Anna Jagodzińska, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Jagodzińska kolejną uczestniczką nowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Lista uczestników jest coraz dłuższa...

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2019 12:58
Anna Jagodzińska, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Jagodzińska w Tańcu z Gwiazdami! To kolejna uczestniczka tanecznego show, które już wiosną pojawi się na antenie telewizji Polsat. Dotychczas ujawniono, że na parkiecie zobaczymy: Daniela Qczaja, Justynę Żyłę, Jakuba Kucnera, Macademian Girl oraz Dominikę Tajner-Wiśniewską. Teraz do uczestników 9. edycji Tańca z Gwiazdami dołączyła polska modelka, Anna Jagodzińska. Co o niej wiemy? 

Taniec z Gwiazdami 9 - uczestnicy

Już za kilka tygodni na ekrany naszych telewizorów powróci uwielbiany przez widzów program Taniec z Gwiazdami. Taneczne show Polsatu po raz dziewiąty zagości w domach Polaków. Tegoroczna edycja zapowiada się naprawdę emocjonująco. Do mediów podano już kilka nazwisk, które pojawią się w programie. Pierwszym potwierdzonym uczestnikiem jest Jakub Kucner, Mister Polski 2017

Wśród gwiazd, która zaprezentuje się na parkiecie jest także znany i uwielbiany przez Polki trener Daniel Qczaj. „Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami”. Ten rok to był jeden wielki szok… ale na ten temat powiem, gdy myśli zbiorę…”, ogłosił na swoim Facebooku.

W show pojawi się także Macademian Girl: „Namawiano ją na to od dawna. Zgodziła się dopiero teraz, bo w końcu czuje, że jest w szczytowej formie”, podawało źródło magazynu Flesz. Udział weźmie także Dominika Tajner-Wiśniewska: „Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w Tańcu z gwiazdami, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków”, podał jastrzabpost.pl.

W show pojawi się także Joanna Mazur, zwyciężczyni najlepszego sportowca niepełnosprawnego plebiscytu Przeglądu Sportowego. Nina Terentiew, wręczająca nagrodę Joannie powiedziała: „Joanna Mazur nie boi się żadnych wyzwań i wiosną tego roku będzie tańczyła  (nie)stety już bez przewodnika w "Tańcu z gwiazdami". Ja od tej chwili trzymam za nią kciuki”, powiedziała.

Anna Jagodzińska w Tańcu z Gwiazdami

Teraz do uczestników 9. edycji Tańca z Gwiazdami dołączyła polska modelka. Ci, którzy nie wiedzą, kim jest Anna Jagodzińska przypominamy, że to jedna z najpopularniejszych polskich modelek na świecie! Zadebiutowała w Mediolanie w 2003 roku. Jej zagraniczna kariera niemal z dnia na dzień nabrała tempa. Jest pierwszą Polką, która zagościła na okładce amerykańskiego Vogue'a. Niejednokrotnie pojawiła się w Top Model, gdzie oceniała uczestników show.

Będziecie jej kibicować? 

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Katarzyna Sokołowska, Anna Jagodzińska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Jagodzińska na pokazie Bizuu
Fot. ons.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?