Z ŻYCIA GWIAZD

Shiloh zmieniła imię, teraz chce zmienić płeć. Tak wygląda dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta

Shiloh Jolie-Pitt ma już 15 lat!

Gabriela Czernecka 9 lipca 2021 19:55

Pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech – w dzieciństwie Shiloh Jolie-Pitt była wierną kopią mamy, ale przez jakiś czas córka Angeliny Jolie i Brada Pitta kompletnie nie przypominała dawnej siebie. Zachwycała – i wciąż zachwyca – urodą, ale widząc ją na ulicy nikt nie pomyślałby, że to dziewczynka. Jej wygląd budził kontrowersje, a media informowały, że postanowiła zmienić płeć i rozpoczęła terapię hormonalną. Obcięła wtedy włosy na krótko, nosiła chłopięce ubrania. Nowe zdjęcia córki znanych aktorów sugerują jednak, że nastolatka wciąż poszukuje siebie. Shiloh Jolie-Pitt w maju tego roku skończyła 15 lat. Jak teraz wygląda?

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta: Shiloh Jolie-Pitt

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat wzbudza zainteresowanie mediów. Jej narodziny odbiły się w mediach szerokim echem, ponieważ Angelina Jolie i Brad Pitt byli wówczas jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych par w Hollywood. 27 maja 2006 w Namibii na świat przyszło ich pierwsze biologiczne dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Shiloh na cześć siostry Angeliny Jolie. Mama aktorki chciała tak nazwać swoją drugą córkę, ale poroniła... Imię zapadło w pamięć Angelinie. Posługiwała się nim podczas sytuacji, w których nie chciała być rozpoznana – na przykład w hotelach na wakacjach.

Po narodzinach Shiloh małżeństwo chętnie dzieliło się jej zdjęciami z prasą. Magazyn Hello! zapłacił około 3,5 miliona dolarów za prawa do publikacji pierwszych zdjęć dziewczynki. Pieniądze para przekazała jednej z organizacji charytatywnych. Nic dziwnego, że z dnia na dzień okrzyknięto ją najpopularniejszym dzieckiem na świecie. Jest najbardziej znanym potomkiem słynnej pary, ale nie tylko za sprawą nietypowego imienia.

W 2017 roku Shiloh Jolie-Pitt rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Jak donosiły media, już w wieku trzech lat stwierdziła, że chce być chłopcem i poprosiła, aby rodzina i znajomi zwracali się do niej imieniem John. Miała krótkie włosy, lubiła chłopięce ubrania, a na wielkich wyjściach zawsze pojawiała się w garniturze. I chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt nie rozstali się w przyjaznej atmosferze, akceptują decyzję swojego dziecka: „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, mówiła osoba z bliskiego kręgu pary na łamach portalu La Nacion.

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt przechodzi okres buntu? Córka Angeliny Jolie ma dość konfliktu między rodzicami

Shiloh Jolie-Pitt, czyli John Jolie-Pitt

W 2018 roku Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmieniła imię. Jak piszą zagraniczne media, w dokumentach figuruje już jako John. „Lubi ubierać się jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity FairBrad Pitt podobno nie jest zachwycony terapią hormonalną, ale twierdzi, że „szczęście dziecka jest najważniejsze”.

Shiloh Jolie-Pitt, a właściwie John Jolie-Pitt ubiera się w chłopięce stroje. Rodzice pozostawili jej wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać i w kwestii tego, jak chce się nazywać. Ale patrząc na twarz małej Shiloh – pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech – nikt nie ma wątpliwości, że jest wierną kopią swojej mamy. Sławna aktorka niejednokrotnie otrzymywała tytuły najpiękniejszej kobiety na świecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie zamierza iść w ślady matki.

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt miała zagrać w filmie „Czarownica”, ale odrzuciła propozycję roli

Jak dziś wygląda Shiloh Jolie-Pitt? Zmieniła fryzurę

Angelina Jolie i Brad Pitt wielokrotnie podkreślali, że wspierają córkę i zależy im, aby dokonywała własnych wyborów i żeby w pełni czuła się sobą. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś aktorka. Shiloh Jolie-Pitt do perfekcji opanowała umiejętność skrywania wszelkich oznak kobiecości. Na większe uroczystości zakłada garnitury, a na mieście można spotkać ją w dresach lub luźnych bluzach. Od najmłodszych lat najchętniej spędza czas w towarzystwie braci, naśladując nie tylko ich wygląd, ale i zachowanie. Zdjęcia paparazzi, które pojawiały się w sieci i mediach, były tego najlepszym dowodem.

Jednak zdjęcia Shiloh z początku tego roku zaskoczyły wielu fanów rodziny Jolie-Pitt. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta została sfotografowana, gdy towarzyszyła sławnej mamie w trakcie zakupów i nie da się ukryć, że jej wizerunek uległ sporej zmianie! Ma na nich znacznie dłuższe włosy, a stylizacja, choć dalej unisex, jest inna niż poprzednie – jak twierdzą internauci, znacznie bardziej kobieca. Komentujący zastanawiają się, czy nie jest tak, że nastolatka wciąż szuka siebie i właściwej drogi, którą chce zmierzać...

Zobacz też: Dorastające dzieci towarzyszyły Angelinie Jolie na premierze filmu „Czarownica 2”. Zobacz, jak się zmieniły!

Shiloh Jolie-Pitt skończyła 15 lat i wiele jeszcze przed nią. Jak się zmieniała córka byłej aktorskiej pary i jak wygląda teraz? Zobacz w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.