Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Sekretny romans Angeliny Jolie wyszedł na jaw! Ujawniono szczegóły

Kim jest wybranek aktorki?

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 10:07
Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images

Od rozpadu Brangeliny miną we wrześniu cztery lata. Mimo że przy okazji wywiadów zarówno aktor, jak i aktorka zapewniają, że pozostają w poprawnych relacjach, media napisały już na ten temat własną historię. Co jakiś czas donoszą również o nowych związkach byłych partnerów. Tym razem jeden z tabloidów ujawnił kulisy płomiennego romansu Angeliny Jolie z jednym z ochroniarzy! Czy to faktycznie nowy wybranek gwiazdy?

Angelina Jolie - szczegóły romansu z ochroniarzem

Rok temu zrobił to szukający sensacji za wszelką cenę „National Enquirer”, zaś słowa jego informatora cytowały również inne tytułu. Twierdził on, że 45-letnią aktorkę połączyła bliska relacja z jednym z jej ochroniarzy. Miało to miejsce w trakcie zdjęć do filmu „Ci, którzy życzą mi śmierci” w Nowym Meksyku.

„Pod Angie uginają się kolana, gdy jest w pobliżu tego faceta i zachwyca się nim, jakby był całym jej światem. Byli nierozłączni przez tygodnie”, twierdziło źródło gazety.

Miał nawet zdobyć zaufanie dzieci Angeliny Jolie, kupując im liczne prezenty.

„Aby mogła rozważyć kogoś jako materiał na partnera, musi być bez zarzutu w stosunku do jej dzieci i poradzić sobie z jej poziomem sławy, a także być niezwykle przystojny. Umawianie się z tym facetem miałoby sens, ale tylko czas pokaże, czy się na to zdecyduje”, podkreślano w publikacji.

Informator nie miał również wątpliwości, że nowy związek aktorki będzie stanowił duży problem dla Brada Pitta. „Nie będzie mu łatwo być świadkiem, jak jego dzieci budują bliską relację z innym facetem, ale Angie ma prawo pójść naprzód, i nic nie powstrzyma jej przed umawianiem się z kimkolwiek chce”, dodawał.

Kim jest nowa miłość Angeliny Jolie?

To podobno ochroniarz, który towarzyszy Angelinie Jolie i jej dzieciom od lat. Nazywa się Oliver Crane. Jednak jak zauważają inne serwisy, skoro do tej pory aktorka nie potwierdziła romantycznej relacji, łączącej jej ze współpracownikiem, mało prawdopodobnym wydaje się, by faktycznie tworzyli związek. 

Gossip Cop pisze wprost, że jest to historia sfabrykowana tym bardziej, że relacja Jolie i Crane'a miała zawsze charakter czysto platoniczny.

Czy tak jest naprawdę? A może aktorka po prostu nie chce ujawniać nowego romansu, by nie dawać pożywki mediom? W ostatnim czasie wiele mówiło się również o jej zażyłej relacji z Colinem Farrellem, byłym partnerem Alicji Bachledy-Curuś i ojcem jej dziecka...  

Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem niemal cztery lata temu:

Gwiazdorskie duety filmowe, które przeszły do historii kina
Fot. East News

Od tamtej pory aktorka byłą łączona z wieloma mężczyznami...

Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.