WIDEO VIVY.PL

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

„On jako uczestnik najmocniej powinien wiedzieć, że…”

Rafał Kowalski 17 kwietnia 2024 17:15

Przed nami ćwierćfinał Tańca z gwiazdami. W gronie najlepszych z najlepszych – sumą głosów widzów i jurorów – znalazła się między innymi Dagmara Kaźmierska. Królowa życia nie ukrywa, że ostatnie komentarze części jurorów na jej temat były bolesne, krzywdzące i – jej zdaniem – bez klasy. Celebrytka odniosła się też do rozczarowującego komentarza kolegi z programu. Okazuje się, że padło słowo przepraszam.

Maciej Musiał przeprosił Dagmarę Kaźmierską za swój komentarz

Gdy ponad tydzień temu program Taniec z gwiazdami musiał opuścić Aleks Mackiewicz, emocje wzięły górę nie tylko u internautów. Głos w sprawie zabrał też Maciej Musiał, którego zdaniem Aleks nie zasługiwał na taki werdykt. W programie pozostali bowiem inni, słabiej oceniani zawodnicy, w tym najgorzej wypadająca – zdaniem jury  - Dagmara Kaźmierska.

Na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami Maciek Musiał napisał „????!!!! Niesprawiedliwe fest”. Okazuje się, że aktor zechciał potem wyjaśnić całe zajście z koleżanką z programu – Królową Życia. „Sama nawet nie widziałam tego komentarza, dopiero ludzie mi podesłali. Maciej zadzwonił do mnie po całej sytuacji. W naszej rozmowie przeprosił mnie za to. On jako uczestnik najmocniej powinien wiedzieć, na jakich zasadach program funkcjonuje. Pewnie targały nim jakieś emocje, że tak napisał. Ale potem mi wytłumaczył, dlaczego tak się stało. Ja nie mam do niego żalu”, powiedziała VIVIE.pl Dagmara Kaźmierska.

Zobacz też: Pomaga innym, lecz sama przechodziła przez piekło. Ten sekret Katarzyna Kotula skrywała wiele lat

Dagmara Kaźmierska, wiosenna ramówka telewizji Polsat, Warszawa, 01.02.2024 rok
Fot. VIPHOTO/East News

„Na pewnym etapie programu wchodzą tu bardzo silne emocje. Niektórzy nim ulegają. Może on się zdenerwował? Nie mi teraz to oceniać. Porozmawialiśmy i jest okej. Nie czuję żadnej wrogości, dalej się widujemy, każdy robi swoje”, dodała.

CZYTAJ TEŻZnajomi nie dawali im szans, oni kochali się do szaleństwa. Po latach Lipińska i Englert utarli wszystkim nosa

Całą rozmowę z Dagmarą Kaźmierskiej i jej partnerem tanecznym Marcinem Hakielem zobaczycie na górze strony lub na naszym YouTubie. 

Komentarz Macieja Musiała po odpadnięcia Aleksa Mackiewicza

Komentarz Macieja Musiała po odpadnięcia Aleksa Mackiewicza
Fot. screen z Instagrama

Maciej Musiał wywiad o Tańcu z gwiazdami i mamie
Fot. AKPA / Kurnikowski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.