Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Ukończył architekturę, ale zarabia zupełnie na czym innym

Rafał Kowalski 28 czerwca 2021 20:21
Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News

Są parą od 13 lat, ale ogromne zainteresowanie mediów budzą dopiero od niedawna. Katarzyna Tusk i jej ukochany Staszek Cudny nie pokazują się ani nie opowiadają o sobie publicznie. Co wiadomo o mężczyźnie, który skradł serce córki Donalda Tuska? Całkiem sporo…

Jak poznali się Kasia Tusk i Staszek Cudny? Kiedy wzięli ślub?

Okazuje się, że Staszek Cudny to brat Zosi Cudny, z którą Katarzyna Tusk od kilku lat prowadzi z powodzeniem bloga Make Life Easier. Para jest w tym samym wieku i poznała się jeszcze w liceum. Na początku była to tylko przyjaźń, jednak w 2008 roku narodziło się między Kasią i Staszkiem gorące uczucie, które trwa do dziś.

W 2018 roku wyszło na jaw, że zakochani są już po ślubie! Informację jako pierwsi przekazali dziennikarze Super Expressu, którzy poprosili Cudnego o komentarz. To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu, miał powiedzieć wybranek Katarzyny Tusk i tym samym zasugerować, że wyjątkowa ceremonia już za nimi. Kiedy się odbyła? Wiele wskazuje na to, że już w... 2014 roku! Wyszło to na jaw, gdy przekazała swoją suknię ślubną na aukcję WOŚP.

„Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja”, zwierzyła się w nagraniu córka Donalda Tuska.

Także pierwszą ciążę Kasia Tusk ukrywała dosyć długo. Dowiedzieliśmy się o niej trzy miesiące przed rozwiązaniem, w październiku 2018 roku. Córeczka blogerki i Stanisława Cudnego przyszła na świat na początku 2019 roku. Rodzice nadali jej imię Lilianna. Obecnie córka byłego premiera spodziewa się drugiego dziecka. Także tę ciążę długo utrzymywała w sekrecie... A co wiemy o jej ukochanym?

Czytaj także: Kasia Tusk potwierdziła, że jest w drugiej ciąży! Blogerka zrobiła to w swoim stylu

Kasia Tusk, stylizacje ciążowe
Fot. Instagram MakeLifeEasier

Kasia Tusk jest znana ze swojego świetnego stylu. Zainspirowaliśmy się białą sukienką gwiazdy i znaleźliśmy kilka podobnych modeli:

Czym zajmuje się ukochany Kasi Tusk?

Stanisław Cudny jest z wykształcenia architektem, jednak na co dzień zarabia na zupełnie czymś innych. Od kilku lat prowadzi wraz z kolegą firmę, która produkuje i sprzedaje listwy przypodłogowe. Panowie podzielili się zadaniami i Staszek odpowiada za produkcję i technologie.

Prywatnie 34-latek jest pasjonatem jazdy na nartach. Zdarzało się nawet, że Stanisław i Kasia spędzali ferie zimowe wraz z Donaldem Tuskiem i jego żoną. Całą czwórkę widziano choćby we włoskich Dolomitach.

Były premier o swoim zięciu wypowiada się zresztą w samych superlatywach. „Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną”, powiedział kilka lat temu Donald Tusk w wywiadzie dla Super Expressu.

Wydaje się, że Kasia i Staszek są szczęśliwi, kiedy ich prywatne chwile są tylko dla nich. W sieci próżno szukać wielu ich wspólnych zdjęć. Nic też nie wskazuje, by para zdecydowała się zapozować na okładce któregoś z czasopism czy udzielić wspólnego wywiadu. Dlatego zakochanym życzymy, żeby wszystko pozostało tak, jak jest.  

Czytaj także: Kasia Tusk w szczerym wyznaniu: „Moi rodzice po raz pierwszy od 15 lat są blisko. Wreszcie mam ich przy sobie”

Staszek Cudny
Fot. East News

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.