O TYM JEST GŁOŚNO

Od słodkiego dziecka do buntowniczej nastolatki. Zobacz, jak wygląda dziś Shiloh Jolie-Pitt

Tak zmieniała się córka Angeliny Jolie i Brada Pitta

Gabriela Czernecka 15 stycznia 2021 16:39

Pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech - nie ma wątpliwości, że jeszcze do niedawna Shiloh Jolie-Pitt była wierną kopią mamy. Ale dziś córka Angeliny Jolie i Brada Pitta kompletnie nie przypomina dawnej siebie. Choć ma niecałe piętnaście lat, przeszła spektakularną metamorfozę. Wciąż zachwyca urodą, ale widząc ją na ulicy nikt nie pomyślałby, że to dziewczynka. Jej wygląd od lat budzi kontrowersje. Obcięła włosy na krótko, strojami upodabnia się do braci, a od jakiegoś czasu mówi się, że rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Jak dziś wygląda Shiloh Jolie-Pitt? Jej ostatnie zdjęcia wywołały sensację!

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta: Shiloh Jolie-Pitt

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat wzbudza zainteresowanie mediów. Już same jej narodziny odbiły się w mediach szerokim echem, Angelina Jolie i Brad Pitt byli bowiem wówczas jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. 27 maja 2006 w Namibii na świat przyszło ich pierwsze biologiczne dziecko. Córce para dała na imię Shiloh na cześć siostry Angeliny Jolie. Mama aktorki właśnie tak chciała nazwać swoją drugą córkę, ale poroniła.... Imię jednak tak bardzo zapadło w pamięć Angelinie, że posługiwała się nim podczas sytuacji, w których nie chciała być rozpoznana, jak na przykład podczas zameldowania się na wakacjach w jednym z hoteli. Gdy na świecie pojawiła się  córka, Angelina bez wahania nazwała ją na cześć zmarłej siostry.

Po jej narodzinach małżeństwo chętnie dzieliło się jej zdjęciami z prasą. Magazyn Hello! zapłacił około 3,5 mln dolarów za prawa do publikacji pierwszych zdjęć Shiloh. Zarobione pieniądze para przekazała jednej z organizacji charytatywnych. Nic dziwnego, że z dnia na dzień okrzyknięto ją najpopularniejszym dzieckiem na świecie. W maju tego roku Shiloh Jolie-Pitt skończy 15 lat.

Jest najbardziej znanym potomkiem słynnej pary, ale nie tylko za sprawą nietypowego imienia. W 2017 roku rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Już jakiś czas temu media donosiły, że dziewczynka prosi, aby rodzina i znajomi nazywali ją John. Nosi krótkie włosy, preferuje chłopięce ubrania, na wielkich wyjściach zawsze pojawia się w garniturze. Rodzice mimo że nie rozstali się w dobrych warunkach, akceptują decyzję i przemianę córki: „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, zdradza anonimowe źródło na łamach portalu La Nacion

Shiloh Jolie-Pitt, czyli John Jolie-Pitt

W 2018 roku Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmieniła imię. Jak donoszą zagraniczne media, w dokumentach figuruje już jako John. „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair. Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej córki, ale jednocześnie szanuje jej decyzję. Jak czytamy na zagranicznych stronach Brad mówi, że dobro Shiloh jest dla niego najważniejsze, bo „najważniejsze, żeby ona była szczęśliwa”. Shiloh Jolie-Pitt, a oficjalnie już John Jolie-Pitt ubiera się w chłopięce stroje.

Rodzice pozostawili jej wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać i w kwestii tego, jak chce się nazywać. Ale patrząc na twarz małej Shiloh, - pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech - nikt nie ma wątpliwości, że jest wierną kopią swojej mamy. Angelina niejednokrotnie otrzymywała tytuły najpiękniejszej kobiety na świecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że córka Jolie i Pitta nie zamierza iść w ślady matki.

Jak dziś wygląda Shiloh Jolie-Pitt? Zmieniła fryzurę

Angelina i Jolie wielokrotnie podkreślali, że wspierają swoją córkę w tym, by dokonywała własnych wyborów i by w pełni czuła się sobą. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś Angelina Jolie. Shiloh Jolie-Pitt do perfekcji opanowała umiejętność skrywania wszelkich oznak kobiecości. Na większe uroczystości zakłada garnitury, a na mieście można spotkać ją w dresach lub luźnych bluzach. Od najmłodszych lat spędza czas w towarzystwie braci, naśladując nie tylko ich wygląd, ale i zachowanie. Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh tylko potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna w swoich wyborach. Jednak te ostatnie, sprzed kilku dni, zaskoczyły wielu. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta została sfotografowana, gdy towarzyszyła sławnej mamie w trakcie zakupów.

Jej wizerunek uległ zmianie! Na głowie Shiloh Jolie-Pitt widzimy znacznie dłuższe włosy związane w kucyk, zaś stylizacja, choć dalej unisex, jest inna niż poprzednie i wyeksponowała jej szczupłe nogi. Internauci zwrócili również uwagę, że córka jest o wiele wyższa niż sławna mama! Jak dziś wygląda Shiloh? Zobacz w naszej galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.