Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz, jak wyglądają teraz dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta!

Trudno uwierzyć, że Maddox latem skończy 18 lat!

Weronika Kostyra 2 marca 2019 16:00

Angelina Jolie, Brad Pitt i szóstka ich dzieci to najsłynniejsza liczna rodzina na świecie. Przez wiele lat uchodzili za wzór. Teraz mimo rozstania aktorskiej pary, dobro dzieci jest dla nich wciąż najważniejsze. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy i coraz częściej pojawiają się z nią na czerwonym dywanie.

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie od zawsze marzyła o licznej rodzinie. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, kiedy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Trudno uwierzyć, że Maddox latem skończy 18 lat! Kiedy aktorka adoptowała Zaharę w Etiopii była już związana z Bradem i mimo że sama podpisywała dokumenty, decyzję podjęli razem. Dopiero w 2006 roku Brad Pitt został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Maddox Jolie-Pitt urodził się 5 sierpnia 2001 roku w Kambodży i jest pierwszym dzieckiem adoptowanym przez Angelinę Jolie jeszcze przed związkiem z Bradem Pittem. Chłopiec szybko został ulubieńcem mediów. Siedemnastolatek pomógł mamie przy tworzeniu filmu First They Killed My Father w jego ojczyźnie.

Zahara Jolie-Pitt urodziła się 8 stycznia 2005 w Etiopii. Na imię miała wtedy Yemsrach i została porzucona przez biologiczną matkę. Kiedy miała zaledwie kilka miesięcy, została adoptowana przez aktorkę.  Dwa lata później matka dziewczynki odnalazła się i żądała podobno oddania jej córki. Okazało się to jednak plotką. Po informacji o rozwodzie jej adopcyjnych rodziców biologiczna matka apelowała do Angeliny Jolie o umożliwienie jej kontaktu z córką. O czternastolatce mówi się niewiele w porównaniu z resztą rodzeństwa. Wiadomo jednak, że jest pilną uczennicą i zna język francuski. Spróbowała już swoich sił w świecie filmu dubbingując jedną z postaci w filmie Kung Fu Panda.

Shiloh Nouvel Jolie-Pitt jest pierwszym biologicznym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Przyszła na świat w wyniku cesarskiego cięcia 27 maja 2006 roku w Namibii. Aby uniknąć polowań paparazzi, jej rodzice postanowili sami sprzedać pierwsze zdjęcia córki prasie za 4 miliony dolarów. Pieniądze te zostały przeznaczone na cele charytatywne. Shiloh została pierwszym niemowlęciem, którego figura stanęła w słynnym Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie. Dziewczynka interesuje się fotografią, ale najczęściej mówi się o niej w kontekście jej płci. Dwunastoletnia Shiloh od najmłodszych lat zachowuje się i ubiera jak chłopiec – nosi krótko ostrzyżone włosy i spędza czas głównie w towarzystwie braci. Na ślubie rodziców ubrana była w garnitur, a nie w sukienkę, jak jej siostry. Podobno prosi także, by zwracać się do niej jak do chłopca. Angelina Jolie już w 2010 roku w Vanity Fair mówiła: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”. Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna.

Pax Jolie-Pitt urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie, ale do rodziny aktorów trafił dopiero jako trzylatek. Jego imię oznacza „spokojne niebo” i przed śmiercią zasugerowała je jego biologiczna matka. Mimo że trafił do rodziny jako zaledwie trzylatek, najgorzej znosił życie pod obstrzałem obiektywów i najbardziej unikał paparazzi. Lubi muzykę i chciałby zostać DJ-em, a niedawno razem z mamą i bratem uczestniczył w  tworzeniu filmu First They Killed My Father.

12 lipca 2008 roku we Francji na świat przyszły bliźnięta Vivienne i Knox. Tak jak w przypadku pierwszych zdjęć Shiloh zostały one sprzedane prasie za łączną sumę 14 milionów dolarów, przez co były najdroższymi zdjęciami dzieci gwiazd w historii. Środki ponownie zostały wykorzystane na cele charytatywne. Dzieci póki co są trzymane w miarę możliwości z dala od show-biznesu. Vivienne Jolie-Pitt wystąpiła razem z mamą w filmie Czarownica, ponieważ jako jedyne dziecko nie bała się ucharakteryzowanej Angeliny Jolie.

Zobacz, jak teraz wygląda całą szóstka! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?