Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Macademian Girl weźmie udział w Tańcu z gwiazdami!

Lista uczestników jest coraz dłuższa...

Weronika Kostyra 7 stycznia 2019 09:27
Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Znamy kolejną uczestniczkę nowej edycji programu Taniec z gwiazdami! Lista gwiazd, które zobaczymy na parkiecie staje się coraz dłuższa. Wiemy, że wiosną w programie zatańczą Jakub Kucner, Mister Polski, trener Daniel Qczaj, Justyna Żyła, niewidoma biegaczka Joanna Mazur, a także Dominika Tajner-Wiśniewska oraz Macademian Girl!

Macademian Girl w „Tańcu z gwiazdami”

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez-Perea, jest blogerką, a od niedawna prowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Udział w Tańcu z gwiazdami proponowano jej od pewnego czasu, ale teraz gwiazda zdecydowała, że nastała pora, by spróbować swoich sił na parkiecie. „Namawiano ją na to od dawna. Zgodziła się dopiero teraz, bo w końcu czuje, że jest w szczytowej formie”, podaje źródło magazynu Flesz.

Macademian Girl jest znana ze swojej miłości do sportu, nieobcy jest jej także taniec. W swoich mediach społecznościowych relacjonuje częste treningi sztuk walki, jogi, a także tańca na rurze. Blogerka uwielbia ćwiczyć i może pochwalić się doskonałą kondycją. Dzięki jodze jest także bardzo rozciągnięta, co z pewnością przyda jej się w tańcu.

Jak podaje serwis Jastrząb post oprócz Macademian Girl w programie zobaczymy także Dominikę Tajner-Wiśniewską. „Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w Tańcu z gwiazdami, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków”, czytamy. Już nie możemy się doczekać! 

Macademian Girl
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Macademian Girl
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?