O NICH SIĘ MÓWI

Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Ukończył architekturę, ale zarabia zupełnie na czym innym

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2018 19:01
Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News

Są parą od 10 lat, ale ogromne zainteresowanie mediów budzą dopiero teraz. Katarzyna Tusk i jej ukochany Staszek Cudny, o których mowa, nie pokazują się ani nie opowiadają o sobie publicznie. Co wiadomo o mężczyźnie, który skradł serce córce Donalda Tuska? Całkiem sporo…

Jak poznali się Kasia Tusk i Staszek Cudny?

Okazuje się, że Staszek Cudny to brat Zosi Cudny, z którą Katarzyna Tusk od kilku lat prowadzi z powodzeniem bloga Make Life Easier. Para jest w tym samym wieku i poznała się jeszcze w liceum. Na początku była to tylko przyjaźń, jednak w 2008 roku narodziło się między Kasią i Staszkiem gorące uczucie, które trwa do dziś.

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że zakochani są już po ślubie! Tak twierdzą dziennikarze Super Expressu, którzy poprosili Cudnego o komentarz. To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu, miał powiedzieć wybranek Katarzyny Tusk i tym samym zasugerować, że wyjątkowa ceremonia już za nimi.

Czym zajmuje się ukochany Kasi Tusk?

Stanisław Cudny jest z wykształcenia architektem, jednak na co dzień zaraz na zupełnie czymś innych. Od kilku lat prowadzi wraz z kolegą firmę, która produkuje i sprzedaje listwy przypodłogowe. Panowie podzielili się zadaniami i Staszek odpowiada za produkcję i technologie.

Prywatnie 31-latek jest pasjonatem jazdy na nartach. Zdarzało się nawet, że Stanisław i Kasia spędzali ferie zimowe wraz z Donaldem Tuskiem i jego żoną. Całą czwórkę widziano choćby we włoskich Dolomitach.

Były premier o swoim zięciu wypowiada się zresztą w samych superlatywach. „Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną”, powiedział kilka lat temu Donald Tusk pw wywiadzie dla Super Expressu.

Wydaje się, że Kasia i Staszek są szczęśliwi, kiedy ich prywatne chwile są tylko dla nich. W sieci próżno szukać wielu ich wspólnych zdjęć. Nic też nie wskazuje, by para zdecydowała się zapozować na okładce, któregoś z czasopism czy udzielić wspólnego wywiadu. Dlatego zakochanym życzymy, żeby wszystko pozostało tak jak jest. 

Staszek Cudny
Fot. East News

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!