Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Agnieszka Radwańska pokazała nowy wózek syna! Zupełnie inny od poprzedniego!

Jego cena może Was zszokować...

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2020 11:30
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Gwiazda, która chroni swoje życie prywatne, co jakiś czas raczy fanów kadrami ze swojego życia. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z kolejnego spaceru z synkiem Kubą i mężem. Tenisistka zaprezentowała tym samym już drugi wózek, który para kupiła dla swojego pierworodnego. Trzeba przyznać, że Agnieszka Radwańska ma gust, ale nie oszczędza na rzeczach dla syna!

Agnieszka Radwańska została mamą po raz pierwszy

Pod koniec lipca 2020 roku na świat przyszedł Kuba, wyczekiwane pierwsze dziecko Agnieszki Radwańskiej i jej męża Dawida Celta. Para przez całą ciążę chroniła swoją prywatność i ujawniała w swoich social mediach tylko kilka zdjęć z przebiegu ciąży. Na tych, które udostępnili fanom, Agnieszka wyglądała fantastycznie. Pojawił się u niej jedynie duży brzuszek, ale jej figura kompletnie się nie zmieniła. Na sesyjnym zdjęciu w czarnej sukience wyglądała, jak prawdziwa modelka! Fani byli zachwyceni tenisistką i jej ciążową formą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤰❤ #niepotrzebahasztagów 😉 #nohashtagneeded Fot.@felixalfred

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Radwańska pokazała drugi wózek synka

Na Instagramie tenisistki pojawiło się niedawno zdjęcie z kolejnym wózkiem, który para wybrała dla małego Jakuba. Pierwszy, który Agnieszka Radwańska zaprezentowała podczas spaceru, to ten sam model na który dla Henia zdecydowali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Marka Cybex i model Rebellious w cenie około 5 tysięcy złotych to bardzo rozchwytywany egzemplarz wśród gwiazd.

Najnowsze zdjęcie Radwańskiej prezentuje niebieski wózek, który idealnie nadaje się na trwającą jeszcze porę letnią. Tym razem rodzice Jakuba postawili na klasykę również tej samej marki i model Priam, którego cena wynosi około 5 300 zł. Nowy wózek para pokazała podczas rodzinnego weekendu w Krakowie, kiedy odpoczywali wspólnie, ciesząc się chwilami prywatności z rodziną i maleństwem. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.