Wiemy, na co je przeznaczy!

Gabriela Czernecka 28 stycznia 2019 17:55

Agnieszka Radwańska kolejną uczestniczką wiosennej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Tenisistkę już niebawem zobaczymy na parkiecie, a wraz z nią w kolejnej odsłonie tanecznego show pojawią się Anna Jagodzińska, Daniel Kuczaj czy Macademian Girl. Do mediów dotarła właśnie informacja dotycząca tego, ile pieniędzy Agnieszka Radwańska dostanie za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami. Sportsmenka nie zamierza zatrzymać ich jednak dla siebie! Poznajcie szczegóły.

Taniec z Gwiazdami 2019 - lista uczestników

Agnieszka Radwańska będzie jedną z uczestniczek wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Oprócz niej na tanecznym parkiecie zobaczymy, takie gwiazdy jak: Daniel Qczaj KuczajJustyna ŻyłaJakub Kucner, Joanna Mazur, Tamara Gonzalez-Perea (Macademian Girl), Agnieszka Radwańska, Paweł Dudek (Czadoman), Anna Jagodzińska, Dominika Tajner-Wiśniewska, Mariusz Węgłowski i Sebastian Stankiewicz. 

Z pewnością udział Agnieszki Radwańskiej jest nie lada zaskoczeniem. Na udział w show zdecydowała się z prostego powodu: „Przez ostatnie 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz, po skończeniu kariery, będzie to świetny trening, dojdzie trochę adrenalinki”, wyznał w rozmowie z Polsat News

 

Taniec z Gwiazdami 2019 - gaża Agnieszki Radwańskiej

Teraz, jak podaje magazyn Party, tenisistka wynegocjowała bardzo wysoką gażę za swój udział w programie.  Mówi się, ze za jeden odcinek Tańca z Gwiazdami Agnieszka Radwańska otrzyma 20 tysięcy złotych. Gwiazda mimo wysokiej stawki za odcinek, nie zachowa pieniędzy dla siebie, ale odda je na cele charytatywne. 

Pieniądze z programu zamierza przeznaczyć na wyjątkowy cel, Unicef. Agnieszka Radwańska jest Ambasadorką Dobrej Woli Unicefu i chce wesprzeć dzieci na całym świecie. Tanecznym partnerem najprawdopodobniej będzie Stefano Terrazzino, który wielokrotnie udowodnił, że potrafi być perfekcyjnym nauczycielem tańca. 

Przypomnijmy, że zwyciężył w czwartej edycji tanecznego show (emitowanego jeszcze w TVN) z Kingą Rusin oraz w ósmej edycji z Agatą Kuleszą. W stacji Polsat zwyciężył w pierwszej edycji z Anetą Zając oraz w drugiej z Agnieszką Sienkiewicz. W czwartej z Małgorzatą Pieńkowską zajęli czwarte miejsce, a w siódmej z Iwoną Cichosz znów znalazł się w finale, zajmując drugie miejsce.

Sama Agnieszka Radwańska jest nastawiona na ciężkie treningi i ostrą rywalizację: „Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej”, wyznała. Czy to ona zostanie zwycięzcą wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019? Zobaczymy. Nam nie pozostaje nic innego, jak mocno jej kibicować! 

1/4
Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Copyright @Iza Grzybowska
1/4

Agnieszka Radwańska jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami!

2/4
Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Copyright @Iza Grzybowska/Voyk
2/4

Za udział w tanecznym show Agnieszka Radwańska otrzyma 20 tysięcy złotych za odcinek.

3/4
Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Copyright @Iza Grzybowska/Voyk
3/4

Całą gażę przeznaczy jednak na cel charytatywny.

4/4
Agnieszka Radwańska
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
4/4

Popieramy ten wspaniały gest tenisistki! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.