy.

8/10
Copyright @East News
8/10

Alessandra Ambrosio w kreacji Zuhair Murad.

9/10
Copyright @ONS
9/10

Jane Fonda w kreacji Valentino.

10/10
Copyright @ONS
10/10

Naomi Campbell w kreacji POIRET.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.