Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta przeprowadza się do innego kraju!

Dokąd wyjeżdża? Maddox Jolie-Pitt skończył niedawno 18 lat!

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2019 06:51
Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Syn Angeliny Jolie i Brada Pitta opuszcza rodzinne gniazdo! Maddox ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Pociecha gwiazdorskiej pary postanowiła, że najbliższe lata spędzi w Korei Południowej! To tam wkrótce rozpocznie naukę na jednym z uniwersytetów! Jak na tą wieść zareagowała Angelina Jolie?

Syn Angeliny Jolie wyjeżdża na studia

Maddox Jolie-Pitt był pierwszym dzieckiem zaadoptowanym przez Angelinę i Brada. Maddox kilka dni temu skończył 18 lat i przyszła pora, by rozpoczął dorosłe życie. Jak donoszą zagraniczne media chłopak od dawna zastanawiał się, jak pokieruje swoją przyszłością.

Dzięki rodzicom ma szerokie spektrum możliwości. Maddox wybrał już kierunek studiów. Czy jest on związany z jego pasją? Zawsze pociągała go branża filmowa.  Chętnie przyglądał się pracy Angeliny i Brada, jeździł z nimi na plany zdjęciowe i poznawał tajemnice produkcji. Ale swoja przyszłość chce związać z nauką, a dokładniej z biochemią na uniwersytecie Yonsei w Seulu. 

„Dostał się wszędzie, gdzie chciał, ale postawił na Yonsei. Uczył się wcześniej koreańskiego. Przed wyjazdem miał lekcje kilka razy w tygodniu”, wyznaje informator magazynu People

Angelina Jolie jest dumna z syna! ,,Tęskni z nim, ale uważa, że jest gotowy na pełną samodzielność", dodaje źródło.

Angelina Jolie i Maddox
Fot. East News

Od lewej: Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt

Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…