Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za udział w Tańcu z gwiazdami!

Wiemy, na co je przeznaczy!

Gabriela Czernecka 28 stycznia 2019 17:55

Agnieszka Radwańska kolejną uczestniczką wiosennej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Tenisistkę już niebawem zobaczymy na parkiecie, a wraz z nią w kolejnej odsłonie tanecznego show pojawią się Anna Jagodzińska, Daniel Kuczaj czy Macademian Girl. Do mediów dotarła właśnie informacja dotycząca tego, ile pieniędzy Agnieszka Radwańska dostanie za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami. Sportsmenka nie zamierza zatrzymać ich jednak dla siebie! Poznajcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2019 - lista uczestników

Agnieszka Radwańska będzie jedną z uczestniczek wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Oprócz niej na tanecznym parkiecie zobaczymy, takie gwiazdy jak: Daniel Qczaj KuczajJustyna ŻyłaJakub Kucner, Joanna Mazur, Tamara Gonzalez-Perea (Macademian Girl), Agnieszka Radwańska, Paweł Dudek (Czadoman), Anna Jagodzińska, Dominika Tajner-Wiśniewska, Mariusz Węgłowski i Sebastian Stankiewicz. 

Z pewnością udział Agnieszki Radwańskiej jest nie lada zaskoczeniem. Na udział w show zdecydowała się z prostego powodu: „Przez ostatnie 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz, po skończeniu kariery, będzie to świetny trening, dojdzie trochę adrenalinki”, wyznał w rozmowie z Polsat News

 

Taniec z Gwiazdami 2019 - gaża Agnieszki Radwańskiej

Teraz, jak podaje magazyn Party, tenisistka wynegocjowała bardzo wysoką gażę za swój udział w programie.  Mówi się, ze za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami Agnieszka Radwańska otrzyma 20 tysięcy złotych. Gwiazda mimo wysokiej stawki za odcinek, nie zachowa pieniędzy dla siebie, ale odda je na cele charytatywne. 

Pieniądze z programu zamierza przeznaczyć na wyjątkowy cel, Unicef. Agnieszka Radwańska jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicefu i chce wesprzeć dzieci na całym świecie. Tanecznym partnerem najprawdopodobniej będzie Stefano Terrazzino, który wielokrotnie udowodnił, że potrafi być perfekcyjnym nauczycielem tańca. 

Przypomnijmy, że zwyciężył w czwartej edycji tanecznego show (emitowanego jeszcze w TVN) z Kingą Rusin oraz w ósmej edycji z Agatą Kuleszą. W stacji Polsat zwyciężył w pierwszej edycji z Anetą Zając oraz w drugiej z Agnieszką Sienkiewicz. W czwartej z Małgorzatą Pieńkowską zajęli czwarte miejsce, a w siódmej z Iwoną Cichosz znów znalazł się w finale, zajmując drugie miejsce.

Sama Agnieszka Radwańska jest nastawiona na ciężkie treningi i ostrą rywalizację: „Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej”, wyznała. Czy to ona zostanie zwycięzcą wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019? Zobaczymy. Nam nie pozostaje nic innego, jak mocno jej kibicować! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.