Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarsza córka Angeliny Jolie, Shiloh Jolie-Pitt, przybrała męskie imię!

14-latka zmieni płeć?

Gabriela Czernecka 17 czerwca 2020 15:51
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Najstarsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła imię. Shiloh Jolie-Pitt kilkanaście miesięcy temu rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Czternastolatka od dawna nosi krótkie włosy i preferuje chłopięce ubrania. Rodzice od samego początku wspierali ją w jej decyzji, a dziś jak informują zachodnie media, oficjalnie zwracają się do niej męskim imieniem. Przy okazji na jaw wyszło, dlaczego Angelina i Brad zdecydowali się dać córce na imię Shiloh...

Nowe imię Shiloh Jolie-Pitt

Narodziny pierwszego dziecka Angeliny i Brada odbiło się w mediach szerokim echem. Byli bowiem wówczas jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Gdy na świat przyszła Shiloh, małżeństwo chętnie dzieliło się jej zdjęciami z prasą. Para otwarcie mówiła o tym, że córka zmieniła ich życie i już zapowiadali, że chcą mieć kolejne dzieci. Nie wiadomo jednak było, dlaczego para zdecydowała się dać córce na imię Shiloh. Okazuje się, że za tym wyjątkowym imieniem kryje się smutna historia. Takie imię zostało wybrane dla siostry Angeliny Jolie. Niestety mama aktorki poroniła... Imię jednak tak bardzo zapadło w pamięć Angelinie, że postanowiła nim posługiwać się podczas sytuacji, w których nie chciała być rozpoznana, jak na przykład podczas zameldowania się na wakacje w jednym z hoteli. Gdy na świecie pojawiła się jej córka, bez wahania nazwała ją na cześć zmarłej siostry. 

Dziś Shiloh Jolie-Pitt jest najbardziej znanym potomkiem słynnej pary, ale nie tylko za sprawą nietypowego imienia. W ubiegłym roku rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Już jakiś czas temu media donosiły, że dziewczynka prosi, aby rodzina i znajomi nazywali ją John. Nosi krótkie włosy, preferuje chłopięce ubrania. Rodzice mimo że nie rozstali się w dobrych warunkach, akceptują decyzję i przemianę córki: „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, zdradza anonimowe źródło na łamach portalu La Nacion

Dziś Shiloh Jolie-Pitt oficjalnie zmieniła imię. Jak donoszą zagraniczne media, w dokumentach oficjalnie figuruje już jako John. „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair.  Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej córki, ale jednocześnie szanuje jej decyzję. Jak czytamy na zagranicznych stronach Brad mówi, że dobro Shiloh jest dla niego najważniejsze, bo „najważniejsze, żeby ona była szczęśliwa”.  

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.