O NIM JEST GŁOŚNO

Gwiazda disco polo, Czadoman, wystąpi w Tańcu z gwiazdami!

Zapowiada się niezapomniana edycja!

Weronika Kostyra 9 stycznia 2019 15:42

Już za kilka tygodni rozpocznie się nowa edycja programu Taniec z gwiazdami. Niemal codziennie poznajemy nazwiska kolejnych uczestników i musimy przyznać, że lista wygląda naprawdę imponująco. Właśnie wyszło na jaw, że do zawodników, którzy spróbują swoich sił na parkiecie dołączyła gwiazda muzyki disco polo, Czadoman!

Czadoman w „Tańcu z gwiazdami”

Wiadomo, że na ekranie zobaczymy Jakuba Kucnera, Macademian Girl, Justynę Żyłę, Daniela Qczaja, Dominikę Tajner-Wiśniewską, Agnieszkę Radwańską, Annę Jagodzińską oraz Joannę Mazur. Choć część z tych nazwisk nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, lista budzi naprawdę wielkie emocje. Na pewno jednak dołączy do nich Czadoman, czyli Paweł Dudek, autor takich hitów, jak: Ruda tańczy jak szalona czy Chodź na kolana.

Kim jest Czadoman?

Czadoman naprawdę nazywa się Paweł Dudek i urodził się 8 lutego 1986 roku w Opalewie. Karierę muzyczną zaczynał z zespole rockowym Atena. Od 2013 roku występuje pod pseudonimem scenicznym Czadoman, któremu towarzyszy charakterystyczny strój. Jest jedną z największych gwiazd disco polo młodego pokolenia. Wokalista bardzo dba o swoją prywatność, ale wiadomo, że jest żonaty i ma dwie córki - dziewięcioletnią i dwuletnią.

Czy okaże się dobrym tancerzem? Tego jeszcze nie wiadomo, mimo że ma już na swoim koncie jeden występ w programie Taniec z gwiazdami. W 2017 roku wykonał w jednym z odcinków swój przebój Ruda tańczy jak szalona. Tańczyli do niego wówczas rudowłosa Iwona Cichosz i Stefano Terazino.

Nową edycję Tańca z gwiazdami będziemy mogli oglądać już w marcu. Też nie możecie się doczekać? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.