Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe
ze świata kultury

Koncert premierowy albumu Piekło zespołu Strachy na Lachy już niebawem! Poznajcie szczegóły

To będzie prawdziwa gratka dla fanów zespołu!

Gabriela Czernecka 23 września 2021 10:51
Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe

Strachy na Lachy 1 października 2021 roku wydadzą swój najnowszy album zatytułowany „Piekło”! Koncertowa premiera “Piekła” odbędzie się w Poznaniu, w Klubie Tama równolegle z ukazaniem się wydawnictw w sklepach. Gdzie odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilet na Strachy na Lachy? Poznajcie szczegóły! 

Strachy na Lachy - premierowy koncert albumu Piekło

Ósmą w dyskografii zespołu płytę poprzedzały dwa single wraz z teledyskami: „Niebotyczne niebowstąpienie” oraz „Zachmurzony w tobie”.  Oba w reżyserii Sławka Pietrzaka, który jest także producentem „Piekła”. Zespół na najnowszym wydawnictwie dosyć odważnie przesunął środki ciężkości z gitar w stronę elektronicznych brzmień i tanecznych rytmów. Album zawiera dziewięć kompozycji lidera zespołu Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego z charakterystycznymi dla niego tekstami, o złej Polsce i złej miłości. 

Zobacz: 18 lat temu wylansował ogromny przebój Siłacz i... zniknął! Co dziś robi Marcin Rozynek?

Strachy na Lachy - co wiadomo o zespole?

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”. 

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Strachy na Lachy - koncert premierowy albumu "Piekło"
1 października 2021 roku, piątek, godz. 20:00
Tama Klub, ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

Bilety w cenach: 75 zł (cena regularna), 85 zł (w dniu koncertu)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste orazwww.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe

TAGI #koncert #muzyka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.