Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Macademian Girl weźmie udział w Tańcu z gwiazdami!

Lista uczestników jest coraz dłuższa...

Weronika Kostyra 7 stycznia 2019 09:27
Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Znamy kolejną uczestniczkę nowej edycji programu Taniec z gwiazdami! Lista gwiazd, które zobaczymy na parkiecie staje się coraz dłuższa. Wiemy, że wiosną w programie zatańczą Jakub Kucner, Mister Polski, trener Daniel Qczaj, Justyna Żyła, niewidoma biegaczka Joanna Mazur, a także Dominika Tajner-Wiśniewska oraz Macademian Girl!

Macademian Girl w „Tańcu z gwiazdami”

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez-Perea, jest blogerką, a od niedawna prowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Udział w Tańcu z gwiazdami proponowano jej od pewnego czasu, ale teraz gwiazda zdecydowała, że nastała pora, by spróbować swoich sił na parkiecie. „Namawiano ją na to od dawna. Zgodziła się dopiero teraz, bo w końcu czuje, że jest w szczytowej formie”, podaje źródło magazynu Flesz.

Macademian Girl jest znana ze swojej miłości do sportu, nieobcy jest jej także taniec. W swoich mediach społecznościowych relacjonuje częste treningi sztuk walki, jogi, a także tańca na rurze. Blogerka uwielbia ćwiczyć i może pochwalić się doskonałą kondycją. Dzięki jodze jest także bardzo rozciągnięta, co z pewnością przyda jej się w tańcu.

Jak podaje serwis Jastrząb post oprócz Macademian Girl w programie zobaczymy także Dominikę Tajner-Wiśniewską. „Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie Agent Gwiazdy, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w Tańcu z gwiazdami, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków”, czytamy. Już nie możemy się doczekać! 

Macademian Girl
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Macademian Girl
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.