Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za udział w Tańcu z gwiazdami!

Wiemy, na co je przeznaczy!

Gabriela Czernecka 28 stycznia 2019 17:55

Agnieszka Radwańska kolejną uczestniczką wiosennej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Tenisistkę już niebawem zobaczymy na parkiecie, a wraz z nią w kolejnej odsłonie tanecznego show pojawią się Anna Jagodzińska, Daniel Kuczaj czy Macademian Girl. Do mediów dotarła właśnie informacja dotycząca tego, ile pieniędzy Agnieszka Radwańska dostanie za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami. Sportsmenka nie zamierza zatrzymać ich jednak dla siebie! Poznajcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2019 - lista uczestników

Agnieszka Radwańska będzie jedną z uczestniczek wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Oprócz niej na tanecznym parkiecie zobaczymy, takie gwiazdy jak: Daniel Qczaj KuczajJustyna ŻyłaJakub Kucner, Joanna Mazur, Tamara Gonzalez-Perea (Macademian Girl), Agnieszka Radwańska, Paweł Dudek (Czadoman), Anna Jagodzińska, Dominika Tajner-Wiśniewska, Mariusz Węgłowski i Sebastian Stankiewicz. 

Z pewnością udział Agnieszki Radwańskiej jest nie lada zaskoczeniem. Na udział w show zdecydowała się z prostego powodu: „Przez ostatnie 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz, po skończeniu kariery, będzie to świetny trening, dojdzie trochę adrenalinki”, wyznał w rozmowie z Polsat News

 

Taniec z Gwiazdami 2019 - gaża Agnieszki Radwańskiej

Teraz, jak podaje magazyn Party, tenisistka wynegocjowała bardzo wysoką gażę za swój udział w programie.  Mówi się, ze za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami Agnieszka Radwańska otrzyma 20 tysięcy złotych. Gwiazda mimo wysokiej stawki za odcinek, nie zachowa pieniędzy dla siebie, ale odda je na cele charytatywne. 

Pieniądze z programu zamierza przeznaczyć na wyjątkowy cel, Unicef. Agnieszka Radwańska jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicefu i chce wesprzeć dzieci na całym świecie. Tanecznym partnerem najprawdopodobniej będzie Stefano Terrazzino, który wielokrotnie udowodnił, że potrafi być perfekcyjnym nauczycielem tańca. 

Przypomnijmy, że zwyciężył w czwartej edycji tanecznego show (emitowanego jeszcze w TVN) z Kingą Rusin oraz w ósmej edycji z Agatą Kuleszą. W stacji Polsat zwyciężył w pierwszej edycji z Anetą Zając oraz w drugiej z Agnieszką Sienkiewicz. W czwartej z Małgorzatą Pieńkowską zajęli czwarte miejsce, a w siódmej z Iwoną Cichosz znów znalazł się w finale, zajmując drugie miejsce.

Sama Agnieszka Radwańska jest nastawiona na ciężkie treningi i ostrą rywalizację: „Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej”, wyznała. Czy to ona zostanie zwycięzcą wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019? Zobaczymy. Nam nie pozostaje nic innego, jak mocno jej kibicować! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.