o tym się mówi

Emmanuel Macron ma romans z ex-ochroniarzem?

Prezydent odpowiedział na plotki!

Monika Katarzyna Krupska 31 lipca 2018 19:16

Czy małżeństwo Emmanuela i Brititte Macronów przejdzie do historii? Według zagranicznych mediów jest ku temu powód! Kilka dni temu wybuchła ogromna afera z udziałem prezydenta Francji. 40-latkowi zarzuca się romans z jego ex-ochroniarzem! Jaka jest prawda?

Macron ma kochanka?

Francuskie media od kilku dni nie mówią o niczym innym, jak o podwójnym życiu prezydenta Francji. Wszystko zaczęło się od pierwszomajowej manifestacji, mianowice od zachowania, jakiego dopuścił się Alexandre Benalla. Były już wiceszef kancelarii Macrona przebrał się za policjanta i pobił dwóch uczestników demonstracji! Nie wiadomo, w jaki sposób wszedł w posiadanie oficjalnego stroju mundurowego oraz dlaczego to zrobił. 27-latek usłyszał zarzut pobicia oraz nielegalnego noszenia niektórych części policyjnego stroju, ale afera na tym wcale się nie kończy. 

Według zagranicznych mediów skandal ma swoje drugie dno. Prezydent Francji miał przekazać Benalli kody nuklearne. Mało tego panów miało wiązać wielkie uczucie. Oskarżenia postanowił zdementować sam Emmanuel Macron „Nie, Alexandre Benalla nie miał kodów nuklearnych... nie, Benalla nie był moim kochankiem”, czytamy w Le Parisien. 

40-letni prezydent był już wcześniej podejrzany o związki z osobami tej samej płci. Jak myślicie, jaka jest prawda?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.