O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta w ogóle nie przypomina już dziewczynki...

Od lat wygląda i zachowuje się jak chłopiec

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2018 09:51

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta kompletnie nie przypomina dziewczynki. Na najnowszych zdjęciach, na których Shiloh wraz z mamą i siostrą Zaharą spacerują po sklepach u co niektórych budzi przerażanie. I choć widok roześmianej Angeliny, który do niedawna był rzadkością, cieszy jej fanów, to jednak wygląd najstarszej córki Jolie i Pitta budzi kontrowersje. Jak dziś wygląda Shiloh Jolie-Pitt?

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta: Shiloh

W maju tego roku Shiloh Jolie-Pitt skończyła 12 lat. Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat ubiera się w chłopięce stroje. Rodzice dziewczynki pozostawili jej wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać. I choć patrząc na twarz małej Shiloh, - pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech - nikt nie ma wątpliwości, że jest wierną kopią swojej mamy.

Angelina niejednokrotnie otrzymywała tytuły najpiękniejszej kobiety na świecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że córka Jolie i Pitta nie zamierza iść w ślady matki. Shiloh Jolie-Pitt do perfekcji opanowała umiejętność skrywania wszelkich oznak kobiecości. Na większe uroczystości zakłada garnitury, a na mieście można spotkać ją w dresach lub luźnych bluzach. Od najmłodszych lat spędza czas w towarzystwie braci, naśladując nie tylko ich wygląd, ale i zachowanie. 

Już w zeszłym roku pojawiły się plotki, że Shiloh zostanie poddana serii zabiegów prowadzących do zmiany płci.  Angelina i Jolie wielokrotnie podkreślali, że wspierają swoją córkę w tym, by dokonywała własnych wyborów i by w pełni czuła się sobą. Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś Angelina Jolie. 

Nic więc dziwnego, że gdy Shiloh oświadczyła, że chce być jak jej bracia, rodzice nie mieli nic przeciwko.„[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”, wyznała Angelina Jolie w wywiadzie dla Vanity Fair osiem lat temu.

Kolejne zdjęcia dorastającej Shiloh tylko potwierdzają te informacje i świadczą o tym, że dziewczynka jest konsekwentna w swoich wyborach. Widząc ją na ulicy nikt nie pomyślałby, że to dziewczynka. Nie wykluczone więc, że nawet jeśli nie teraz, w przyszłości Shiloh rzeczywiście zdecyduje się na pełną zmianę płci. Jak dziś wygląda Shiloh? Zobaczcie w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.