Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Bardzo uroczy kadr

Blogerka ostatnio powitała na świecie swoje drugie dziecko

Dorota Falkowska 24 sierpnia 2021 21:01
Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Kasia Tusk po raz drugi została mamą, ale ona sama potwierdziła narodziny swojej pociechy dopiero dzisiaj, kiedy to opublikowała pierwsze zdjęcie z córką. 

Narodziny drugiej córki Kasi Tusk

Informację o tym, że Kasia Tusk i Stanisław Cudny po raz drugi zostaną rodzicami, wyjawiła kilka miesięcy temu teściowa gwiazdy. „Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, mówiła pani Anna Lutomska w rozmowie z Super Expressem. 

Gdy drugie dziecko Kasi Tusk przyszło na świat, wspaniałą nowinę przekazał sam Donald Tusk, który napisał na Twitterze o powiększeniu się rodziny. Dzisiaj po raz pierwszy nowo narodzoną córeczką pochwaliła się szczęśliwa mama, która opublikowała bardzo uroczy kadr na swoim InstaStories. 

Zobacz też: Kasia Tusk po raz drugi została mamą!

Kasia Tusk opublikowała pierwsze zdjęcie z drugim dzieckiem

Blogerka nie publikowała wcześniej żadnych oficjalnych informacji na temat drugiego dziecka. Dzisiejszy, pełen czułości kadr z córeczką z pewnością zaskoczył obserwatorów. Widać na nim, jak Kasia Tusk trzyma pociechę ubraną w kremowy komplet, kolorystycznie pasujący do swetra blogerki. Już teraz widać, że mama i córka tworzą zgrany i piękny duet. 

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność, więc nie pokazała twarzy malucha.

pierwsze zdjęcie drugiego dziecka Kasi Tusk
Fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w 2014 r. jest w związku małżeńskim z architektem, Stanisławem Cudnym. Są rodzicami dwóch córek. Starszą z dziewczynek para zaprezentowała światu dopiero podczas audiencji u Papieża w 2019 r.

Przeczytaj też: Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Donald Tusk jest obecnie szczęśliwym dziadkiem piątki wnucząt: dwoje od Kasi Tusk oraz troje od starszego syna, Michała Tuska. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.