Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Ten przystojny mężczyzna to mąż Kasi Tusk... Kim jest Staszek Cudny?

Ukończył architekturę, ale zarabia zupełnie na czym innym

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2018 19:01
Kasia Tusk, Staszek Cudny
Fot. East News

Są parą od 10 lat, ale ogromne zainteresowanie mediów budzą dopiero teraz. Katarzyna Tusk i jej ukochany Staszek Cudny, o których mowa, nie pokazują się ani nie opowiadają o sobie publicznie. Co wiadomo o mężczyźnie, który skradł serce córce Donalda Tuska? Całkiem sporo…

Jak poznali się Kasia Tusk i Staszek Cudny?

Okazuje się, że Staszek Cudny to brat Zosi Cudny, z którą Katarzyna Tusk od kilku lat prowadzi z powodzeniem bloga Make Life Easier. Para jest w tym samym wieku i poznała się jeszcze w liceum. Na początku była to tylko przyjaźń, jednak w 2008 roku narodziło się między Kasią i Staszkiem gorące uczucie, które trwa do dziś.

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że zakochani są już po ślubie! Tak twierdzą dziennikarze Super Expressu, którzy poprosili Cudnego o komentarz. To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu, miał powiedzieć wybranek Katarzyny Tusk i tym samym zasugerować, że wyjątkowa ceremonia już za nimi.

Czym zajmuje się ukochany Kasi Tusk?

Stanisław Cudny jest z wykształcenia architektem, jednak na co dzień zaraz na zupełnie czymś innych. Od kilku lat prowadzi wraz z kolegą firmę, która produkuje i sprzedaje listwy przypodłogowe. Panowie podzielili się zadaniami i Staszek odpowiada za produkcję i technologie.

Prywatnie 31-latek jest pasjonatem jazdy na nartach. Zdarzało się nawet, że Stanisław i Kasia spędzali ferie zimowe wraz z Donaldem Tuskiem i jego żoną. Całą czwórkę widziano choćby we włoskich Dolomitach.

Były premier o swoim zięciu wypowiada się zresztą w samych superlatywach. „Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną”, powiedział kilka lat temu Donald Tusk pw wywiadzie dla Super Expressu.

Wydaje się, że Kasia i Staszek są szczęśliwi, kiedy ich prywatne chwile są tylko dla nich. W sieci próżno szukać wielu ich wspólnych zdjęć. Nic też nie wskazuje, by para zdecydowała się zapozować na okładce, któregoś z czasopism czy udzielić wspólnego wywiadu. Dlatego zakochanym życzymy, żeby wszystko pozostało tak jak jest. 

Staszek Cudny
Fot. East News

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.