Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi

Kasia Tusk pokazała wózek dla córeczki!

Takim samym jeżdżą dzieci gwiazd Hollywood!

Marta Cieplak 31 sierpnia 2021 14:30
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, VIVA!
Fot. Robert Wolański

Kasia Tusk w sierpniu po raz drugi została mamą – blogerka urodziła córeczkę. Informację o ciąży udało jej się zachować w tajemnicy niemal do samego końca, bo córka Donalda Tuska bardzo chroni swoją prywatność. Teraz jednak coraz częściej robi wyjątki – najpierw pokazała na Instastories nagranie z obiema pociechami, a teraz na Instagramie opublikowała zdjęcie ze spaceru z córkami. Widać na nim wózek, w których wozi młodszą z córek. Co to za marka? 

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Bardzo uroczy kadr

Wózek Kasi Tusk - jaka to marka i ile kosztuje

Gdy starsza córka Kasi Tusk była mała, blogerka najpierw woziła ją w wózku Bugaboo, ale dość szybko, zmieniła go na mniejszy, idealny do miast model. Co ciekawe, na najnowszych zdjęciach widać, że w tym samym wózku Kasia Tusk wozi teraz nowonarodzoną córkę! Jak widać gwiazda nie ma potrzeby kupowania nowszego modelu – ten najwyraźniej doskonale się sprawdza. W dodatku doskonale pasuje kolorystycznie do stylu blogerki – czerń i beż to w końcu jedne z jej ukochaych kolorów!

Zobacz także: Ola Szwed pokazała, jaki wózek wybrała dla dziecka!

Jaki wózek wybrała Kasia Tusk dla swojej córki? To model Yoyo marki Babyzen. Można używać go od urodzenia dziecka, bo ma specjalny twardy materac i osłonę na nóżki, a potem przekształca się go w wygodną spacerówkę, więc starcza na kilka lat. Co ciekawe, jest to jeden z najmniejszych i najlżejszych wózków na świecie - składa się jedną ręką i można schować go nawet w samolocie na półce nad siedzeniami. Więc dla osoby tak często podróżującej jak Kasia Tusk, to wybór idealny.

Wózek Yoyo kochają także inne gwiazdy. Używały lub używają go nadal takie osobistości jak Kim Kardashian, Justin Timberlake i Jessica Biel, Keira Knightley czy Blake Livery i Ryan Reynolds. Mimo to wcale nie należy do najdroższych! Model taki jak Kasi Tusk kosztuje około 2600 zł. Do wyboru jest oczywiście kilka kolorów.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?