Lenny Kravitz, trasa koncertowa 2024
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Lenny Kravitz na dwóch koncertach w Polsce! Poznaj szczegóły

To będą naprawdę niezwykłe widowiska

Konrad Szczęsny 11 lipca 2024 16:44
Lenny Kravitz, trasa koncertowa 2024
Fot. Materiały prasowe

Lenny Kravitz, ikona rocka i muzyk o niezrównanej charyzmie, 5 grudnia 2023 ogłosił trasę koncertową Blue Electric Light Tour, która obejmie dwa koncerty w Polsce. Artysta wystąpi 21 lipca 2024 roku w TAURON Arenie Kraków oraz 23 lipca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Szczegółowe informacje na temat biletów dostępne są na oficjalnej stronie Lenny'ego Kravitza oraz na www.livenation.pl.

Kravitz jest znany ze swoich energetycznych występów na żywo, które łączą w sobie elementy rocka, soulu i funku. Jego najnowszy krążek „Blue Electric Light” jest dowodem na to, że artysta nieustannie eksploruje nowe brzmienia, jednocześnie pozostając wiernym swoim muzycznym korzeniom. Album został napisany i nagrany w prywatnym studiu na Bahamach, a Kravitz sam zagrał na większości instrumentów, współpracując ze swoim długoletnim gitarzystą Craigiem Rossem.

Na obu koncertach w Polsce jako support wystąpi Devon Ross. Młoda artystka została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za jej unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. Devon Ross przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem.  

Lenny Kravitz, trasa koncertowa 2024
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.