Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe
ze świata kultury

Koncert premierowy albumu Piekło zespołu Strachy na Lachy już niebawem! Poznajcie szczegóły

To będzie prawdziwa gratka dla fanów zespołu!

Gabriela Czernecka 23 września 2021 10:51
Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe

Strachy na Lachy 1 października 2021 roku wydadzą swój najnowszy album zatytułowany „Piekło”! Koncertowa premiera “Piekła” odbędzie się w Poznaniu, w Klubie Tama równolegle z ukazaniem się wydawnictw w sklepach. Gdzie odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilet na Strachy na Lachy? Poznajcie szczegóły! 

Strachy na Lachy - premierowy koncert albumu Piekło

Ósmą w dyskografii zespołu płytę poprzedzały dwa single wraz z teledyskami: „Niebotyczne niebowstąpienie” oraz „Zachmurzony w tobie”.  Oba w reżyserii Sławka Pietrzaka, który jest także producentem „Piekła”. Zespół na najnowszym wydawnictwie dosyć odważnie przesunął środki ciężkości z gitar w stronę elektronicznych brzmień i tanecznych rytmów. Album zawiera dziewięć kompozycji lidera zespołu Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego z charakterystycznymi dla niego tekstami, o złej Polsce i złej miłości. 

Zobacz: 18 lat temu wylansował ogromny przebój Siłacz i... zniknął! Co dziś robi Marcin Rozynek?

Strachy na Lachy - co wiadomo o zespole?

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”. 

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin.

Strachy na Lachy - koncert premierowy albumu "Piekło"
1 października 2021 roku, piątek, godz. 20:00
Tama Klub, ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

Bilety w cenach: 75 zł (cena regularna), 85 zł (w dniu koncertu)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste orazwww.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert. 

Strachy na Lachy
Fot. Fot. Materiały Prasowe

TAGI #koncert #muzyka

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.