O tym się mówi

Tak wyglądały obrady jury konkursu VIVA! Najlepsze dla urody 2023. Zobacz kulisy

Ekspertki zdradziły, na co zwracały szczególną uwagę

Marta Cieplak 11 kwietnia 2024 15:35

W poniedziałek 8 kwietnia 2024 odbyły się obrady jury plebiscytu VIVA! Najlepsze dla urody. Po raz kolejny jury spotkało się, by omówić i wybrać najlepsze oraz najskuteczniejsze kosmetyki roku 2023. Wybór był niezwykle trudny, a obrady jury burzliwe, ale udało się wybrać laureatów.

Obrady jury plebiscytu VIVA! Najlepsze dla urody 2023

W tym roku obradowało jury w składzie: przewodnicząca Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna dwutygodnika VIVA! i portalu Viva.pl, dermatolog dr n. med. Ewa Chlebus, kosmetolog Magdalena Bogulak, wokalistki Urszula Dudziak i Natalia Kukulska oraz Marta Cieplak, szefowa działu urody VIVY!

Co mówiły o tegorocznych wyborach same jurorki?

Wybór był niezmiernie trudny. „Mieliśmy ogromny wysyp nowych kosmetyków. I to jest fantastyczne. Będzie więc z czego wybierać!” mówiła dr n. med. Ewa Chlebus. „Szukam w kosmetykach przede wszystkim czegoś, co uwypukli moje piękne cechy, a te, które mi przeszkadzają, zasłoni” wyznała Urszula Dudziak. Z kolei Magdalena Bogulak zwraca uwagę na coś innego. „Ja osobiście szukam kosmetyków, które się dobrze wchłaniają, dają efekt rozświetlenia i dają poczucie świeżości”, podkreśliła znana kosmetolog. 

Natalia Kukulska z kolei dodała, że obrady jak zwykle przebiegały w niezwykle miłej atmosferze. „Czuję się wyróżniona, że jestem w tym gronie” podkreśliła.

Obrady odbyły się w efektownych, jasnych, zabytkowych wnętrzach jednego z najpiękniejszych, pięciogwiazdkowych hoteli w stolicy - H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 w Warszawie. To jeden z nielicznych budynków stolicy, który ocalał po bombardowaniach podczas Powstania Warszawskiego. To miejsce umiejętnie łączące historyczne wnętrza z nowoczesną sztuką, w postaci autorskich kolaży Rity Zimmermann, które nadają wnętrzom współczesnego, oryginalnego charakteru, unikatowego w skali kraju. Dzieła wypełniające niemal każdą hotelową przestrzeń - inspirowane znanymi fotografiami - stały się spójną kreacją mariażu historii z nowoczesnością. Sztuką Goście mogą cieszyć się nie tylko we wspólnych przestrzeniach, ale także w pokojach, gdzie zostają z nią „sam na sam", mogąc ją celebrować w zaciszu.

Wyniki konkursu ogłosimy już wkrótce – 18 kwietnia 2024 roku! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.