Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta przeprowadza się do innego kraju!

Dokąd wyjeżdża? Maddox Jolie-Pitt skończył niedawno 18 lat!

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2019 06:51
Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta opuszcza rodzinne gniazdo! Maddox ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Pociecha gwiazdorskiej pary postanowiła, że najbliższe lata spędzi w Korei Południowej! To tam wkrótce rozpocznie naukę na jednym z uniwersytetów! Jak na tą wieść zareagowała Angelina Jolie?

Syn Angeliny Jolie wyjeżdża na studia

Maddox Jolie-Pitt był pierwszym dzieckiem zaadoptowanym przez Angelinę i Brada. Maddox kilka dni temu skończył 18 lat i przyszła pora, by rozpoczął dorosłe życie. Jak donoszą zagraniczne media chłopak od dawna zastanawiał się, jak pokieruje swoją przyszłością.

Dzięki rodzicom ma szerokie spektrum możliwości. Maddox wybrał już kierunek studiów. Czy jest on związany z jego pasją? Zawsze pociągała go branża filmowa.  Chętnie przyglądał się pracy Angeliny i Brada, jeździł z nimi na plany zdjęciowe i poznawał tajemnice produkcji. Ale swoja przyszłość chce związać z nauką, a dokładniej z biochemią na uniwersytecie Yonsei w Seulu. 

„Dostał się wszędzie, gdzie chciał, ale postawił na Yonsei. Uczył się wcześniej koreańskiego. Przed wyjazdem miał lekcje kilka razy w tygodniu”, wyznaje informator magazynu People

Angelina Jolie jest dumna z syna! ,,Tęskni z nim, ale uważa, że jest gotowy na pełną samodzielność", dodaje źródło.

Angelina Jolie i Maddox
Fot. East News

Od lewej: Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt

Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.