MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Maestria marki DERMIKA w pielęgnacji anti-age

Ekstrakt ze śluzu ślimaka to jedna z najbardziej cenionych substancji aktywnych w kosmetologii. Od dawna stosowany w medycynie, silnie regeneruje i łagodzi podrażnienia. Teraz – w innowacyjnej formule z tripeptydem miedziowym oraz kompleksem Skin Matrix Repair – znajdziesz go w kosmetykach z linii MAESTRIA marki DERMIKA

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 22 kwietnia 2024 16:32
MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe

Ten wyjątkowy składnik aktywny nie tylko zmniejsza stany zapalne i wzmacnia barierę hydrolipidową, ale ma silne właściwości odnawiające, nawilżające i odżywcze. Zawarte w nim witaminy i proteiny oraz kolagen i elastyna stymulują naturalne procesy naprawcze. Skutkuje to silnym wygładzeniem zmarszczek, ujędrnieniem skóry oraz zwiększeniem jej gęstości i elastyczności. Wysoką zawartość ekstraktu ze śluzu ślimaka w kosmetykach MAESTRIA, potwierdza jego druga pozycja na liście składników we wszystkich produktach tej linii.

MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe
Dla wzmocnienia efektu odmłodzenia, eksperci marki DERMIKA połączyli go z dwiema ultranowoczesnymi składnikami - tripeptydem miedziowym oraz biotechnologicznym kompleksem Skin Matrix Repair. Tripeptyd miedziowy przyspiesza namnażanie się fibroblastów oraz zwiększa ich zdolności do produkcji kolagenu i elastyny. Chroni komórki przed działaniem wolnych rodników, a dzięki zmniejszaniu produkcji melaniny, przeciwdziała powstawaniu nowych przebarwień. Kompleks Skin Matrix Repair stymuluje wytwarzanie czynników wzrostu przez komórki naskórka (keratynocyty), które pobudzają fibroblasty w skórze właściwej do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe

W serii MAESTRIA znajdziesz dwa silnie skoncentrowane preparaty w formule serum - pierwsze jest żelowe, z najwyższym (w linii) stężeniem ekstraktu ze śluzu ślimaka (15%), a drugie w innowacyjnej postaci kuracji w kapsułkach. Jego faza kremowa – w postaci kapsułek z ekstraktem ze śluzu ślimaka i tripeptydem miedziowym – zatopiona jest w fazie żelowej, zawierającej kwas hialuronowy. 

MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe

Gama kremów przeciwzmarszczkowych na dzień i na noc została precyzyjnie dopasowana do indywidualnych potrzeb cery w różnym wieku (od 50+ do 80+), a ich dopełnieniem jest krem pod oczy, który szybko się wchłania i natychmiast poprawia wygląd skóry. Serię uzupełnia odświeżający i wygładzający tonik.

MAESTRIA marki DERMIKA
Fot. Mat. prasowe

Materiał promocyjny DERMIKA.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.