Zobacz, jak się zmieniły!

Weronika Kostyra 2 października 2019 12:20

Angelina Jolie, Brad Pitt i szóstka ich dzieci to najsłynniejsza liczna rodzina na świecie. Przez wiele lat uchodzili za wzór. Teraz mimo rozstania aktorskiej pary, dobro dzieci jest dla nich wciąż najważniejsze. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy i często pojawiają się z nią na czerwonym dywanie. Cała gromadka towarzyszyła mamie na uroczystej premierze filmu Czarownica 2!

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Rozwód rodziców nie był łatwy dla sześciorga dzieci. To z ich powodu Angelina Jolie znalazła w sobie siłę i stara się wynagrodzić im brak ojca. Często podróżuje z dorastającymi dziećmi, a także zabiera je na wielkie filmowe gale. Zawsze uśmiechnięta i bardzo szczupła zaczyna wyglądać jak siostra swoich córek. Tak samo było na premierze filmu Czarownica 2.

Aktorka wybrała długą, dopasowaną czarną suknię, która nawiązywała do postaci, w jaką wcieliła się w filmie. Cała rodzina była w doskonałym humorze i uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Brakowało jedynie najstarszego Maddoxa, który rozpoczął niedawno studia w Korei Południowej.

Angelina Jolie od zawsze marzyła o licznej rodzinie. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, kiedy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Choć trudno w to uwierzyć, Maddox skończył niedawno 18 lat! Kiedy aktorka adoptowała Zaharę w Etiopii była już związana z Bradem Pittem i mimo że sama podpisywała dokumenty, decyzję podjęli razem. Dopiero w 2006 roku Pitt został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Zobacz, jak teraz wygląda piątka dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta! 

1/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Getty Images
1/7

Angelina Jolie z dziećmi

2/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Getty Images
2/7

Od lewej: Knox, Zahara, Pax, Angelina, Vivienne i Shiloh

3/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Getty Images
3/7

Nieobecny był jedynie najstarszy Maddox, który niedawno rozpoczął studia w Korei Południowej

4/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Monica Schipper/East News
4/7

Angelina Jolie z dziećmi

5/7
Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Copyright @Getty Images
5/7

Dzieci często towarzyszą Angelinie Jolie na czerwonym dywanie

6/7
Angelina Jolie, dzieci Angeliny Jolie
Copyright @East news
6/7

Angelina Jolie z dziećmi

7/7
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @East News
7/7

Angelina Jolie z dziećmi

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.