Shiloh Jolie-Pitt ma już 15 lat!

Gabriela Czernecka 9 lipca 2021 19:55

Pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech – w dzieciństwie Shiloh Jolie-Pitt była wierną kopią mamy, ale przez jakiś czas córka Angeliny Jolie i Brada Pitta kompletnie nie przypominała dawnej siebie. Zachwycała – i wciąż zachwyca – urodą, ale widząc ją na ulicy nikt nie pomyślałby, że to dziewczynka. Jej wygląd budził kontrowersje, a media informowały, że postanowiła zmienić płeć i rozpoczęła terapię hormonalną. Obcięła wtedy włosy na krótko, nosiła chłopięce ubrania. Nowe zdjęcia córki znanych aktorów sugerują jednak, że nastolatka wciąż poszukuje siebie. Shiloh Jolie-Pitt w maju tego roku skończyła 15 lat. Jak teraz wygląda?

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta: Shiloh Jolie-Pitt

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie od najmłodszych lat wzbudza zainteresowanie mediów. Jej narodziny odbiły się w mediach szerokim echem, ponieważ Angelina Jolie i Brad Pitt byli wówczas jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych par w Hollywood. 27 maja 2006 w Namibii na świat przyszło ich pierwsze biologiczne dziecko. Dziewczynka otrzymała imię Shiloh na cześć siostry Angeliny Jolie. Mama aktorki chciała tak nazwać swoją drugą córkę, ale poroniła... Imię zapadło w pamięć Angelinie. Posługiwała się nim podczas sytuacji, w których nie chciała być rozpoznana – na przykład w hotelach na wakacjach.

Po narodzinach Shiloh małżeństwo chętnie dzieliło się jej zdjęciami z prasą. Magazyn Hello! zapłacił około 3,5 miliona dolarów za prawa do publikacji pierwszych zdjęć dziewczynki. Pieniądze para przekazała jednej z organizacji charytatywnych. Nic dziwnego, że z dnia na dzień okrzyknięto ją najpopularniejszym dzieckiem na świecie. Jest najbardziej znanym potomkiem słynnej pary, ale nie tylko za sprawą nietypowego imienia.

W 2017 roku Shiloh Jolie-Pitt rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Jak donosiły media, już w wieku trzech lat stwierdziła, że chce być chłopcem i poprosiła, aby rodzina i znajomi zwracali się do niej imieniem John. Miała krótkie włosy, lubiła chłopięce ubrania, a na wielkich wyjściach zawsze pojawiała się w garniturze. I chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt nie rozstali się w przyjaznej atmosferze, akceptują decyzję swojego dziecka: „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, mówiła osoba z bliskiego kręgu pary na łamach portalu La Nacion.

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt przechodzi okres buntu? Córka Angeliny Jolie ma dość konfliktu między rodzicami

Shiloh Jolie-Pitt, czyli John Jolie-Pitt

W 2018 roku Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmieniła imię. Jak piszą zagraniczne media, w dokumentach figuruje już jako John. „Lubi ubierać się jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity FairBrad Pitt podobno nie jest zachwycony terapią hormonalną, ale twierdzi, że „szczęście dziecka jest najważniejsze”.

Shiloh Jolie-Pitt, a właściwie John Jolie-Pitt ubiera się w chłopięce stroje. Rodzice pozostawili jej wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać i w kwestii tego, jak chce się nazywać. Ale patrząc na twarz małej Shiloh – pełne usta, duże oczy i piękny uśmiech – nikt nie ma wątpliwości, że jest wierną kopią swojej mamy. Sławna aktorka niejednokrotnie otrzymywała tytuły najpiękniejszej kobiety na świecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie zamierza iść w ślady matki.

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt miała zagrać w filmie „Czarownica”, ale odrzuciła propozycję roli

Jak dziś wygląda Shiloh Jolie-Pitt? Zmieniła fryzurę

Angelina Jolie i Brad Pitt wielokrotnie podkreślali, że wspierają córkę i zależy im, aby dokonywała własnych wyborów i żeby w pełni czuła się sobą. „Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru”, mówiła kiedyś aktorka. Shiloh Jolie-Pitt do perfekcji opanowała umiejętność skrywania wszelkich oznak kobiecości. Na większe uroczystości zakłada garnitury, a na mieście można spotkać ją w dresach lub luźnych bluzach. Od najmłodszych lat najchętniej spędza czas w towarzystwie braci, naśladując nie tylko ich wygląd, ale i zachowanie. Zdjęcia paparazzi, które pojawiały się w sieci i mediach, były tego najlepszym dowodem.

Jednak zdjęcia Shiloh z początku tego roku zaskoczyły wielu fanów rodziny Jolie-Pitt. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta została sfotografowana, gdy towarzyszyła sławnej mamie w trakcie zakupów i nie da się ukryć, że jej wizerunek uległ sporej zmianie! Ma na nich znacznie dłuższe włosy, a stylizacja, choć dalej unisex, jest inna niż poprzednie – jak twierdzą internauci, znacznie bardziej kobieca. Komentujący zastanawiają się, czy nie jest tak, że nastolatka wciąż szuka siebie i właściwej drogi, którą chce zmierzać...

Zobacz też: Dorastające dzieci towarzyszyły Angelinie Jolie na premierze filmu „Czarownica 2”. Zobacz, jak się zmieniły!

Shiloh Jolie-Pitt skończyła 15 lat i wiele jeszcze przed nią. Jak się zmieniała córka byłej aktorskiej pary i jak wygląda teraz? Zobacz w naszej galerii. 

1/17
Shiloh Jolie-Pitt 2007 rok
Copyright @Getty Images
1/17

Shiloh Jolie-Pitt, pierwsza biologiczna córka Angeliny i Brada, przyszła na świat 27 maja 2006 roku. Dziewczynka z dnia na dzień została gwiazdą – była pierwszym dzieckiem, które otrzymało swoją woskową figurę w „Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud”.

2/17
Shiloh Jolie-Pitt 2008 rok
Copyright @Getty Images
2/17

Tak Shiloh Jolie-Pitt wyglądała w 2008 roku.

3/17
Shiloh Jolie-Pitt 2010 rok
Copyright @Getty Images
3/17

Od razu mówiono, że Shiloh jest wierną kopią mamy – aktorki Angeliny Jolie.

4/17
Shiloh Jolie-Pitt 2013 rok
Copyright @Getty Images
4/17

Media pisały, że Shiloh wygląda jak „mały aniołek”. W 2013 roku jej podobieństwo do Angeliny Jolie było wręcz namacalne – duże oczy, pełne usta...

5/17
Shiloh Jolie-Pitt 2013 rok
Copyright @Getty Images
5/17

Shiloh Jolie-Pitt w 2013 roku.

6/17
Shiloh Jolie-Pitt 2014 rok
Copyright @Getty Images
6/17

Rok później córka Angeliny Jolie i Brada Pitta wyglądała już kompletnie inaczej. Ogromną różnicę dało się zauważyć nie tylko w jej ubiorze, ale i w wyglądzie – Shiloh zaprezentowała się w krótkich włosach.

7/17
Shiloh Jolie-Pitt 2014 rok
Copyright @Getty Images
7/17

Nie dało się nie zauważyć, że Shiloh upodabnia się do starszych braci – Paxa i Maddoxa, naśladuje ich styl i sposób zachowania. Komentowano również, że robi się coraz bardziej podobna do sławnego ojca.

8/17
Shiloh Jolie-Pitt 2015 rok
Copyright @Getty Images
8/17

Shiloh Jolie-Pitt w 2015 roku.

9/17
Shiloh Jolie-Pitt
Copyright @East News
9/17

Z biegiem lat Shiloh Jolie-Pitt do perfekcji opanowała umiejętność skrywania wszelkich oznak kobiecości.

10/17
Shiloh Jolie-Pitt 2018 rok
Copyright @Getty Images
10/17

Tak Shiloh Jolie-Pitt wyglądała w 2018 roku. Wtedy też ogłoszono, że oficjalnie zmieniła imię. Podobno już w wieku trzech lat poprosiła rodzinę, aby zwracali się do niej imieniem John.

11/17
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie córka Angeliny Jolie
Copyright @SPLASH NEWS/EAST NEWS
11/17

Angelina Jolie i Brad Pitt wspierają swoje dziecko, dlatego pozostawili Shiloh wolny wybór w kwestii tego, jak chce wyglądać i jak chce się nazywać.

12/17
Shiloh Jolie-Pitt 2018 rok
Copyright @Getty Images
12/17

Na większe uroczystości Shiloh zakłada garnitury, a na zdjęciach paparazzi zazwyczaj ma na sobie męskie dresy lub luźne bluzy. Do niedawna zawsze miała krótkie włosy.

13/17
Shiloh Jolie-Pitt 2019 rok
Copyright @Getty Images
13/17

Tak Shiloh Jolie-Pitt wyglądała w 2019 roku. Media donosiły wtedy, że nastolatka zdecydowała się na terapię hormonalną, ponieważ chce zmienić płeć.

14/17
Shiloh Jolie-Pitt 2019 rok
Copyright @Getty Images
14/17

Decyzja nastolatki nie zdziwiła wielbicieli rodziny Jolie-Pitt. Nie jest tajemnicą, że Shiloh od najmłodszych lat spędzała czas w towarzystwie braci, naśladując nie tylko ich wygląd, ale i zachowanie.

15/17
Shiloh Jolie-Pitt 2019 rok
Copyright @Getty Images
15/17

Shiloh Jolie-Pitt – teraz John Jolie-Pitt –w 2019 roku. Podobna do sławnych rodziców?

16/17
Shiloh Jolie Pitt, Angelina Jolie, styczeń 2021
Copyright @NEER, ROLO/Backgrid/East News
16/17

Jedne z ostatnich zdjęć paparazzi wywołały jednak spore poruszenie. Tak Shiloh wygladała na początku tego roku, kiedy wybrała się na zakupy z Angeliną Jolie. Nie da się nie zauważyć, że 15-letnie dziecko aktorki znacząco zmieniło wizerunek!

17/17
Shiloh Jolie Pitt, Angelina Jolie, styczeń 2021
Copyright @NEER, ROLO/Backgrid/East News
17/17

Od jakiegoś czasu Shiloh Jolie-Pitt stawia na bardziej dziewczęcą fryzurę i młodzieżowe stylizacje. Czy wciąż poszukuje siebie i zastanawia się, kim chce być? Tak twierdzą internauci.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…