Z ŻYCIA GWIAZD

Dorastające dzieci towarzyszyły Angelinie Jolie na premierze filmu Czarownica 2

Zobacz, jak się zmieniły!

Weronika Kostyra 2 października 2019 12:20

Angelina Jolie, Brad Pitt i szóstka ich dzieci to najsłynniejsza liczna rodzina na świecie. Przez wiele lat uchodzili za wzór. Teraz mimo rozstania aktorskiej pary, dobro dzieci jest dla nich wciąż najważniejsze. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy i często pojawiają się z nią na czerwonym dywanie. Cała gromadka towarzyszyła mamie na uroczystej premierze filmu Czarownica 2!

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Rozwód rodziców nie był łatwy dla sześciorga dzieci. To z ich powodu Angelina Jolie znalazła w sobie siłę i stara się wynagrodzić im brak ojca. Często podróżuje z dorastającymi dziećmi, a także zabiera je na wielkie filmowe gale. Zawsze uśmiechnięta i bardzo szczupła zaczyna wyglądać jak siostra swoich córek. Tak samo było na premierze filmu Czarownica 2.

Aktorka wybrała długą, dopasowaną czarną suknię, która nawiązywała do postaci, w jaką wcieliła się w filmie. Cała rodzina była w doskonałym humorze i uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Brakowało jedynie najstarszego Maddoxa, który rozpoczął niedawno studia w Korei Południowej.

Angelina Jolie od zawsze marzyła o licznej rodzinie. Pierwsze dziecko, Maddoxa adoptowała w Kambodży jeszcze, kiedy była żoną Billy’ego Boba Thorntona. Po rozstaniu z nim wywalczyła wyłączne prawo do opieki nad synem. Choć trudno w to uwierzyć, Maddox skończył niedawno 18 lat! Kiedy aktorka adoptowała Zaharę w Etiopii była już związana z Bradem Pittem i mimo że sama podpisywała dokumenty, decyzję podjęli razem. Dopiero w 2006 roku Pitt został adopcyjnym ojcem pierwszej dwójki. Od tamtej pory wszystkie dzieci noszą podwójne nazwisko Jolie-Pitt.

Zobacz, jak teraz wygląda piątka dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?