Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi

Kasia Tusk pokazała wózek dla córeczki!

Takim samym jeżdżą dzieci gwiazd Hollywood!

Marta Cieplak 31 sierpnia 2021 14:30
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk w sierpniu po raz drugi została mamą – blogerka urodziła córeczkę. Informację o ciąży udało jej się zachować w tajemnicy niemal do samego końca, bo córka Donalda Tuska bardzo chroni swoją prywatność. Teraz jednak coraz częściej robi wyjątki – najpierw pokazała na Instastories nagranie z obiema pociechami, a teraz na Instagramie opublikowała zdjęcie ze spaceru z córkami. Widać na nim wózek, w których wozi młodszą z córek. Co to za marka? 

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Bardzo uroczy kadr

Wózek Kasi Tusk - jaka to marka i ile kosztuje

Gdy starsza córka Kasi Tusk była mała, blogerka najpierw woziła ją w wózku Bugaboo, ale dość szybko, zmieniła go na mniejszy, idealny do miast model. Co ciekawe, na najnowszych zdjęciach widać, że w tym samym wózku Kasia Tusk wozi teraz nowonarodzoną córkę! Jak widać gwiazda nie ma potrzeby kupowania nowszego modelu – ten najwyraźniej doskonale się sprawdza. W dodatku doskonale pasuje kolorystycznie do stylu blogerki – czerń i beż to w końcu jedne z jej ukochaych kolorów!

Zobacz także: Ola Szwed pokazała, jaki wózek wybrała dla dziecka!

Jaki wózek wybrała Kasia Tusk dla swojej córki? To model Yoyo marki Babyzen. Można używać go od urodzenia dziecka, bo ma specjalny twardy materac i osłonę na nóżki, a potem przekształca się go w wygodną spacerówkę, więc starcza na kilka lat. Co ciekawe, jest to jeden z najmniejszych i najlżejszych wózków na świecie - składa się jedną ręką i można schować go nawet w samolocie na półce nad siedzeniami. Więc dla osoby tak często podróżującej jak Kasia Tusk, to wybór idealny.

Wózek Yoyo kochają także inne gwiazdy. Używały lub używają go nadal takie osobistości jak Kim Kardashian, Justin Timberlake i Jessica Biel, Keira Knightley czy Blake Livery i Ryan Reynolds. Mimo to wcale nie należy do najdroższych! Model taki jak Kasi Tusk kosztuje około 2600 zł. Do wyboru jest oczywiście kilka kolorów.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…