Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Media donoszą, że Angelina Jolie spotyka się ze znanym aktorem!

Czy tym razem plotki okażą się prawdziwe?

Ksenia Krasko 20 czerwca 2019 10:56
Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images

Aktorka Angelina Jolie przez 12 lat związana była z Bradem Pittem, a w 2014 roku para wzięła ślub. Zaledwie dwa lata później aktorzy zdecydowali się na rozwód, i od tego czasu media wciąż donoszą nowe informacje na ich temat – od kontrowersyjnych powodów rozstania, przez to, że nie mogą podzielić opieki nad szóstką dzieci, aż po nowe romanse. Brada Pitta podejrzewa się o powrót do byłej partnerki, Jennifer Aniston, a Angelina Jolie łączona była m.in. z Johnnym Deppem i Colinem Farrellem. Jednak najnowsze plotki ze świata gwiazd sugerują, że serce aktorki zdobył ktoś inny!

Angelina Jolie spotyka się z Keanu Reevesem?

Według najnowszych doniesień, Angelina Jolie spotyka się z... Keanu Reevesem! Plotki są podsycane faktem, że Jolie od trzech lat mieszka obok mamy aktora – Patricii. Według insiderów, aktorka zdała sobie sprawę, że jest to jej szansa na zbliżenie się do Reevesa. „Keanu jest bardzo blisko ze swoją matką, nieustannie ją odwiedza. Tak poznał Angelinę. Zobaczyli, że mają ze sobą wiele wspólnego, natychmiast pojawiła się między nimi chemia”, wyznaje anonimowe źródło w rozmowie ze Star Magazine.

Informator powiedział również, że Reeves poznał już szóstkę dzieci Jolie i Pitta, a nawet się z nimi zaprzyjaźnił. Jeśli chodzi o jego matkę, Patricia ma nadzieję, że jej 54-letni syn w końcu się ustatkuje i znajdzie swoje szczęście. Czy jeden z najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood może być zajęty? Niestety, pomimo szczegółowych informacji od osoby z wewnątrz, przedstawiciel Reevesa wszystko wyjaśnił i podkreślił, że pogłoski nie są prawdziwe. Oświadczył również, że zaprzeczył tym plotkom, zanim je opublikowano.

Przypomnijmy, że historia miłości Keanu Reevesa jest dość tragiczna. Przez długi czas spotykał się z aktorką Jennifer Syme, która zginęła w wypadku samochodowym w 2001 roku. Od tego czasu nie angażował się w poważne związki. Czy Angelina Jolie to zmieni? 

Angelina Jolie
Fot. East News

Keanu Reeves
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!