Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Bardzo uroczy kadr

Blogerka ostatnio powitała na świecie swoje drugie dziecko

Dorota Falkowska 24 sierpnia 2021 21:01
Katarzyna Tusk, Kasia Tusk
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Kasia Tusk po raz drugi została mamą, ale ona sama potwierdziła narodziny swojej pociechy dopiero dzisiaj, kiedy to opublikowała pierwsze zdjęcie z córką. 

Narodziny drugiej córki Kasi Tusk

Informację o tym, że Kasia Tusk i Stanisław Cudny po raz drugi zostaną rodzicami, wyjawiła kilka miesięcy temu teściowa gwiazdy. „Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy”, mówiła pani Anna Lutomska w rozmowie z Super Expressem. 

Gdy drugie dziecko Kasi Tusk przyszło na świat, wspaniałą nowinę przekazał sam Donald Tusk, który napisał na Twitterze o powiększeniu się rodziny. Dzisiaj po raz pierwszy nowo narodzoną córeczką pochwaliła się szczęśliwa mama, która opublikowała bardzo uroczy kadr na swoim InstaStories. 

Zobacz też: Kasia Tusk po raz drugi została mamą!

Kasia Tusk opublikowała pierwsze zdjęcie z drugim dzieckiem

Blogerka nie publikowała wcześniej żadnych oficjalnych informacji na temat drugiego dziecka. Dzisiejszy, pełen czułości kadr z córeczką z pewnością zaskoczył obserwatorów. Widać na nim, jak Kasia Tusk trzyma pociechę ubraną w kremowy komplet, kolorystycznie pasujący do swetra blogerki. Już teraz widać, że mama i córka tworzą zgrany i piękny duet. 

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność, więc nie pokazała twarzy malucha.

pierwsze zdjęcie drugiego dziecka Kasi Tusk
Fot. Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w 2014 r. jest w związku małżeńskim z architektem, Stanisławem Cudnym. Są rodzicami dwóch córek. Starszą z dziewczynek para zaprezentowała światu dopiero podczas audiencji u Papieża w 2019 r.

Przeczytaj też: Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Donald Tusk jest obecnie szczęśliwym dziadkiem piątki wnucząt: dwoje od Kasi Tusk oraz troje od starszego syna, Michała Tuska. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.