Tylko u nas!

Tak wyglądało wręczenie nagród w plebiscycie VIVA! Najlepsze dla urody 2023

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Marta Cieplak 19 kwietnia 2024 18:30

W czwartek 18 kwietnia 2024 odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie VIVA! Najlepsze dla urody 2023. Impreza odbyła się w pięknej warszawskie restauracji Klonn, gdzie goście mogli rozkoszować się nie tylko przepysznym jedzeniem, ale także niezwykłymi widokami. Na zaproszenie redaktor naczelnej magazynu VIVA! oraz portalu Viva.pl na galę przybyły przedstawicielki jury oraz zaproszeni goście – przedstawiciele marek kosmetycznych, które zwyciężyły w tym roku.

Wręczenie nagród w plebiscycie VIVA! Najlepsze dla urody 2023

Galę poprowadziła redaktor naczelna magazynu VIVA! oraz portalu Viva.pl Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska i to właśnie ona wręczyła nagrody przyznane w aż dziewięciu kategoriach. Nie zabrakło także jury w składzie: przewodniczącą Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna dwutygodnika VIVA! i portalu Viva.pl, Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, dr n med. Ewa Chlebus, kosmetolog Magdalena Bogulak oraz Marta Cieplak, szefowa działu urody VIVY! 

Po oficjalnej części goście wysłuchali elektryzującego koncertu skrzypaczki Kamili Malik, a potem jeszcze długo rozmawiali i cieszyli się swoim towarzystwem. To był naprawdę wyjątkowy poranek! Zresztą zobaczcie sami... 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.