Olga Figaszewska 7 stycznia 2017 22:45
1/12
Natalia Kukulska, Viva! 2005
Copyright @Patrycja Woy
1/12

Laura, trzecie dziecko Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, przyszła na świat 5 stycznia. Narodzinami córeczki wokalistka pochawaliła się na swoim Instagramie.

 

Polecamy też: Natalia Kukulska zdradza imię córeczki. Przypominamy jak pięknie wyglądała w poprzednich ciążach

 

Od 5 stycznia i godziny 9:40 szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3 220 g! Poniżej takie tam pierwsze pogaduchy z Laurą... Produkcja: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Ps. Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę - napisała na swoim Instagramie.

 

Polecamy też: „Mam nadzieję, że nie zrobi mi tego w sylwestra”. Natalia Kukulska o narodzinach córki Laury

 

Pierwsze wiadomości o ciązy Natalia Kukulska ujawniła w sierpni. Z kolei w październiku zdradziła imię córeczki „Tajemnicą nie jest, że to Laura, no może jeszcze nie w pełnej odsłonie” - napisała wówczas na swoim Facebooku.

 
 
Wokalistka, córka tragnicznie zmarłej Anny Jantar sama wychowywała się bez rodzeństwa, ale nigdy nie ukrywała, że mary o dużej rodzinie. „To było dla mnie pewne, że będę miała dwoje, albo troje dzieci” - mówiła Natalia Kukulska w wywiadzie do VIVY!. Oprócz maleńkiej Laury Natalia jest też matką 16-letniego Jana i 11-letniej Ani. Tak wyglądała i opowiadała o poprzednich ciążach.
 
„Dziecko będzie dla mnie wielkim przeżyciem, bo sama nie pamiętam relacji matka - dziecko. Od czwartego roku życia do nikogo nie powiedziałam „mamo”, a teraz będę to słowo słyszała bez przerwy", opowiadała Krystynie Pytlakowskiej z VIVY. To było w 2000 r., gdy oczekiwała na swojego pierwszego potomka.
 

Polecamy też: Nim narodzi się Laura... Wyjątkowe zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej bliskich​

 

Zobacz jak pięknie piosenkarka wyglądała w sesjach dla VIVY!

 

 

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.